Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

panowie recarosy mają w komplecie poduchy w tylnej kanapie , czy jest możliwość zamontowania tego w samochodzie gdzie ich nie było?

Jest. W warsztacie jest watek Bart-sa. Chodzi o pociagniecia 3 kabelkow do poduch...

Pryszcz :-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękował :hi:

ale chyba sobie to odpuszczę :wink:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

panowie recarosy mają w komplecie poduchy w tylnej kanapie , czy jest możliwość zamontowania tego w samochodzie gdzie ich nie było?

Jest. W warsztacie jest watek Bart-sa. Chodzi o pociagniecia 3 kabelkow do poduch...

Pryszcz :-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

zapomniałeś dodać że trzeba przy tym pół samochodu wybebeszyć :kwasny::decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pół, wystarczy tunel zrzucić żeby dostać się do sterownika poduszek. 20minut roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pół? Tunel, aby dostać się do sterownika airbagów i tylną kanapę aby pociągnąć kable do poduszek. U mnie na foci było jeszcze rezanie grzanych foteli, także nie ma się czym przejmować :-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dwa tygodnie lece do Manchesteru 600km w dwie strony to się okaże jak jest z ich wygodą :naughty:

wszedzie masz daleko z tego bostonu, przeprowadz sie do midlands :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dwa tygodnie lece do Manchesteru 600km w dwie strony to się okaże jak jest z ich wygodą :naughty:

wszedzie masz daleko z tego bostonu, przeprowadz sie do midlands :D

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dwa tygodnie lece do Manchesteru 600km w dwie strony to się okaże jak jest z ich wygodą :naughty:

wszedzie masz daleko z tego bostonu, przeprowadz sie do midlands :D

daleko to ja mam wszedzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dwa tygodnie lece do Manchesteru 600km w dwie strony to się okaże jak jest z ich wygodą :naughty:

wszedzie masz daleko z tego bostonu, przeprowadz sie do midlands :D

daleko to ja mam wszedzie :grin:

A Ty to juz wogole hahah :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągniesz osłonę pod kierownicą i będziesz widział mały bezpiecznik, tam chyba 10 jest, zmienisz na większy i tyle

kurcze nie mogę znaleźć tego bezpiecznika :kwasny:

który to bezpiecznik , podłączyłem recarosy , wszystko działało może 5-10 minut i teraz cisza . Podejrzewam że bezpiecznik nie wytrzymał i strzelił , tylko gdzie on jest ? te co są z boku sprawdziłem wszystkie i tam jest ok idę zobaczyć pod kierownicą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam oprócz tych przekaźników jest jeden normalny bezpiecznik, poznasz

schyl się i na pewno zobaczysz :grin:

wywala bo jest za słaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznikiv.jpg

czerwony 10 nie był strzelony , zamieniłem na 30 i to samo , te dwa zaznaczone na czerwono sa dołożone jak zakładałem elektryczne szyby z tyłu

---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

jakieś pomysły

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ----------

vag może wywalić błędy ?

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

idę włożyć drugi fotel

małe porównanie s-line vs recaro

img7112sh.jpg

img7114q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noto siedzonka zamontowane , nie podłączałem na razie grzania bo idzie lato więc może poczekać :decayed:

tak szybko parę fotek

img7123f.jpg

img7125z.jpg

img7127xs.jpg

img7128yk.jpg

img7129df.jpg

img7131r.jpg

img7132s.jpg

Zrobiłem rundke za miasto i podług tego co nie którzy pisali to są naprawdę wygodne a trzymanie to tak jak by człowiek był do nich przyklejony

Tylko trochę się nie mogę przyzwyczaić do tego jasnego koloru i może teraz palnę największą głupotę ale z poprzednimi fotelami mi się bardziej środek podobał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że jest mega ale jakoś nie czuję klimatu :decayed: , spodziewałem się większego: ŁAAAŁ !!!

po przymiarce wiem jedno , na pewno nie dał bym za te stołki tyle ile one stoją czyli 4-5k zł

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

po za tym na zdjęciach widać jak by ta alkantara była biała , ale tak naprawdę jest bardziej szara , kumpel ma podobne w S3 i powiedział że takich całkiem białych nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikaszi to wnętrze z tymi zydlami i tą kierą jest mega...normalnie mózg sie sam lasuje:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...