Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ty to chyba jestes lowca okazji:decayed:

Opublikowano

Fura sie robi wypas:naughty:

Opublikowano
  • Autor
ty to chyba jestes lowca okazji:decayed:

Cyfrowt Polsat , kanał 75 --> Discovery Chanel , Łowcy Okazji , tam dopiero wymiatają :grin:

Fura sie robi wypas:naughty:

coś tam się dzieje :wink:

cieplej się zrobiło i miałem trochę czasu to chociaż trochę pułki odciążyłem , a po za tym żona mnie gania , po co to kupuje jak i tak leży

Opublikowano

prawie im dorownujesz:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:wink:
Opublikowano

A gdzie oslony pod maska:decayed::whistling:

Opublikowano
  • Autor

spokojnie panie i tak dobrze że tyle mi się udało ogarnąć w jeden dzień :wink:

ogulnie to wieeeeelkie dzięki za pomoc z tym aso :hi:

trzeba bedzie kiedyś usiąść przy jednym stole i przyrezać wątroby :kox::wink:

Opublikowano
spokojnie panie i tak dobrze że tyle mi się udało ogarnąć w jeden dzień :wink:

ogulnie to wieeeeelkie dzięki za pomoc z tym aso :hi:

trzeba bedzie kiedyś usiąść przy jednym stole i przyrezać wątroby :kox::wink:

to wez kobiete i dzieciaki i odwiedzisz szkocje

my porezamy a kobiety poplotkuja, w pon moze juz bede mial piecyk do W wiec rezac co bedzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Powiem ci że jak by to było chociaż o połowę bliżej to już bym pakował graty , a tak to prawie jak podróż do polandu . Ok może bym obrócił na jednym zbiorniku :wink: ale to i tak troche daleko .

Może w polandzie na wakacje uda się coś zorganizować i przyrezamy troche wątroby :decayed:

Opublikowano
była też przymiarka listeweczki rs4 :kox: , która mi się poniewiera

http://i.imgur.com/xoaAFp1.jpg?1

http://i.imgur.com/RiLif2k.jpg?1

http://i.imgur.com/bdtxtc3.jpg?1

:naughty::naughty:

tak myślę jak by wyglądało w komplecie :kox:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

było trochę czasu to założyłem ori RS4 rączkę i osłonę ręcznego :naughty:

http://i.imgur.com/yLMtHtq.jpg?1

http://i.imgur.com/ffoQLyW.jpg?1

http://i.imgur.com/ffTn0RX.jpg?1

http://i.imgur.com/PFmwDuq.jpg?1

niby nic ale oko sie cieszy :kox:

Miód malina Panie, gratulacje pięknej fury!!! :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :hi:

Ma u mnie raczej dożywotke , więc coś sie tam dzieje :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Szkoda oddawać żeby jakiś ułomny angol za pare miechów na złom oddał z zatartym silnikiem albo po dachowaniu :decayed:

Opublikowano
Dzięki :hi:

Ma u mnie raczej dożywotke , więc coś sie tam dzieje :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Szkoda oddawać żeby jakiś ułomny angol za pare miechów na złom oddał z zatartym silnikiem albo po dachowaniu :decayed:

Rozumie, moja też już ma dożywotnie miejsce w garażu, więc coś tam staram się działać :wink:

Opublikowano
  • Autor

Najważniejsze że do przodu :wink:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

dzisiaj udało mi się znaleźć trochę wolnego czasu , a że pogoda też sprzyjała to było małe rezanko

wpadły nówki osłony w komorze silnika na filtr powietrza i zbiorniczki :banan:

osłony na akumulator już miałem przeszły tylko odświeżenie i teraz wyglądają jak nówki :kox:

doszedł też nowy zbiorniczek płynu chłodniczego + nowa część dolotu do filtra powietrza

było też płukanie układu chłodniczego i który został zalany ori płynem chłodniczym :naughty:

yfleLFE.jpg?1

XqNEY6O.jpg?1

SJXwVq6.jpg?1

mklfwcn.jpg?1

k9xDfis.jpg?1

WuXj6eH.jpg?1

Powiem że to niby tylko pare plasticzków a naprawdę robią robotę :banan::slina::shock3:

dodatkowo wpadły ori wycieraczki aero firmy swf bo moje były już zmęczone, nie robiłem zdjęć ale chyba każdy wie jak wyglądają :decayed:

Opublikowano

ale czysto :shock3:

Opublikowano

elegancko, te osłony powinny być w standardzie.

Opublikowano
była też przymiarka listeweczki rs4 :kox: , która mi się poniewiera

http://i.imgur.com/xoaAFp1.jpg?1

http://i.imgur.com/RiLif2k.jpg?1

http://i.imgur.com/bdtxtc3.jpg?1

:naughty::naughty:

tak myślę jak by wyglądało w komplecie :kox:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

było trochę czasu to założyłem ori RS4 rączkę i osłonę ręcznego :naughty:

http://i.imgur.com/yLMtHtq.jpg?1

http://i.imgur.com/ffoQLyW.jpg?1

http://i.imgur.com/ffTn0RX.jpg?1

http://i.imgur.com/PFmwDuq.jpg?1

niby nic ale oko sie cieszy :kox:

Michale, zapodaj nr tego plastiku od récznego (to jedyne co mi sive zostalo), brales z aso czy z ebya? zapodaj linka jakby co (i do raczki tez):wink:

Opublikowano
  • Autor

rączkę i osłonę z rs4 kupiłem na yebayu 29f z wysyłem za obie w stanie nie mal idealnym :kox: , miałem jeszcze jedną rączkę rs4 ale już poszła , wczoraj wysłałem :kwasny:

rączka ręcznego rs4 8E0 711 327 M 8UD

osłona ręcznego 8E0 711 463 B

co do osłony to jak chcesz to mogę ci posłać moją którą wymontowałem z auta , też jest czarna tylko że troszkę zmęczona ale da się przeżyć , sam bym nie zmieniał ale że wpadła w stanie idealnym to zmieniłem :naughty:, dasz z 4-5f na pocztówke i jutro wysyłam :wink:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

nawet wystawiłem tą osłonę z rączką na yebaya ale kupił jakiś cioteks i nie zapłacił

$_35.JPG$_35.JPG

w rączce brakuje blaszki mocującej :wink:

Opublikowano
Najważniejsze że do przodu :wink:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

dzisiaj udało mi się znaleźć trochę wolnego czasu , a że pogoda też sprzyjała to było małe rezanko

wpadły nówki osłony w komorze silnika na filtr powietrza i zbiorniczki :banan:

osłony na akumulator już miałem przeszły tylko odświeżenie i teraz wyglądają jak nówki :kox:

doszedł też nowy zbiorniczek płynu chłodniczego + nowa część dolotu do filtra powietrza

było też płukanie układu chłodniczego i który został zalany ori płynem chłodniczym :naughty:

http://i.imgur.com/yfleLFE.jpg?1

http://i.imgur.com/XqNEY6O.jpg?1

http://i.imgur.com/SJXwVq6.jpg?1

http://i.imgur.com/mklfwcn.jpg?1

http://i.imgur.com/k9xDfis.jpg?1

http://i.imgur.com/WuXj6eH.jpg?1

Powiem że to niby tylko pare plasticzków a naprawdę robią robotę :banan::slina::shock3:

dodatkowo wpadły ori wycieraczki aero firmy swf bo moje były już zmęczone, nie robiłem zdjęć ale chyba każdy wie jak wyglądają :decayed:

Czym czyściłeś te osłony ? Jakiś konkretny specyfik czy woda sama ? :grin:

Opublikowano
  • Autor

A takiego z megsa

vy2ajuba.jpg

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

Chociaż najpierw użyłem wody z płynem a później tego

ynu3a7y7.jpg

Opublikowano

Ok dzięki wielkie :wink: Elegancko się świeci :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.