Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

nic tylko biznes otworzyć...mowiłes że u ciebie to było idywidual ale jakby tak tapicerki do czegos innego robic....nie wiem np czołgów:wink: dorobiłbys sie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujesz to?taka tapicerka w brytyjskich chiefteinach lub challengerach:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikaszi Ty padalcu........fotele.....:slina::slina::slina::slina:

A mówili chłopaki nie zaglądaj :decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

czujesz to?taka tapicerka w brytyjskich chiefteinach lub challengerach:grin:

Zadzwonie zaraz do siory żeby mamę budziła i lecimy z tematem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde gosciu,dobry jestes:shock3:

:hi:

W robocie też dzisiaj nie mogli uwierzyć że to home made , dopiero jak im pokazałem zdjęcia .

Pamiętam jak ktoś mi tu kiedyś pisał przy moich pierwszych recaro że w porównaniu do foteli s-line na fotelach s4 nie wygodnie się siedzi . Ja musze powiedzieć że jest 100% bardziej wygodnie i tak jakby bardziej miękko i komfortowo. I nawet mi te fotele zniwelowały odczucia twardości zawieszenia gwintowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sztuka jak mody które zrobiłeś:slina: szkoda że diesel :wink:

Może nie jest to wyścigówka ale nie jest aż tak źle , do codziennego przemieszczania mi wystarczy .

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

Kiedyś mi ktoś powiedział że samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest . Ja już sie pare razy o tym przekonałem na drodze , jak mi ktoś podjeżdża i chce sie próbować , ale niestety pod maską tylko 130 konny diesel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie naprawde jakoś wygodniej siedzi ale jak to sie mówi każda d*p... jest inna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez 5 minut to sobie możesz i posiedzieć... pytanie jest jak na nich się będzie siedziało przez 12h podróży do pl i co d*pa na to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez 5 minut to sobie możesz i posiedzieć... pytanie jest jak na nich się będzie siedziało przez 12h podróży do pl i co d*pa na to :wink:

Dobra , dobra i tak ci ich nie sprzedam :wink:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki się na recarosach nie przejadę w trasie - nawet nie mam zamiaru myśleć o nich i wcale mi nie są potrzebne, ale ładne są, to trza przyznać...

ale s-liny z b7 w naszych b6-tkach i tak rzucają się w oczy, :wink: parę osób, jak podjechało do mnie sprawdzić coś vagiem, jak im pokazałem środek, to pierwsze co zauważyli, to siedzenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki się na recarosach nie przejadę w trasie - nawet nie mam zamiaru myśleć o nich i wcale mi nie są potrzebne, ale ładne są, to trza przyznać...

ale s-liny z b7 w naszych b6-tkach i tak rzucają się w oczy, :wink: parę osób, jak podjechało do mnie sprawdzić coś vagiem, jak im pokazałem środek, to pierwsze co zauważyli, to siedzenia :kox:

Ja też wcale nie myślałem o kupnie ale trafił sie zestaw za 100f , który zrodził pomysł na jakiś projekt , no i są :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...