Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nic tylko biznes otworzyć...mowiłes że u ciebie to było idywidual ale jakby tak tapicerki do czegos innego robic....nie wiem np czołgów:wink: dorobiłbys sie:grin:

Opublikowano
  • Autor

Muszę to przemyśleć :decayed::wink:

Opublikowano

czujesz to?taka tapicerka w brytyjskich chiefteinach lub challengerach:grin:

Opublikowano

Mikaszi Ty padalcu........fotele.....:slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
  • Autor
Mikaszi Ty padalcu........fotele.....:slina::slina::slina::slina:

A mówili chłopaki nie zaglądaj :decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

czujesz to?taka tapicerka w brytyjskich chiefteinach lub challengerach:grin:

Zadzwonie zaraz do siory żeby mamę budziła i lecimy z tematem :wink:

Opublikowano

fajne foteliki sobie strzeliłeś

Opublikowano
  • Autor
fajne foteliki sobie strzeliłeś

dzięki :wink:

Opublikowano

kurde gosciu,dobry jestes:shock3:

Opublikowano
  • Autor
kurde gosciu,dobry jestes:shock3:

:hi:

W robocie też dzisiaj nie mogli uwierzyć że to home made , dopiero jak im pokazałem zdjęcia .

Pamiętam jak ktoś mi tu kiedyś pisał przy moich pierwszych recaro że w porównaniu do foteli s-line na fotelach s4 nie wygodnie się siedzi . Ja musze powiedzieć że jest 100% bardziej wygodnie i tak jakby bardziej miękko i komfortowo. I nawet mi te fotele zniwelowały odczucia twardości zawieszenia gwintowanego

Opublikowano

Piekna sztuka jak mody które zrobiłeś:slina: szkoda że diesel :wink:

Opublikowano
  • Autor
Piekna sztuka jak mody które zrobiłeś:slina: szkoda że diesel :wink:

Może nie jest to wyścigówka ale nie jest aż tak źle , do codziennego przemieszczania mi wystarczy .

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

Kiedyś mi ktoś powiedział że samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest . Ja już sie pare razy o tym przekonałem na drodze , jak mi ktoś podjeżdża i chce sie próbować , ale niestety pod maską tylko 130 konny diesel :decayed:

Opublikowano

Coś w tym prawdy napewno jest :wink:

Opublikowano

Szkoda ze tak daleko mieszkasz bo bym chetnie porownal stolki sline z recaro ktore wkoncu sa wygodniejsze.

Opublikowano
  • Autor

Mi sie naprawde jakoś wygodniej siedzi ale jak to sie mówi każda d*p... jest inna :wink:

Opublikowano

Otoz kuzwa to, nie bede kombinowal dopoki nie bede mial okazji posiedziec na recaro

Opublikowano

przez 5 minut to sobie możesz i posiedzieć... pytanie jest jak na nich się będzie siedziało przez 12h podróży do pl i co d*pa na to :wink:

Opublikowano

Sluszna uwaga

Opublikowano
  • Autor
przez 5 minut to sobie możesz i posiedzieć... pytanie jest jak na nich się będzie siedziało przez 12h podróży do pl i co d*pa na to :wink:

Dobra , dobra i tak ci ich nie sprzedam :wink:

:decayed:

Opublikowano

dopóki się na recarosach nie przejadę w trasie - nawet nie mam zamiaru myśleć o nich i wcale mi nie są potrzebne, ale ładne są, to trza przyznać...

ale s-liny z b7 w naszych b6-tkach i tak rzucają się w oczy, :wink: parę osób, jak podjechało do mnie sprawdzić coś vagiem, jak im pokazałem środek, to pierwsze co zauważyli, to siedzenia :kox:

Opublikowano
  • Autor
dopóki się na recarosach nie przejadę w trasie - nawet nie mam zamiaru myśleć o nich i wcale mi nie są potrzebne, ale ładne są, to trza przyznać...

ale s-liny z b7 w naszych b6-tkach i tak rzucają się w oczy, :wink: parę osób, jak podjechało do mnie sprawdzić coś vagiem, jak im pokazałem środek, to pierwsze co zauważyli, to siedzenia :kox:

Ja też wcale nie myślałem o kupnie ale trafił sie zestaw za 100f , który zrodził pomysł na jakiś projekt , no i są :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.