Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestawienie instalacji gazowej


Daniel87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostalem od gaziarza taka oto oferte: wtryski Hana, reduktor Zavoli i sterownik Stag 300 Plus, za 3tys zl czy cena waszym zdaniem jest w miare znosna( nie znam sie kompletnie na gazie)? czy mozna by bylo cos o innej konfiguracji wstawic i tanszej do mojego auta? Motor to 1.8 20v 97'. Pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw dobry a cena na cóż mogłoby byc taniej, ale w sumie lepiej dołożyć i potem mieć spokój, oczywiście jeśli gazownik zna sie na rzeczy i porządnie wyreguluje to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił reduktor na AC-R01(droższy) i komputer na STAG 4eco(tańszy) i w sumie powinno wyjść podobnie, a graty stabilniejsze.

Takie zestawy kosztują 2600-3200, więc cena akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba zestawy dobre. Poczytaj lpg-forum (tam znajdziesz polecany zakład z twoich okolic). Obecnie na topie jest reduktor AC-R01 i ja szedłbym w tą mańkę. Z kolei u mnie z takim motorem od 3,5 roku siedzi BRC SQ24 (pomarańczowe wtryski+reduktor Genius MB 1500) i nic się złego nie dzieje. Ja płaciłem 3 tys. (fakt, że w 11.2008).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferte dostalem na Lpg-Forum i jest z mojego miasta, tylko sie jeszcze szczegolowo nie dopytywalem gdzie miesci sie zaklad(narazie cenowo sie rozgladam i poszerzam wiedze na temat LPG;)) a dostalem takze oferte na instalacje Lovato(wszystko Lovato) za 2300zl co myslicie o tym?. Ewentualnie moglby mi ktos podac jakies namiary dobrego gazownika z Legionowa lub okolic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może Stag 300 ISA2? cena niewiele droższa od Stag4, reduktor AC-R01 chociaż Zavoli też może być

Zakładałem w A3 taki sam silnik- Zavoli, Stag4, listwa RegFast chodzi idealnie koszt równo 2000zł ale rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tak mysle i chyb padnie na Lovato, chociaz jeszcze zadzwonie do Nowotczynskiego(polecany gaziaz i zobacze ile on wyceni instalke do mojego). Poprosze tez o userow ADR jaka maja instalacje i komponenty na PW. Pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj se spokój z lovato załoz taki zestaw jak kolega wyżej podał stag zavoli i reg fast zestaw budżetowy ale wystarczający do tego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...