Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] kolejne body rs4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kiedy w świdwinie będzie można furę zobaczyć? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
a kiedy w świdwinie będzie można furę zobaczyć? :decayed:

oj dopiero swieta grudzien lub nast.wakacje...dopiero co wrocilem z pl bylem miesiac czasu....a ja jestem z rokosowa k.slawoborza

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

kilka fociszy w 1 poscie

Opublikowano

Świetnie na tych felach wygląda :thumbup1:

Opublikowano

mój nr 1 na forum :slina: wnętrze, buda, koło..... Stary, Twoje auto miażdży :decayed:

Opublikowano
a kiedy w świdwinie będzie można furę zobaczyć? :decayed:

oj dopiero swieta grudzien lub nast.wakacje...dopiero co wrocilem z pl bylem miesiac czasu....a ja jestem z rokosowa k.slawoborza

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

kilka fociszy w 1 poscie

foty do poprawki, rejka precz do fotek, kratki zaloz i bedzie sex
Opublikowano

Zdjęć to Ty nie umiesz robić :grin:

Zrób jakąś profi sesje bo zapowiada się ciekawie:wink:

Opublikowano

rnbl.jpg

9b52.jpg

te dwie są dobre:wink:

Opublikowano

1 i 5 fota jest dobra, brakuje mi wlasnie kratek i logo w grilu, czarne sie zlewa i jakos tak pusto

o to to, o minute byles szybszy Kowi:grin:

Opublikowano

i6ks.jpg

jeszcze tylko tego kredensa z konsoli wy***ac i wnętrze bajka:kox:

Opublikowano
  • Autor
http://img407.imageshack.us/img407/6783/i6ks.jpg

jeszcze tylko tego kredensa z konsoli wy***ac i wnętrze bajka:kox:

kredens narazie zostanie jeszcze z jakies 3 tyg....zanim cos kupie :naughty:

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

a kiedy w świdwinie będzie można furę zobaczyć? :decayed:

oj dopiero swieta grudzien lub nast.wakacje...dopiero co wrocilem z pl bylem miesiac czasu....a ja jestem z rokosowa k.slawoborza

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

kilka fociszy w 1 poscie

foty do poprawki, rejka precz do fotek, kratki zaloz i bedzie sex

kratki i halo wpadna niedlugo, bo czyszcilem odblysniki i czekam teraz na ledy do nich

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Zdjęć to Ty nie umiesz robić :grin:

Zrób jakąś profi sesje bo zapowiada się ciekawie:wink:

no akurat tak mam,i tak mi wyszlo ze auta nie ucielem tylko cale w kadr wpadlo :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

dzis moze uda sie zamontowac zegary z rs4 wiec pstrykne co nie co....

Opublikowano

No masakra jest, wnetrze kozak i kolko pasuje idealnie ;)

Opublikowano

dzis moze uda sie zamontowac zegary z rs4 wiec pstrykne co nie co....

jak choinke bedziesz gasil? masa na bolec i heja banana? :decayed:
Opublikowano

k9c1.jpg

co to kurfa za ujęcie ? :decayed:

Opublikowano

felge by skręcił w drugą mańke było by dobre:grin: no ale zapomniał, nie patrzył w ekranik foto:facepalm:

:decayed:

Opublikowano
no hójowe :grin: ale wlasciciel tej padliny zacny Andrzej takze nadrabia :naughty: bilans letko dodatni :banan:
Opublikowano

Robi roobote whoooy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzis moze uda sie zamontowac zegary z rs4 wiec pstrykne co nie co....

jak choinke bedziesz gasil? masa na bolec i heja banana? :decayed:

:polew::polew: niewiem narazie po podlaczeniu zostaje airbag i abs i sensor,,,,, num.tych bledow sa w uj zagadkowe,wiec z abs i airbag bedzie walka,a sensor zobaczymy w misce mam kwestia kabli

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

tu chcialem pokazac jak swieca ledy pod autem ale sie niewlaczyly :polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

no hójowe :grin: ale wlasciciel tej padliny zacny Andrzej takze nadrabia :naughty: bilans letko dodatni :banan:

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

jest plan zeby po zimie kolo poszlo w czern...powinno lepiej sie komponowac z autem

Opublikowano

dzis moze uda sie zamontowac zegary z rs4 wiec pstrykne co nie co....

jak choinke bedziesz gasil? masa na bolec i heja banana? :decayed:

:polew::polew: niewiem narazie po podlaczeniu zostaje airbag i abs i sensor,,,,, num.tych bledow sa w uj zagadkowe,wiec z abs i airbag bedzie walka,a sensor zobaczymy w misce mam kwestia kabli

a masz w miesce czujnik, jak nie to mozna latwy uklad elektryczny oszukiwac zalozyc co wygasi sensor , dzie Ty tam masz ledy?
Opublikowano
  • Autor

dzis moze uda sie zamontowac zegary z rs4 wiec pstrykne co nie co....

jak choinke bedziesz gasil? masa na bolec i heja banana? :decayed:

:polew::polew: niewiem narazie po podlaczeniu zostaje airbag i abs i sensor,,,,, num.tych bledow sa w uj zagadkowe,wiec z abs i airbag bedzie walka,a sensor zobaczymy w misce mam kwestia kabli

a masz w miesce czujnik, jak nie to mozna latwy uklad elektryczny oszukiwac zalozyc co wygasi sensor , dzie Ty tam masz ledy?

nie no jaja se robie,ledow nima :no::no::no: jeszcze :polew:......sensor mam w misce jak zmienialem motor to kupilem AHH Z 2000r.z alu miska i sensor juz byl....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.