Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czy z tak zrobionego wydechu będą lecieć spaliny z obydwu rur ?


Bartek85

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde :shocked: nie wiem dziwnie to wygląda :confused4: lecieć napewno będą ale czy równo :mysli: u mnie lecą równo ale mam inny system :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecieć będą..z prawego troche mniej..niektórzy tak robią żeby było taniej na jednym tłumiku lub nie mają miejsca na drugi tłumik..cena za ten wydech z aukcji jest bardzo wysoka..u nas zrobisz za połowe tej ceny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecieć będą..z prawego troche mniej..niektórzy tak robią żeby było taniej na jednym tłumiku lub nie mają miejsca na drugi tłumik..cena za ten wydech z aukcji jest bardzo wysoka..u nas zrobisz za połowe tej ceny..

nie nie! ja nie chcę tego kupować! :> chodzi mi tylko o konstrukcję! to jak polecasz aby to zrobić? dwa tłumiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna tak za srodkowym tłumnikiem trojak z jednej na dwie strony prawo/ lewo i dajesz dwa nowe tłumniki :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie chesz ja mam Montii a Cuber ma Ultera .

ale nie ma znaczenia czy diesiel czy benzyna? a tzw buczenia z rury a'la calibra nie ma?

Cuber i ja mamy TDI i nie ma buczenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwójne rury sobie daruj , wiocha będzie :decayed: zrób tak jak zostało napisane za środkowym tłumikiem niech Ci zrobią lub sam bedziesz robił "rozgałęzienie" na druga strone i po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam pytanie co do zderzaka tylnego! można tak zrobić, że w ori zderzaku wyciąć lekkie zakola na rurki czy koniecznie trzeba kupować zderzak od s-line?

mozesz kupić np. dokładke zderzaka tylniego od 1.8 T Ja bym odpuscił wycinanie nadkoli jednak co Ori to Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz latwy do dobrania lakier (czarny), wiec lepiej bedzie jak poprostu kupisz dokladke od jakiejs benzyny, ale zainwestujesz w nowy zderzak (s4/s-line).

Nie ma co wycinac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...