Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie chciałem się dowiedzieć które klocki są lepsze: Brembo czy ATE ? i jeszcze jedno bo ostatnio mi świeci zużycie klocków na komp. takie pytanie czy tarcze zmieniać? aaa i czy wystarczy że klocki z przodu wymienię?

Pozdr.

Opublikowano

Brembo to to samo co ferodo - także śmiało możesz pakować. Ate podobno sie popsuły i nie są już takiej jakości jak kiedyś.

Co do tarcz musisz sprawdzić jaką mają grubość. Jak nie są w granicach minimum to możesz spokojnie zakładać nowe klocki. Jeśli tarcze mają już jakiś rant warto je przetoczyć. Jeśli klocki z tyłu są dobre to nie ma potrzeby wymieniać.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info, a powiedz mi co do oznaczenia gdzie to mogę znaleść jeśli chodzi o moją Audi, jaki numer klocków...

Opublikowano

jak na szybko to na stronie intercarsu

Opublikowano

zdecydowanie BREMBO,mam teraz na aucie ATE zapłaciłem 260zł i szczerze nie kupię ich drugi raz,śmiem twierdzić że kupiłem w sklepie jakieś podróby bo żeby klocki takiej firmy tak się sypały po hamowaniu i felga po przejechaniu 100km byla siwa to przegięcie totalne przy takiej marce :kwasny:

Opublikowano

Ferodo, TRW

Opublikowano

kiedy będę wiedział że tarcze są do wymiany? mały rant mam i dlatego pytam.

Opublikowano

Tarcze ATE lub Brembo,a klocki TRW lub Textar jeśli chodzi o zamienniki(nie piszczą),najlepiej jednak oryginały,jak coś to mogę załatwić w dobrej cenie.

kiedy będę wiedział że tarcze są do wymiany? mały rant mam i dlatego pytam.

Musisz zmierzyć suwmiarką grubość tarczy i będzie wiadome czy do wymiany.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Sidan a powiedz mi do B7 BLB jakie oznaczenie klocków lub co np w intercarsie podać ? Audi B7 Avant 2005 140km ?

Pozdr.

Opublikowano

tarcza 288 & 312mm - FDB1717

tarcza 320mm - FDB1629

Opublikowano
  • Autor

devastation - mi chodzi o klocki :/

Opublikowano

a co ja q..... napisałem ????? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ok, sory, wczoraj nie za bardzo byłem :D , a może masz coś na stanie ?

Opublikowano

a co chcesz ?

Opublikowano
  • Autor

przód klocki :)

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 20:41 ----------

tarcza 288 & 312mm - FDB1717

tarcza 320mm - FDB1629

mam problem , może wiesz jakie tarcze są w silnikach BLB bo po vin mi nie znajdą a mam godzinke czasu podjechac i nie zdąże zdjądź koła, pomocy :)

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

a potrzebuje te klocki a są dwa rodzaje :/

Opublikowano

ja u siebie z przodu i z tyłu mam klocki remsa. Kolega pracujący w sklepie z częściami samochodowymi mi takie doradził. Powiedział, że to samo co TRW. Puki co nie narzekam a jeżdżę na nich już rok czasu. Nie pylą, nie piszczą. Po co przepłacać. Chyba, że masz kupę kasy w skarpecie, albo lubisz zapie*****ć :D wtedy to może i bym zainwestował w lepsze.

Opublikowano
przód klocki :)

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 20:41 ----------

tarcza 288 & 312mm - FDB1717

tarcza 320mm - FDB1629

mam problem , może wiesz jakie tarcze są w silnikach BLB bo po vin mi nie znajdą a mam godzinke czasu podjechac i nie zdąże zdjądź koła, pomocy :)

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

a potrzebuje te klocki a są dwa rodzaje :/

na wlepce masz oznaczenie:

1LZ - 280mm

1LB, 1LE - 288mm

1LT, 1LF - 312mm

1LA, 1LC - 320mm

1LJ - 345mm

Opublikowano

A czy do B6 AVF tarcze ferodo DDF 1706 i klocki ferodo FDB 1323 to dobry wybór?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

textar ate zawsze uwazalem ze firmy specjalizujace sie w jednej dziedzinie maja najlepsze produkty bosch niech zmywarki robi trw i brembo to juz nie ta klasa co kiedys tarcze brembo wrecz targedia

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie wymieniłem klocki , oraz w sobote jeszcze raz sprawdziłem czy czujniki spadły mi, okazało się że czujniki ok, i mam problem bo cały czaś mi świeci naFISie , poziom zużycia klocków :( , możecie coś doradzić ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.