Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolega dobrze wyczaił moment właśnie mi zderzak schnie a w nim czarna siatka pomalowana pod kolor golfa4 czarna perła metalic :kox:

Opublikowano

a gdzie zapodziałeś dekle z tych felg? BTW- prezentują się jak 16''

Wnętrza nie widziałem- coś temat się zgubił- wrzuć tutaj jeszcze raz....

Opublikowano
(...) a zderzak musiał być ten bo wsadziłem intercooler na poczet przyszłych modów tak przy okazji remontu silnika i IC wystawał niemiłosiernie ze starego zderzaka a w tym się ładnie chował :banan:

(...)

co tam za ick'a wrzuciłeś? Daj jakieś zdjęcia jego

Opublikowano
  • Autor

Wszystko będzie jak po robię aktualne foty spokojnie panowie :banan:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
http://img155.imageshack.us/img155/3671/img9501xx2.jpg

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Ciut widzę nudą wieje a i na spota wczorajszego nie dotarłem bo przegub urwałem więc się rekompensuję fotą prawie aktualną :banan:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Ciut widzę nudą wieje a i na spota wczorajszego nie dotarłem bo przegub urwałem więc się rekompensuję fotą prawie aktualną :banan:

dawaj teraz pod remize....teraz jest lans i napewno spod dyski sam nie wyjedziesz.....jakas czikite napewno wyrwiesz

Opublikowano
  • Autor

Chyba ciebie zj**ie :banan:

Opublikowano

Kamil- wieje nuda- dawaj coś ciekawego! :banan:

Opublikowano

dawaj teraz pod remize....teraz jest lans i napewno spod dyski sam nie wyjedziesz.....jakas czikite napewno wyrwiesz

hehe dobre ;)

Opublikowano

daj zdjecia z czarnym siatexem, zobaczymy jak wyszlo:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Musze IC wypolerować bo teraz go ładnie widać a rury zaśniedziały lekko ale dziś u mnie leje więc chyba fot nie będzie :wink:

Opublikowano

To wjedz do jakiejś stodoły i cyknij takie spy- foto telefonem - nie będzie widać ze brudny.... :)

Opublikowano
To wjedz do jakiejś stodoły i cyknij takie spy- foto telefonem - nie będzie widać ze brudny.... :)

:polew::polew::polew:

Opublikowano

kamilpolakiewicz -powiem że nie zalatuje tak wiocha jak piszą autko nawet wygląda jakbyś teraz je obniżył to ciekawie by to wyglądało ;) +te lampy z przodu będzie fanie się to prezentować czekam na ciąg dalszy projektu

Opublikowano

Co to za samowolka. To nie jest dział moja A4.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.