Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Stała biedna bo ją zdradziłem dla A3 i Q7 na weekend ;)

Flyer - włącznik nie ruszyłem. Nawet nei wiem gdzie go posiałem :wink:

Za folie dałem równo 3k zł.

Opublikowano

fajne jest to nowe A3? Nie miałem jeszcze okazji się do takiego przymierzyć :)

Opublikowano
  • Autor

Naprawde miłe w środku. Z zew za bardzo nie patrzyłem bo myślę bardziej o sedanie, którego jeszcze nie ma.

Opublikowano

Za każdym razem jak jestem u Idczaka to planuje się przymierzyć do nowego A3 i ciągle brak czasu :)

Opublikowano
Flyer - włącznik nie ruszyłem. Nawet nei wiem gdzie go posiałem :wink:

ja tez :facepalm::grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Za każdym razem jak jestem u Idczaka to planuje się przymierzyć do nowego A3 i ciągle brak czasu :)

Jak już się zbierzesz w sobie to zwróć uwagę na odgłos "cykania" obrotowych wylotów powietrza :decayed:

---------- Post dopisany 18-08-2013 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2013 at 22:17 ----------

To chyba już ostatnie foty mojego cukierka. Z nowości doszło parę pierdół: lustro z fotochromem, sensor deszczu, clh, tuba z Q5 w koło zapasowe i centralny głośnik Bose, listwy S4, tunel z B7 USA, gniazdko AUX oraz powrót do ori tylnych lamp (fajnie świecą na MCE z B7 :decayed: )

Tada! Zmieniłem kolor :decayed: Nudzi mnie już ten czerwony. Myślę co zapodać na nowego fureksa ;] Może żółty? :grin:

az1y.jpg

vp5v.jpg

x12z.jpg

oe5b.jpg

pb4q.jpg

88je.jpg

c6wk.jpg

6o1y.jpg

qnzk.jpg

18p5.jpg

ayg6.jpg

bqfs.jpg

07zm.jpg

q7r3.jpg

Opublikowano

Ja jebie :slina::slina::slina::slina: pikna

Opublikowano

piekne wnetrze.jedynie ten lokiec:wink:

Opublikowano
:git::slina:
Opublikowano

piękna,pokrywe podłokietnika sieknąć skórą można by :wink:

Opublikowano

Pikny kolorek, we wnętrzu tylko mi te siedzenia nie pasują i podłokietnik:P

Opublikowano

Rozyebualeś mnie teraz :slina:

Piękny kolor.

Opublikowano

zdjcie0389e.jpg

Pocas, przeszyj czerwoną nicią na ten wzór, żeby pasowało do ręcznego. Tylko tego do szczęścia we wnętrzu brakuje :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nawet nawet to przeszycie wygląda. Do pełni szczęścia muszę coś z kierownicą zrobić. Pomimo tego że to niby funkiel nówka sztuka to i tak przeszyją ją skórą raz jeszcze bo za cienko wygląda :decayed:

Opublikowano

Piękna jest, no i czerwona :naughty:

Opublikowano

ja chcę taki carbonnnnnnnnnn:slina::slina::slina:

Pocas weź już sprzedaj ten samochód kup jakieś b8 i tak wkurw....j ludzi :polew::wink:

Opublikowano
  • Autor

To nie carbon. Tylko ulubiona przez hejterów - hydrografika. 300zł za wszystko :kox:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Pikny kolorek, we wnętrzu tylko mi te siedzenia nie pasują i podłokietnik:P

btw co z fotelami nie tak?:>

Opublikowano

Popielniczka 1DIN:decayed: do zmiany. POza tym fura kosa:hi:

Opublikowano
  • Autor

Nooo. Myślałem że nikt nie zauważy :decayed:

Opublikowano
Nooo. Myślałem że nikt nie zauważy :decayed:

Jak bym sam tak nie mial u siebie, to pewnie bym nie zwrocil uwagi:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.