Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Zajefajny mecz, atmosfera, stadion, takie mecze zapamiętuje się na długo :> :> :> i długo na nie czeka :)

Wielka szkoda Dobruckiego, gość już miał nie raz ciężkie chwile oby z tego wykaraskał się

Bilet na GP już zakupiony

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej juz nie wróci - nastepny dzwon i wózek :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAfi ma po sezonie i po jeżdzie na zuzlu takie są realia jakby sie zdecydował to już nie dostanie nastepnej szansy z góry takie jest moje zdanie a co do Falubazu to poważne osłabienie ale nie zmienia postac rzeczy że jest śliny ale na rozkręcający sie Gorzów może być za mało pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co sie stało :mysli:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 16:47_________________________________________________Kto oglądał Rzeszów-Tarnów ??? te nowe tłumiki wcale tak nie zabijają widowiska , mijanek było sporo.Tor był twardy ale do walki , ciekawe jak bedzie na przyczepnych ale jesli tak jak na twardych to jest spoko , moga jeździć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet spoko wam powiem ale brakkuje mi tych decybeli nie ma co ale mijanek było nawet ogólnie super widowisko było a co do Ferjana to brak słów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto przypuszczał ze Gorzów dostanie w torbe we Wrocku ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO dobra niespodzianka nie typowałbym na Wrocław ze wygra ale zdawałem sobie sprawę o nowych tłumikach i róznie moze być Unia 6 porażka to juz nie jest śmieszne he pozdro z Rzeszowa .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia 6 porażka to juz nie jest śmieszne he pozdro z Rzeszowa .....

teraz plecy w LEsznie , potem LEszno jedzie do nich :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terminarz mają nie zaciekawy zostają baraże to juz pewne a tak sie napinali na Rzeszów co my tu robimy he słabi są zero drużyny tyle w temacie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto przypuszczał ze Gorzów dostanie w torbe we Wrocku ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja :tongue4: bo każdy mecz inny a derby to derby z toruniem też będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja :tongue4: bo każdy mecz inny a derby to derby z toruniem też będzie ciężko.

po wprowadzeniu tłumików ciezko wytypować zwyciezce. Jesli Gorzów bedzie tak dopasowany i dysponowany jak w meczu z Zielonką to faktycznie bedzie cieżko :thumbdown:

Z drugiej strony jesli nasi bedą zdrowi to powinno być na styku.

No i jeszcze trzeba pamietać o p. Komarnickim , który odpowiednio ustawił CzeCze i chłopaków po meczu z Wrockiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslałem że Greg to emeryt, może spuchnie w trakcie sezonu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslałem że Greg to emeryt, może spuchnie w trakcie sezonu :kox:

wygrał wczoraj GP ??? jesli tak to zjebałeś mi cały dzień :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

nie mogłem wczoraj oglądać , dzisiaj o 12:30 jest powtórka na C+ , od rana nie otworzyłem zadnego serwisu sportowego zeby nie zobaczyc wyników tylko na luzie se obejrzeć powtórke a ty mi wyskakujesz z takim textem.

Zaraz dostaniesz bana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe tlumiki to jakas porazka jest... :wallbash:

Ale brawo dla Stali, choc dzis Gollob jak na siebie slabo,ale reszta rowno i Zagar sie poprawil :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upss :decayed: Moskal

Co do wyników ligi

Leszno rozpędza się... a tarnów chłopiec do bicia :kox:

U nas Nicki prawie Mroczke rozj... dotrwać do końca sezonu i pas z nim

W drugiej lidze Pawliccy 30 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...