Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale Falubaz tracił punkty w walce ( start,taśma to też część wyścigu) a Gorzów idiotycznie tracił wtedy darmowe już punkty. Tu jest ból bo zamiast 8 było by 12. przewagi.[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 23:22_________________________________________________Zacytuję tutaj 2 kibiców z Gorzowa wypowiadających się na forum Stali o połfinałach (mam nadzieję, że się nie pogniewają :) ) :

Michu5 :

cyt.

"BANDYCKA SPEEDWAY EKSTRALIGA

Pisałem już tutaj o absurdach związanych z naszym ukochanym żużelkiem, ale dzisiejszy dzień przejdzie do najczarniejszej karty nonsensu, jaki można sobie tylko wyobrazić.

Mamy bandycki regulamin, idiotyczny play-off zabijający sportową rywalizację, bandyckich prezesów, trenerów, którzy zrobią najgorsze świństwo, tylko po to, by wygrać mecz, nawet po trupach.

I tak: regulamin SE został podpisany przez bandę kretynów. Już sama idea play-off, bez handicapów po RZ nie ma nic wspólnego ze sportem. Natomiast ci kretyni mają na tyle niski poziom inteligencji, że nie przewidzieli sytuacji, podczas której w play-off, dopuszcza się przerwanie biegu po 8. wyścigu. Rodzi to oczywistą nierówność szans. Przecież wiadomo, że Stal dzisiaj pokonałaby faLUBaZ większą ilością punktów, niż 8.

Dobra, rozumiem, zdarzyło się. Nikt o tym nie pomyślał. Ale do k***y nędzy, dlaczego sędzia meczu, oraz nasz zarząd, znając przecież prognozy pogody, nie doprowadzili, do rozpoczęcia meczu BEZ prezentacji, włączając 2 min do pierwszego biegu o godzinie 20.28??? Przecież te dokładne przewidywania pogodowe, krótkoterminowe się sprawdzają niemal w 100%. A nasi jeszcze opóźnili prezentację o 5 min. Przecież to karygodne! Jeżeli przegramy ten dwumecz, to tylko dzięki niedopatrzeniu prezesów Stali Gorzów, którzy nie dostrzegli tej luki w regulaminie rozgrywek i którzy na dodatek, nie zrobili nic, by odjechać chociaż te te 10-12 biegów.

Dwa: odbiegnę od tematu, ale muszę. Unia Leszno-Apator Toruń. To spotkanie najlepiej obrazuje patologie w naszym żużlu. Mecz telewizyjny, opóźniony o godzinę, w którym przegrywa murowany kandydat do złota, najrówniej jeżdżąca drużyna sezonu, tylko dlatego, że w jednym meczu, skaleczyło się dwóch zawodników tej drużyny. A wszystko przez karygodne przygotowanie toru, mające na celu upolować zawodników gości. Jak widać się udało. I niestety tu też powinniśmy się uderzyć we własną pierś. Ta wyrwa na pierwszym łuku na pewno nam chluby nie przynosi. Jeżeli to było celowe zagranie, to ktoś od nas z klubu powinien pójść za to do prokuratury.

Gdzie tu w tym wszystkim choć cząstka ducha sportu? Jesteśmy największym pośmiewiskiem wśród wszystkich sportowych lig w tym kraju. I to jeszcze na oczach kamer. Czasami jest mi wstyd, że jestem kibicem tak źle zorganizowanego sportu. Play-off nie ma nic wspólnego ze sportem, jesteśmy rządzeni przez bandę karłów moralnych, gotowych zabić dla wygranej. Mam już dość takiej ligi, uważam że pewna masa krytyczna już została osiągnięta, ale znając życie będziemy jeszcze głęboko poniżej dna, na którym jesteśmy teraz.

Post scriptum: Czy gdziekolwiek, ktokolwiek informował, że na mecz nie można wnosić parasolek?? Przez tych kretynów z ochrony byłem narażony na utratę mienia, gdyż nie było nawet jakiegoś koszyczka, czegokolwiek, by zostawić je przy wejściu. A przecież wiatrzysko mogło zrobić swoje. Nie było nawet żadnych numerków, oznaczeń, musiałem w tej burzy szukać po całej bramie, bo ochroniarze sobie je brali i sami chowali się przed deszczem. I jeszcze to chamstwo na wejściu: "Może Pan nie wchodzić, na mecz jak się Panu nie podoba" Szyld ochrona, sposoby SB.

J***ć taki żużel. Dziekuje dobranoc.

"

k. cyt.

i

prz3mo

cyt.

"Podpisuję się pod tym co napisał Michu5. Polski żużel jest zabijany przez DEBILI i OSZOŁOMÓW bez wyobraźni, tworzących regulamin. Tak naprawdę o końcowej klasyfikacji decyduje fuks, zbieg okoliczności i pogoda.

Mam jeszcze jedno pytanko - kto decyduje o godzinach rozpoczęcia zawodów? Telewizja? Może niech jeszcze telewizja decyduje o tym jakiej pojemności mają być silniki w motocyklach żużlowych... To wszystko to jedna wielka PARANOJA.

Komuś zależy by ten sport w Polsce zabić... niewiele już potrzeba.... Rzygać mi się chce..."

k. cyt.

Szczytne słowa, nie mające nic wspólnego z dzisiejszymi czasami.

Jaki wpływ, my kibice, mamy na dzisiejszy żużel, czy też inną dyscyplinę ?

Każdą przegraną będziemy tłumaczyć wałkami rywali a kazdą wygraną zawsze jakoś "wytłumaczymy".

Dlatego myślę, że nie ma co się napinać.

Każdy klub orze jak może a jeżeli drużyna (zawodnicy) doda odpowiedni procent od siebie to wtedy jest wygrana.

Dlatego teksty typu tor,czekanie z ZZ itp należy pominąć.

Wszystkie kluby kręcą i tyle.Jedne bardziej, inne mniej.

W dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego jak sport. Teraz jest rywalizacja o koryto.

Kluby to nie zawodnicy tylko własciciele i kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg, chyba :naughty:, za bardzo świętował mistrza GP, przyznaj sam.

widzieliście na powtórce jak mu noge wywinęło jak wpadł nia w dziure ???? normalnie jak szmaciana lalka :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Słuchajcie Panowie, obiektywnie trzeba spojrzeć.

Który gospodarz nie robi toru pod siebie ?

oczywiście masz racje , nie mozna mieć zastrzezeń do LEszczynian za przygotowanie toru , pretensje trzeba mieć do sedziego za puszczenie tego meczu , powinien być walkower i po sprawie. MOZE wtedy Leszno by skonczyło z tym procederem bo widocznie kare finansową jaka dostali , chyba po meczu z Rzeszowem to dla nich za mało.

Co do meczy to finał Zielona-Leszno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibax ponoć oprotestował mecz ale z tego co mówią w TV to wynik nie może ulec zmianie.

Ewentualnie będą jakieś kary finansowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibax ponoć oprotestował mecz ale z tego co mówią w TV to wynik nie może ulec zmianie.

Ewentualnie będą jakieś kary finansowe

wyniku juz nie cofną , skoro mecz sie skończył to bedzie uznany.

Pozostaje zdobyć 53pkt w rewanzu ale bez Miedziaka i Emila bedzie bardzo ciężko. o ile za tego pierwszego bedzie ZZ to nie mamy juniora na miejsce Emila który zdobyłby te 4-6pkt.

słabo to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale może być ciężko.

Stal też raczej "popłynie" w Zielonej. Dobre w tym jest to, że mecze będą bardzo emocjonujące.

Nie będzie kalkulacji. Ogień z tłumików i do przodu :).

Unibax wściekły za tor, Stal-Falubaz jak zawsze więc zawodnicy pewnie będą nawet walczyć wręcz. :good:

Nie mogę się doczekać rewanżu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale może być ciężko.

Stal też raczej "popłynie" w Zielonej. Dobre w tym jest to, że mecze będą bardzo emocjonujące.

Nie będzie kalkulacji. Ogień z tłumików i do przodu :).

Unibax wściekły za tor, Stal-Falubaz jak zawsze więc zawodnicy pewnie będą nawet walczyć wręcz. :good:

Nie mogę się doczekać rewanżu

gdyby Toruń jechał w pełnym składzie to mogłoby być ciekawie , nawet bez Miedziaka ale za to z Emilem , tak to bedzie kiszka.

nic to , bilety juz kupione , trzeba bedzie ciąć w niedziele z wawy na Toruń podrzeć ryja :good:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 10:54_________________________________________________widzieliście to ??? :

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/09/13/speedway-ekstraliga-wszczela-postepowanie-w-sprawie-meczu-w-/

Unii Leszno zarzuca się więc:

-nieregulaminowy stan toru stwierdzony przez sędziego,

-przebywanie w parku maszyn osób nieuprawnionych,

-wrzucenie przedmiotów przez kibiców do parku maszyn lub na tor,

-udział zawodnika kadry klubu w jakichkolwiek zawodach w okresie zwolnienia lekarskiego lub w okresie określonym w druku "Oświadczenie o niezdolności zawodnika do startu w zawodach żużlowych",

-podejmowanie przez organizatora zawodów działań pozornych w zakresie przygotowania toru do zawodów,

-popełnienie błędu w sztuce przygotowania toru do zawodów żużlowych.

ciekawe kto jechał na L4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą to niezły cyrk się zrobił na linii Toruń - Leszno...

bardzo dobrze , powinni doj**ać Unii maksymalnie , celowa preparacja toru, narażanie zdrowia zawodników , recydywa w tych działaniach :thumbdown:

to jest dobre :naughty: :naughty: :naughty:

"za przerwę w zawodach, spowodowaną celową zmianą nawierzchni toru na nieregulaminową, gdy tor nie został dostosowany do stanu umożliwiającego kontynuowanie zawodów w czasie do 15 minut:

- kara pieniężna 30000 zł oraz walkower na rzecz drużyny gości oraz zawieszenie licencji kierownika zawodów na okres od 1 roku do 2 lat,"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. powinni zostać ukarani, ale nie ma co się nakręcać niepotrzebnie :wink4:

na walkowera nie ma co liczyć ( mam wrażenie, że takie było założenia pana Kryjoma przed meczem :wink4: )

nie sądzę aby upadki Pulczyńskiego i panny Miedzińskiej były spowodowane wyłącznie stanem toru, ten drugi objechał 4 okrążenia bez problemu i nagle wtopa... no cóż nie pierwszy raz się wyłożył ( oby ostatni )

co do toruńskiego menago to już wogóle żenadę odstawia swoimi wypowiedziami...

pomijając tę całą szopę, liczę na to, że Apator się maxymalnie zmobilizuje i będzie ciekawy rewanż :good:

a co do derbów... sercem za Zieloną Górą, ale Gorzów nie raz potrafił zaskoczyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licze tylko na za***iście wysoka kare pieniezną , walkowera raczej nie bedzie. Miedziak wyłożył sie w momencie wjazdu motorem na pierwszy łuk , bez gazu , moze dlateg osie wyłożył , moze nie. Nie nazywaj go tak, bo jakbys wtedy nazwał Protasa , który przez całą kariere do zeszłego sezonu nazywany był "miszczem pierwszego łuku" ?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do torów to lipę walą sędziowie, nawet zła albo nazwijmy to kontrowersyjna decyzja jest lepsza od niepodjęcia takowej, to zbyt kontaktowy i niebezpieczny sport... skutki są jakie są.

Rewanżowe derby 42:48 dla Stali rzecz jasna :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam pogoda w Zielonej. Nocą na północy potężna burza była i lało jak z cebra. "Rzuciłem okiem" na prognozę i nie wesoło to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze w Zielonej przelotnie pada,ponoć popołudniu opady mają się nasilić :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie będzie dzisiaj meczu. Tak by było najlepiej. To świeto w wojewodztwie - dobrze by bylo by pogoda była słoneczna. Dzis to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze bo nie mogę się doczekać.

W Toruniu będzie pewnie dobra jazda dzisiaj. Zobaczymy o 16[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 12:48_________________________________________________Jak będzie na Motoarenie ?[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 16:08_________________________________________________3 bieg i dwa razy 5-1 :good: :good: :good:

Będzie meczyk :decayed:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 16:24_________________________________________________No i się Unia dostroiła do toru.

Unibaxowi będzie ciężko[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 16:59_________________________________________________

Po zawodach.

W finale Unia a w Zielonej mecz przełożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na stadionie w Zielonce ale ulewa przeszła,następny termin środa lub czwartek,jutro o 12 podejmą decyzje

Mam nadzieje że Hencoc pojedzie bo dzisiaj miała być zz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na MA , meczyk przedniej klasy , szacunek dla Miedziaka , kawał roboty odwalił :good:

Szkoda pierwszego meczu , gdyby wtedy dojechali w pełnych składach to bylibyśmy w finale a tak , jadą złodzieje/preparatorzy :thumbdown:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 16:35_________________________________________________Nie wiem czy słyszeliście ale zamkneli w Lesznie stadion na miesiąc :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście ale zamkneli w Lesznie stadion na miesiąc :rolleyes:

Tak ale się odwołali. Ponoć krzyczą, że finał u nich albo nigdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście ale zamkneli w Lesznie stadion na miesiąc :rolleyes:

Tak ale się odwołali. Ponoć krzyczą, że finał u nich albo nigdzie

Słyszałem Dworaka w TV. Jak dla mnie to powinien być w Lesznie walkower to moze w przyszłości inne kluby podchodziłyby do tego typu zagrań z dystansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...