Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Jakie tarcze przód i tył

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jakie tarcze na przód i tył? Silnik 1.8T Quattro. Mierzyłem szerokość to bylo chyba z 30mm ale nie jestem pewien

Opublikowano

288/25 przód

245/10 tył

reszta zależy od głębokości Twojej kieszeni

Opublikowano

i opcja "szukaj"

duzo juz bylo tu na ten temat

Opublikowano

Jeśli chodzi o firmę to tylko TRW

Opublikowano

Jeśli chodzi o firmę to tylko TRW

Skąd takie wnioski ?

Czemu akurat TRW ?

Opublikowano

Jeśli chodzi o firmę to tylko TRW

Skąd takie wnioski ?

Czemu akurat TRW ?

a czemu nie?

Opublikowano

a czemu nie?

Zapytałem Ciebie o to czemu akurat to, to Ty mi odpowiadasz pytaniem - pomyśl trochę.

Może podasz jakieś argumenty ZA, a nie piszesz TYLKO TRW i koniec.

Opublikowano

Trw-Lucas to firma na 1 montaż moze dlatego?

Opublikowano

Trw-Lucas to firma na 1 montaż moze dlatego?

Wątpię czy to jest argument, dzięki któremu skorzystałbym z tej firmy.

Opublikowano

Przeciez ja tego nie sprzedaje i nie ma zamiaru nikogo namawiać,mowie tylko ze twoje auto wyjechało za fabryki na tarczach TRW lub ATE,jeżeli to nie jest żaden argument dla ciebie,a dla firny Audi byl ze wybrała właśnie ta firmę na pierwszy montaż ,tu kup sobie 4Max,czy Kagera może argumentem będzie ze są tańsze.

Opublikowano

Przeciez ja tego nie sprzedaje i nie ma zamiaru nikogo namawiać,mowie tylko ze twoje auto wyjechało za fabryki na tarczach TRW lub ATE,jeżeli to nie jest żaden argument dla ciebie,a dla firny Audi byl ze wybrała właśnie ta firmę na pierwszy montaż ,tu kup sobie 4Max,czy Kagera może argumentem będzie ze są tańsze.

To Ty powiedziałeś, że to nie jest dla mnie argument - ja tak nie napisałem.

Chciałem tylko żebyś podał parę argumentów za tą firmą, a Ty się unosisz.

I nie obrażaj mnie i nie wyskakuj z 4maxem albo innymi śmieciami, bo tego to nawet bym wrogowi do malucha nie włożył.

Ja wychodzę z założenia, że "na tanie mnie nie stać" - resztę sobie dopowiedz.

Co do firm to uważam, ze ATE, FERODO, TRW itp znane firmy są godne uwagi.

Obecnie mam wszystko na ATE - ale nie jestem zadowolony np. z PowerDisców - przy ostrzejszym hamowaniu czuć i słychać odgłos pracy klocków na nacięciach.

Zmieniam to na zwykłe ZIMMERMANNY + klocki FERODO :th:

Opublikowano

ja jeżdże na zestawie BREMBO i klocki FERODO. Jestem zadowolony. Przy najbliższej wymianie chciałbym założyc FERODO DS i zobaczyc czy jest duża różnica bo "podobno" jest.

:audi::a4fan: rulez :)

Opublikowano

Wątpię czy to jest argument, dzięki któremu skorzystałbym z tej firmy.

To Ty powiedziałeś, że to nie jest dla mnie argument - ja tak nie napisałem.

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

Wątpię czy to jest argument, dzięki któremu skorzystałbym z tej firmy.

To Ty powiedziałeś, że to nie jest dla mnie argument - ja tak nie napisałem.

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Chodziło mi nie o 1 argument tylko o jeden z wielu - może nie do końca dobrze się wyraziłem.

Dla mnie 1 argument nigdy nie przemawia za tym żeby coś kupić - musi być ich więcej - to tak po krótce.

Opublikowano

ja jeżdże na zestawie BREMBO i klocki FERODO. Jestem zadowolony. Przy najbliższej wymianie chciałbym założyc FERODO DS i zobaczyc czy jest duża różnica bo "podobno" jest.

:audi::a4fan: rulez :)

oj, jest, jest :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.