Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2,5 TDI], 1999r Helmut w avancie


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

No to po długich a ciężkich, najwyższy czas zaprezentować Helmuta w pełnej krasie.

Co prawda miał być wypucowany jak dziewczyna przed pierwszym (planowanym) seksem, ale nie wyszło.

Tak więc niniejszym prezentuję:

Helmut (niemiecki bandyta) z rodziny Avantów, Srebrzysty.

Urodzony w roku 1999

Wyposażony w silnik 2,5 TDI (150KM, AKN)

Przyjechał do naszego kraju ze Szwajcarii, tutaj przeszedł szereg poważnych, zakończonych sukcesem operacji i krótką ale intensywną rekonwalescencję, pod okiem mojego Ojca. Pod moją opieką mniej więcej od maja br. Jak twierdzą dokumenty i rejestry Audi ma na swoim koncie ok. 85.000 km-wiarygodne czy nie, papiery+rejestry Audi+organoleptycznie stwierdzony stan sugerują ze to prawda, więc nie dopuszczam żadnych dyskusji na ten temat

Helmut na co dzień porusza się po Warszawie (kilka dni temu dotarły do mnie naklejki,więc będzie trochę bardziej identyfikowalny) – na razie bezskutecznie zbieramy się na spot z ekipą Warszawską. Co najmniej raz w miesiącu wędrujemy z Helmutem 300 km do mojego rodzinnego Tarnowa w Małopolsce.

Jak macie możliwość zobaczyć praktycznie brak w nim jakichkolwiek modyfikacji – jestem zwolennikiem fabrycznego wyposażenia. Zmieni się tylko radyjko, bo nie mogę zdzierżyć kaseciaka – już wiem, że będzie Pioneer. Jak będzie kaska, to w przyszłości zostanie mu podarowany chip+wymiana hamulców.

Do rzeczy:

Helmut po warunkach bojowych (300 km w śnieżycy)

Helmut1.jpg Helmut2.jpg

Przód uwielbiam, tył w moim modelu jakoś mnie nie zauroczył.

Helmut4.jpg

Radyjko jeszcze fabryczne ...

Helmut5.jpg Helmut5_.jpg Helmut66.jpg

Na którejś dyskusji odnośnie klimy chłopaki coś mozolnie tłumaczyły odnośnie przełącznika ze śnieżynką. U mnie śnieżynka jest tylko na wyświetlaczu...jak jest zimno :mrgreen:

Helmut99.jpg Helmut99999.jpg Helmut999999.jpg

Podczas robienia zdjęć okazało się, że jakiś sk....syn zap....olił mi kolejny kołpaczek z alusów.No i mam problem, bo to bydle jest niewymiarowe - znowu będę musiał dorabiać. FCUK!

Helmut9999999.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Szkoda tylko, że bez podłokietnika (zresztą tak jak mój).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Szkoda tylko, że bez podłokietnika (zresztą tak jak mój).

no i mój :sad:

niech Ci jeździ jak najlepiej, ale nie najszybciej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po długich a ciężkich, najwyższy czas zaprezentować Helmuta w pełnej krasie.

Co prawda miał być wypucowany jak dziewczyna przed pierwszym (planowanym) seksem, ale nie wyszło.

Tak więc niniejszym prezentuję:

Helmut (niemiecki bandyta) z rodziny Avantów, Srebrzysty.

Urodzony w roku 1999

Wyposażony w silnik 2,5 TDI (150KM, AKN)

Przyjechał do naszego kraju ze Szwajcarii, tutaj przeszedł szereg poważnych, zakończonych sukcesem operacji i krótką ale intensywną rekonwalescencję, pod okiem mojego Ojca. Pod moją opieką mniej więcej od maja br. Jak twierdzą dokumenty i rejestry Audi ma na swoim koncie ok. 85.000 km-wiarygodne czy nie, papiery+rejestry Audi+organoleptycznie stwierdzony stan sugerują ze to prawda, więc nie dopuszczam żadnych dyskusji na ten temat[\quote]

Witam,

czy czasem nie kupiłeś tego autka niedaleko Krosna?

Oglądałem tam w identyczny samochód w komisie, też sporowadzony ze Szwajcarii.

Zrezygnowałem z niego ponieważ dopatrzyłem się paru usterek.

Jeśli to ten sam samochód to chciałbym wiedzieć co naprawiałeś.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne TDI .... :twisted:

Ładny. Szkoda , że helmuty podłokietnika nie dorezały :twisted:

a niektórzy maja .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy czasem nie kupiłeś tego autka niedaleko Krosna?

Oglądałem tam w identyczny samochód w komisie, też sporowadzony ze Szwajcarii.

Zrezygnowałem z niego ponieważ dopatrzyłem się paru usterek.

Jeśli to ten sam samochód to chciałbym wiedzieć co naprawiałeś.

Do mnie autko trafiło w ramach wewnętrznych rozliczeń z ojcem. Musiałbym zerknąć w papiery gdzie go ojciec nabywał, z tego co mi swita, to gdzieś bardziej w Polsce centralnej. Poza tym to był bity egzemplarz i sami go robilismy, więc prawdopodobnie masz na myśli inne autko.

[ Dodano: 21-11-2006, 09:16 ]

baskecior napisał/a:

Ładny. Szkoda , że helmuty podłokietnika nie dorezały

a niektórzy maja ....

Helmuty nie, ale ja sobie postanowiłem, że zrobie to samodzielnie. Na Allegro aż się roi od podłokietników. Nie będzie firmówki-trudno, jakoś przeżyję. :twisted:

A tak by the way. Spanky. MIałeś czy sam rezałeś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic piękniejszego od A4 w TDI

zdeniu, cos mi tu opca marka zajezdza. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...no nic dodac nic ujac....podoba mi sie bardzo....co do przebiegu o ktorym jak chciales nie dyskutujemy (tylko przyjmujemy za prawdziwy) to istny cud :D rewelacja....hehe masz praktycznie nowe auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...