Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części w super cenach, jeszcze większy asortyment, elastyczne warunki sprzedaży.


TOM77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tyle sie naczytałem pochlebnych opinii że i ja spróbowałem i musze przyznać że nawet nie wiem kiedy to sie stało a mam już amortyzatory u siebie w garażu :good: także powstaje lista rzeczy na następne zakupy u TOMA.polecem tego faceta :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zakup u Toma i pierwsze zadowolenie. Zakupiłem komplecik rozrządu do AFNa Conti Ina Ruville .

Powiem jedno pełna profeska cena dla ludzi, wysyłka automatyczna dziś zamawiasz jutro na miejscu.

Polecam wszystkim Dzieki TOM następne zakupy tylko u Ciebie!! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję przegubu zewnętrznego, co możesz mi polecić i za ile?

Odpowiedź na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć jakie masz tarcze ( komplet) na tył do Audi A4 Avant 1.9 TDI AHU z 1998 r i jakie klocki . Powiedz mi o w miarę dobrym i tanim komplecie. Możesz mi podać przykładowe ceny kompletów rożnych firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek potrzebuje do swojej A4 B5

Silnik: AFN 1.9 110PS:Awant 2000r

następujących części:

1. Zestawu naprawczego do rozrządu.

2. Termostat

3. osłona przegubu 1 szt

4. filtra powietrza

5. filtr oleju

6. filtr paliwa

7. filtr przeciwpyłkowy

8. tarcze przód wentylowane i klocki

9. tarcze tył i klocki

10. łożyska tył

Przyślij mi wycenę części pod adres: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja daje minusa :disgust: powiedziałem co chce, podałem wymagane parametry, części nie pasowały, odesłałem i jedynie straciłem czas (bo auto stało u mechanika rozebrane) i pieniądze na przesyłki przy tej transakcji.. szkoda :hi:

Kolego trochę przesada z tym komentarzem :cool1:, nie pasowała tylko pompa wody, bo tak naprawdę była od innego modelu niż podałeś....w pierwszym pw do mnie napisałeś, że nie pasują wszystkie części, później okazało się, że było inaczej.

Myślę, że każdy że sprzedawców na tym forum i w każdym innym sklepie dobrałby Ci taki zestaw rozrządu jaki został wysłany do Ciebie, ponieważ jest taki w katalogu do tego auta...

Przecież nie chciałem zrobić Ci problemu, tylko pomóc, ale chyba pewnym rzeczy nie rozumiesz i piszesz to co powyżej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle jestem w szoku, że w tak ogromnej większości przypadków udaje ci się dobrać części i pasują one bez problemu.

Ostatnio byłem w dużym, dobrym serwisie, który znam od kilku lat, i serwisant dobierał z katalogu jakąś część do zawieszenia któregoś ze starszych Freelanderów. Jeden katalog, wszystko się zgadzało, jeden typ części zamiennej. Gdy przywieźli to z hurtowni i mechanik zobaczył część od razu powiedział, że "kierowcy Freelandera nie zna osobiście ale i tak nie założy mu tej części, bo nie chce, aby się gość autem rozp..." ;-) Ten element zawieszenia miał zupełnie inne wymiary niż wyjęty z samochodu.

Pomyłki się zdarzają, pewnie nawet i u tych osób co zestawiają katalogi części... Trzeba mieć tego świadomość. Przykro tylko, gdy dana pomyłka trafi akurat na mnie :-)

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle jestem w szoku, że w tak ogromnej większości przypadków udaje ci się dobrać części i pasują one bez problemu.

W 99% przypadków jest wszystko ok, czasami zdarzają się sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ale każdą sprawę daję się polubownie załatwić, muszą być tylko chęci z obu stron :wink4:

Jak widać nie ma możliwości, aby wszyscy byli zadowoleni :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...