Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Szum powietrza przy większych prędkościach


gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem. przy większych prędkościach słyszę szum powietrza tzn. tak jakby wiało górą prawych drzwi. niby uszczelka dobrze przylega, a jednak szum jest denerwujący. Proszę o pomoc!!!

podciagnac troszke drzwi do góry ....

P.S szum powietrza przy wiekszych pedkosciach w A4 jest normalny ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób jest może "brutalny" ale mi pomogło "przygięcie" ramiki drzwi do środka. Oczywiście najpierw opóściłem na maxa szybę.

Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi tylko rączki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odginaniem drzwi to tak robiłem 15 lat temu w starej skodzie ale w A4 bym się nie odważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba popuscic rame drzwi i troche do srodka nagiac i dokrecic, a jak nie pomaga to regulacja drzwi na zawiasach, tak to bywa z autami po przejciach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba popuscic rame drzwi i troche do srodka nagiac i dokrecic, a jak nie pomaga to regulacja drzwi na zawiasach, tak to bywa z autami po przejciach :roll:

wcale nie musi to byc wina klasniecia lamp za latarnia .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba popuscic rame drzwi i troche do srodka nagiac i dokrecic, a jak nie pomaga to regulacja drzwi na zawiasach, tak to bywa z autami po przejciach :roll:

wcale nie musi to byc wina klasniecia lamp za latarnia .... :twisted:

tzn?? ja niby wiem jak mialem bite auto, a drzwi mi opadly delikatnie i bede musial je regulowac na zawiasach a jak kupowalem bie bylo tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciągasz tapicerke drzwi, tam jest rama po której chodzi szyba, luzujesz chyba 4 śruby od tej ramy i regulujesz ile ci potrzeba, poten dobrze dokręcasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już odkryłam przyczynę szumu! rama po której chodzi szyba ma wewnątrz uszczelkę która jest opuszczona w rogu i to jest przyczyna szumu! nie mogę jej niestety unieść ponieważ blokuje szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...