Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BWT] A4 b7 2.0TQ US - Nareszcie przypłynęła :)


KmK

Rekomendowane odpowiedzi

Furka 1 klasa no i do tego :quattro: :th:

Ps. Zdejmij dekle z felg, o wiele ciekawiej wygląda (ja tak zrobiłem i nie zamierzam zakładać :kox:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałbym, pierwszy bak, w tym 100% miasta i "testowanie" przez kumpli i w efekcie 10,77 :evil:

jest ok, bez trudu bym to zmienił w 20, ale ponieważ daruje sobie uskutecznianie rajdów po pasach od prawej do lewej, razem ze ściganiem się od świateł do świateł ze wszystkim co się rusza :>

zobaczymy co będzie dalej, pojade gdzies dalej to zobaczymy co z tego wyniknie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest,xenony obowiazkowo :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka :kox: motorek i napęd malinka :th:

ale bez zenonów :shocked:

no bez, ale nie były najistotniejsze, zawsze można dołożyć :wink4:

a tak dla porównania, miałem okazje w sobotę chwilę pojeździć A3 2.0T fwd aut., musze powiedzieć, że te 300kg nadwagi mojej A4 daje o sobie znać, ale brak Q przy 200KM mocno mija się z celem :kwasny:

Natomiast w porównaniu do A6 3.0 tdi po remapie A3 jest w stanie utrzymać się do 200km/h co jest niezłym osiągnięciem, nie spodziewałem sie :th:

Natomiast Impreza Gt również po remapie mojego drugiego znajomego zjada mnie na przystawkę :mysli:

Musiałbym mieć 300KM żeby mieć zbliżony współczynnik masa/moc

Reasumując za jakiś czas będę musiał pomyśleć o podniesieniu mocy, a póki co jeździ się rewelacyjnie :> :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie autko podoba glownie ze wzgledu na obrysowki na zderzakach no i ta piekna klapa z kwadratowa tabilca rej. :gwizdanie: jeszcze dwa wydechy na zadku :kox: to jest to :th: jesli chcesz byc szybki a nawet bardzo to zmien na s4 albo rs 4 a co tam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, s4 lub rs4, zawsze warto mieć marzenia do których trzeba dążyć :th:

sie wszyscy do tej tablicy normalnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda, ze avanty sa ciezko dostepne w usa?

diesle owszem, manual osiągalny, ale o trudności znalezienia avanta nic nie słyszałem. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :hi:

piękna sztuka :slina:

gratki :th:

Nadjeszła wiekopomna chwiła..

Niestety muszę sprzedać moją A4.

Zbieram się do tego od października, muszę w końcu gdzieś go wystawić, ale odkładam jak mogę :)

Przez ostatnie miesiące jeździ na poziomie baku miesięcznie :facepalm:

Jest świerzo po przeglądzie w aso.

Gdyby ktoś chciał coś pewnego to jestem do dyspozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda jej ale 2.0tfsi w quattro i manualu pójdzie od ręki do nowego właściciela.

Powiedz mi - te 245/358 wyszło po samym programie, czy więcej coś grzebałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda jej ale 2.0tfsi w quattro i manualu pójdzie od ręki do nowego właściciela.

Powiedz mi - te 245/358 wyszło po samym programie, czy więcej coś grzebałeś?

Szkoda mi jej, ale jak ma stać tylko to nie ma większego sensu, lat jej nie ubywa, całe zycie jest garażowana.

Ten bak miesięcznie to i tak na siłe, bo mam jeden tyłek, a trzy auta, problem w tym, że tylko dwa miejsca w garażu :kwasny:

Miałem dość bogatą serię - 228@320, generalnie chodziło mi o to, żeby było spokojny przyrost, choć ponoć takie serie można pod 260ps podciągnać.

Mam tylko program, nie zdecydowałem się na wydech, bo koszt był znaczny ok 3k zł, a przyrost już w odniesieniu do ceny niewielki bo ok 15ps

No i sprzedana :kwasny:

Kupiona przez forumowicza.

Przez bite 7 lat nigdy nie zawiodła, dawała dużo frajdy z jazdy, zwłaszcza po programie :wink:

Na razie muszę się tłuc 118d F20.

Zamieniłem rumaka na osiołka :facepalm:

Wygląda na to że temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...