Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik poziomu cieczy chłodzącej


macix85

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm auto 1,9 tdi afn 110km 1998r . mam pytanie kabelki idące do dna zbiorniczka wyrównawczego to do czujnika poziomu cieczy chłodzącej ?? jeżeli nie mam fis'a to u mnie funkcja te będzie aktywna? bo rozumiem jeżeli ktoś ma Fis'a i będzie mało płynu to wywali błąd a u mnie zapali się kontrolka? jest ktos w stanie odp na moje pytanie? czy muszę iść ze strzykawka i wyciągnąć płyn i sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie nie masz fisa zapali się kontrolka od tego jesty ten czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie przytrafiła mi sie taka sytuacja ze pekł ten taki dekielek od bloku silnika od ukł chlodzenia wart cale 3zl i wymieniłem i gitara ale kurcze właśnie problem w tym ze po odpaleniu przed wymiana nic nie piszczało ani nic się nie paliło a płynu sporo uciekło stało si to w nocy w garazu jak rano wystawiłem samochód nic nie pikało wyszedłem zabrać coś z garazu i patrze mokro .... ale mowie nie olej tylko bardziej płyn chłodniczy . no nic zajrze tam do zbiorniczka może cos sie spierniczyło i dlatego nie pika . lekko nie ten dział ale jeszcze pozwolę sobie zapytać wiadomo kontrolka od ciśnienia oleju jest a jeżeli nie ma fisu to od poziomu oleju tez jest cosik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poziomu oleju to jest bagnet we wszystkich silnikach a nie czujniki(bynajmniej ja się nie spotkałem i z logicznego punktu widzenia nie wykonalne) ale jak nie będziesz miał oleju to kontrolka ci od smarowania pokarze:) tylko ze to zabójstwo dla motorka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...