Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i Działanie wewnętrznego lusterka FOTOCHROM 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem właśnie na etapie podłączania fotochromu wszystko hula wsteczne lampy też podłączone, pytanie jak podłączyć oświetlenie wnętrza??? Pin6 gdzie dokładnie mam wpiąć???

Pin 6 - oświetlenie wnętrza (wtyczka 8-pinowa, pin 6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wiem, tylko gdzie dokładnie się wpiąć w przewody od oświetlenia wnetrza?

Ciagniesz kabelek od lusterka ( 6 PIN) do wtyki 8 PINOIWEJ ( PIN 6 ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaa dobra czaje czaje, przepraszam za zamieszanie:) Przewód podprowadzony tylko rodzi się się następne pytanie, jaki pin do tej wtyki 8pinowej? Taki sam jak do wtyki lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post się kłania :)

8-pinowa wtyczka ma oznaczenie 8K0 971 833. Piny do niej mają oznaczenie 000 979 034 E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wiem, wtyk i 2 kabelki z pinami zamawiałem w Aso. 6sty pin we wtyce 8śmio pinowej od oświetlenia mam pusty i nie wiem teraz jaki upchać tam pin. Zrobię jutro jakieś foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wiem, wtyk i 2 kabelki z pinami zamawiałem w Aso. 6sty pin we wtyce 8śmio pinowej od oświetlenia mam pusty i nie wiem teraz jaki upchać tam pin. Zrobię jutro jakieś foto

na poczatku watka masz fotki i opis

WTYKA_8_PIN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko jest z fotochromem więc powinno (i na takie wygląda) być pod czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dla aut do modelu 2009 bez czujnika wilgotnosci powietrza

Ale pod czujnik światła przystosowane ? czy tez nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ono różni się czymś od tych dla aut od 2009 roku w zwyż? Jaki generalnie numer mają lusterka jasne pod fotochrom i czujnik deszczu dla roku 2009 w górę?



A czy ono różni się czymś od tych dla aut od 2009 roku w zwyż? Jaki generalnie numer mają lusterka jasne pod fotochrom i czujnik deszczu dla roku 2009 w górę?

Odpowie ktoś na to pytanie. Czy lusterko wstecznie do modelu 2009 różniło się czymś od tych od 2010 w górę, np. mocowaniem czy czymś innym, czy zmieniono tylko numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie lusterka jest to samo 2008-2012 .

Rozne sa numery , wszystko zalezy od roku produkcji .

Lusterka produkowane były pod opcje wyposazenia np. ( podsufitka jasna , ciemna : Klima BASIC , KOMFORT).




lustra.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek a jesteś wstanie podać numery lusterek które na pewno pasują do A4 B8. Te co podałem wyżej jest bez czujnika wilgotności czyli pod klimę BASIC?

Te lusterko o tym numerze: 8R0857511 było stosowane w montażu w B8 czy w innych modelach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek a jesteś wstanie podać numery lusterek które na pewno pasują do A4 B8. Te co podałem wyżej jest bez czujnika wilgotności czyli pod klimę BASIC?

Te lusterko o tym numerze: 8R0857511 było stosowane w montażu w B8 czy w innych modelach?

Takie rzeczy masz w ETCE

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/206744-etka-online-po-polsku/?p=2875025#entry2875025

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/280544-prawie-jak-etka/#entry4057986

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/71963-ceny-czesci-aso-online/#entry3650350

8R0857511 było w A4 B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko jak sprawdzić w kodzie wyposażenia pojazdu który kolor podsufitki mamy?

Czy te lusterka występowały w kolorze jasnym tylko w dwóch kolorach beżowym(Y22) oraz srebrny gwiezdny(Z62- czyli potocznie nazywany szarym)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2011 roku było Z62 srebrny gwiezdny a kody to 6NJ podsufitka standard , 9AK KLIMA 1 zone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Grzesiu czyli w tym roczniku kolor podsufitki jasnej to Z62 a czarnej 4PK i żadne inne nie występowały?

Y22 bez lniany i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...