Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oceńcie i pocieszcie...


OPI

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatna ściemnka szyb pomoże chromkom :th:

Ale ta faaja zamiast wydechu to tragicznie wygląda :sick3: Lepiej zainwestować i zrobić dwie fifuszki .. zobacz sobie jak to prezentuje sie u Malika :kox:

Fele... no niezbyt dobrane .. :disgust:

Brewki tez nie pasują :no:

wpadaj na spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, zawsze możesz założyć białe opony (rettro).

Tłumik zbyt zwraca na siebie uwagę, fele lepiej by wyglądały w jasnym samochodzie.

Ogólnie nie jest źle, B6 to jedna z bardziej udanych bud w koncernie moim zdaniem skromnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcia w dzień.może nie jest tak żle :th:

Ale ten TA końcówka dramat.Wiem że nie Twoja ale :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo sie czepiliscie tych felg :tongue4: szału nima, ale nie jest zle... za to wydech jest masarka, jakis taki z d*py wyjęty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We środe wytaszcze na światło dzienne to może trochu lepiej będą wyglądały :shocked: wrzucę fotkę

A z rurką obawiam się że gdybym chciał zmienić końcuweczke to trzeba cały tłumnik potraktować bo coś nie dopatrzyłem złączek...... a bida straszna.... i jeszcze 500 zł ekologiczne... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rury koniecznie do zmieny caly wydech kolo 300 zł uzywka , ja niestety nie mam ale podpowiem ze sie cena tak krzałtuje wiec nie ma tragedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarnów ? swój chlop ja z Jasła pochodzę :) wkońcu obmyśliłem pośmigać miesiąc może dwa potem kupię dwururke 470 zł i tyleczek od 2,5 tdi... wiem wiem udawanie 2,5 l nie jest honorowe ale fajnie yglada... niestety przy kupnie komple odradzali 2,5 no i zostalem z jedna rurka ... no prawie bo dostalem jedna mega rure :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ładne jak każda B6 ale te ruły są tragiczne jak chcesz ori wydech to mam na sprzedaż a z kasą się dogadamy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czizys;p... te lusterka;p ok... tak szczerze... zainwestowalby w jakis inny zderzak na tyl plus podwojny wydech. Czarne pierscienie z przodu na czarnym aucie... troche dziwnie. Z felgami do audi jest taka sprawa, ze te najprostsze (najmniej udziwniane) sa najladniejsze... wg mnie. Chromy na szybach ok ale do a6. Ogolnie to zwydziwiane to auto ale o gustach sie nie dyskutuje ;) I pamietaj ze igranie z czarnym kolorem moze miec rozne skutki po ten kolor optycznie znieksztalca rozne rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...