Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o pomoc w regulacji gazu


Faster84

Rekomendowane odpowiedzi

witam juz nie mam sily do gazownikow z legnicy nikt nie potrafi mi tego wyregulowac jak trzeba:

moj sprzet to Stag 200-4

reduktor Zavoli Zeta N

Listwa wtryskowa rail

srednica dyszy wtryskiwacza 2.0

czy ma ktos taki sprzet i moze mi powiedziec jak mam to poustawiac zeby normalnie chodzilo i palilo gazu ile trzeba, zeby auto nie mulilo na dole obrotów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez z Legnicy jestem, gdzie zakładałeś gaz co sie dzieje ? jaki silnik co za auto zdjęcia jak założona instalacja to jest wszystko ważne.Ja mam interfejs wiec sobie sam układam mapy podłączam vag i interfejs do gazu i ustawiam mieszankę na wskazania sond krótkoterminowych i długoterminowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie tam ciśnienie ustawione masz na reduktorze ale dysze 2mm to troche za małe, takie miałem w silniku z 88 km a ty masz 125 tak że pewnie dysze do rozwiercenia a potem interfejs, vag doszkolic sie z instrukcji sterownika gazu i w droge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zobaczyć jaki masz mnożnik to wtedy będziemy wiedzieć czy trzeba rozwiercać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłacz sie fejsem i sprawdz jakie masz cisnienie ustawione na reduktorze, jak wygląda mnoznik oraz jak wyglada mapa. dysze napewno sa za małe conajmniej 2,5mm przy cisnieniu 1 bar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam interfejs vag i do staga więc możemy oglądnąć co tam masz .gdzie zakładałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłacz sie fejsem i sprawdz jakie masz cisnienie ustawione na reduktorze, jak wygląda mnoznik oraz jak wyglada mapa. dysze napewno sa za małe conajmniej 2,5mm przy cisnieniu 1 bar.

Kolego nie koniecznie 2.5mm ja przy 131km mam 2.1 przy ciśnieniu 1.15bar i daje rade ,nie wiadomo jakie kolega ma ciśnienie a to podstawa żeby bawić się z dyszami.

@Faster84 wklej ustawienia to w tedy coś będzie można więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc w programie mam cisnienie 1.21

Musisz wkleić ustawienia z programu bo inaczej ciężko coś wnioskować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Faster84 chyba nie czyta wszystkich odpowiedzi albo się nie interesuje tym co ludzie piszą określiłem sie ze mam interfejs i mogę pomóc dwa razy pisałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego predki74 czytam odpowiedzi i ja rowniez zapytałem ciebie na priv czy możemy sie umowic zebys mi pomogł w tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie zauważyłem bo niema powiadamiania tak jest taka możliwości zobaczymy co jest podłączymy kompa ale po świętach dam ci znać po swietach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego predki74

w tym tygodniu by mi pasowalo a tobie bo mam 1 zmiane odpisz na priv

---------- Post dopisany 14-04-2012 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2012 at 15:42 ----------

witam zamieszczam fotki moich ustawień

f248195fb8d15feemed.jpg

0a01e8349251059bmed.jpg

fddf18b09765cddbm.jpg

czy da rade cos ustawic zeby nie mulilo ?

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

przy okazji podziekowania dla kolegi predki74 za pomoc

---------- Post dopisany 15-04-2012 at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2012 at 16:20 ----------

koledzy czy linia gazu ma byc ponizej czy powyzej lini benzyny?

i jaki powinien byc mnożnik zeby bylo dobre spalanie i nie tracił mocy?

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

671c4ad3faa5ceaem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest powyżej to na bogato jest mieszanka linie muszą być równe ale nie raz tak nie jest trzeba regulować na ustawienia sondy by trza było zrobić plik z jazdy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze przy tych ustawieniach jeździ dobrze nie muli tylko zastanawiam sie czy tak moze byc i co ze spalaniem bedzie

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

koledzy ustawilem cisnienie na 1.05 bar dysze mam 2.2 zobaczymy co z tego bedzie mnoznika mam 1.3 i schodzi do 1 wiec jest ok tylko musze jeszcze na drodze poustawiac zeby mial buta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...