Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowa mapa


guerrero

Rekomendowane odpowiedzi

witam, bedac u diagnosty zaproponowal mi ze moze mi wgrac nowa mape i podciagnac moc gdzies tak okolo 160ps. Mam takie pytanie do was co to dokladnie jest ta mapa i czy nie ma zadnych skutkow ubocznych, w sumie troche wiecej kucykow by sie przydalo :) Moje auto to a4 1.9 130 avf

cena za mape do 400zl, co wy na to? pomozcie jak potraficie wytlumaczyc w chlopskich slowach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to tkz. wirus gotowiec oparty ewentualnie tylko na logach bez hamownia auta przed i po zabiegu ja bym nie ryzykował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztat dosc konkretny(sprzet Boscha), auta tez nie zle tam podjezdzaja, dlatego gosc wzbudzil u mnie zaufanie :)( jest to jakis kuzyn, mojego szwagra kolegi :D wiec myslalem ze raczej nie chce mnie wychu...:))

musze dac mu znac do 18.00 czy sie decyduje bo w tym czasie bedzie jeszcze wgywal w dwoch innych autach, ale raczej mam sobie odpuscic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ci wgra z możliwością powrotu do ori mapy.Zrobisz logi po programie i sprawdzisz na hamowni i jeżli ci spasuje to ok a jak nie wrócisz po wgranie oryginalnej mapy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ci wgra z możliwością powrotu do ori mapy.Zrobisz logi po programie i sprawdzisz na hamowni i jeżli ci spasuje to ok a jak nie wrócisz po wgranie oryginalnej mapy :decayed:

a takie sprawdzenie na hamowni to jaki jest koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ci wgra z możliwością powrotu do ori mapy.Zrobisz logi po programie i sprawdzisz na hamowni i jeżli ci spasuje to ok a jak nie wrócisz po wgranie oryginalnej mapy :decayed:

a takie sprawdzenie na hamowni to jaki jest koszt?

jak uzbierasz kilku kolegów to ponizej 100 zł da rade zapewne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak wczoraj bylem u tego diagnosty: najpierw zrobil mi scan silnika, zeby sprawdzic czy nie mam bledow i wyskoczyl mi jeden blad ktorego nie mogl usunac, a spowodowane to jest ze moja audiczka ma zabezpieczenie przed odpaleniem (juz z takim czyms kupilem, przed przekreceniem rozrusznika trzeba w dwoch miejscach przyczymac, aby odpalic :P) wiec zaproponowal ze on musi zalozyc jakis filterek gdzies na klabelkach od tego zabezpieczenia i tego bledu juz nie bedzie, ale to dopiero na wtorek.

zauwazyle ze uzywal programu VCDS czy jakos tak i troche go podpytalem to powiedzil ze on bierze program z innego modelu audi i musie go dostosowac do mojego auta(przerobic)

warsztat naprawde profesjonalny, sprzet bosch itp. ale hamowni nie ma :(

co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak diagnostyka silnika polega na odczytaniu bledow , a soft jest z innego auta to daj se spokoj bo wyglada ze nie za bardzo maja pojecie co robia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj Spanky-ego. Ja tam Jemu swoje auto moge powierzyc;) Uderz do niego to sie dogadacie:) Heh filterek i bledu nie bedzie:P Zapytaj sie jego czy jest w stanie wylaczyc kontrolke MILL:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzil ze on bierze program z innego modelu audi i musie go dostosowac do mojego auta(przerobic)

warsztat naprawde profesjonalny, sprzet bosch itp.

dobrze, ze nie próbuje dostosowac auta do programu :facepalm:

co do oceny "fachowości" po sprzęcie, jaki posiadają, to jest takie przysłowie "nie wszystko złoto..." itd , a "fachowość" mierzy się wynikami i zadowoleniem klientów, a nie jakością sprzętu , na jakim "pracują":wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie zbanujecie , ale z "gówna złota się nie ukręci" :thumbdown:

Kolego za 400 zł to daj sobie spokój i śmigaj serią .

Ale to tylko moje zdanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Bosha maja... profesjonalisci.... ja ostatnio kupilem korki Adidasa... mysle ze bede grał jak Messi albo CR7. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskoczyć, to nie wyskoczy, ale coś tam zawsze będzie nie tak, jak program robiony pod inne auto, a ktoś to potem przerabia, może i ma pojęcie, ale ja bym najpierw podpytał ludzi, którzy wcześniej u niego robili takie rzeczy, czy nie mają problemów z autami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie lepiej trochę poczekać, uzbierać 900-1000zl i jechać do profesjonalistów :facepalm: zrobia wszystko tak jak trzeba i jeszcze sprawdzą ,hamownia oraz zgraja stary soft... jak teraz bede w PL to tak zrobię i nie bedę kombinował...:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja... dziwie sie bo czasem ktos kupuje auto za 30-40 tys a pozniej szuka szynki w cenie mortadeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...