Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fotele do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To są fotele z b8 a więc raczej nie ale nie jestem na 100% pewien

Opublikowano

tył szerszy na 99% przód jeszcze podobno da radę wsadzić- szukaj z B7

---------- Post added at 12:17 ---------- Previous post was at 12:14 ----------

http://allegro.pl/audi-a4-02-04-i2233502458.html

http://allegro.pl/fotele-siedzenia-audi-a4-8e-b6-s-line-grzane-ledzw-i2251015531.html

Opublikowano
http://allegro.pl/fotele-kanapy-audi-a-4-audi-a4-8k0-2009-rok-i2253941476.html

czy podejdą te fotele do mojej B6? proszę o informacje , w szukajce nic nie wynalazłem.

już był podobny temat, wrzucałem nawet fotki jak to wygląda :whistling: przód pasuje bez żadnych przeróbek, z tyłu mocowanie oparcia trzeba lekko przerobić, siedzisko pasuje bez przeróbek...

Opublikowano
  • Autor

przekopalem szukajke raz jeszcze... nic nie ma, dalbys rade podac linka?

marcin dzieki - widzialem obie aukcje ;)

Opublikowano

na nowym forum nie mogłem znaleźć moje posty kończą sie w maju 2011 w archiwum starego forum odnalazlem temat...

http://www.a4-klub.pl/archiwum/index.php?topic=197815.msg2332759#msg2332759

wchodzisz starym loginem i hasłem...

Opublikowano

Koledzy, doszedłem do wniosku że chyba muszę wymienić u siebie fotel kierowcy. Na początku zepsuła mi się mata grzewcza, która zrobiła dziurę w tapicerce (fotele kubełkowe, z podparciem nóg), potem zepsuł mi się mechanizm regulacji lędźwi a teraz zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Nie wiem jaki będzie tego objaw (bo na razie wszystko jest w porządku). Mianowicie chodzi o to iż przy dzisiejszym sprzątaniu zauważyłem taki dziwny bolec (grubości ok 5mm) który sterczy pionowo z boku fotela (obok mechanizmu zapinającego pasy. Tu jest zdjęcie: P4060255.jpg

W siedzeniu pasażera ten sam bolec jest poziomo i wygląda tak: P4060254.jpg

Co to może być? Od czego jest ten bolec?

Dodam jeszcze że mata grzewcza kosztuje w ASO ok 400zł, tapicer (dobry) 300-350, mechanizm regulacji lędźwi ok 300. Chyba lepiej kupić cały fotel. Wiecie może gdzie to kupić oprócz allegro?

A może ma ktoś taki fotelik w kolorze soul? to jest dokładnie taki jak w tej aukcji powyżej: http://allegro.pl/fotele-siedzenia-audi-a4-8e-b6-s-line-grzane-ledzw-i2251015531.html niestety koleś nie chce rozkompletować tego zestawu :(

Opublikowano

Kolego w Wawie tego pełno. Poszukaj po szrotach. Koszt to max 300 zl

Opublikowano

właśnie taka cena mnie interesuje. Po Świętach się za to wezmę. A tymczasem wszystkim Wesołego Alleluja. Pozdrawiam

Opublikowano
... przy dzisiejszym sprzątaniu zauważyłem taki dziwny bolec (grubości ok 5mm) który sterczy pionowo z boku fotela (obok mechanizmu zapinającego pasy. Tu jest zdjęcie: P4060255.jpg

W siedzeniu pasażera ten sam bolec jest poziomo i wygląda tak: http://s17.postimage.org/xu3bvd1aj/P4060254.jpg

Co to może być? Od czego jest ten bolec?

Przydarzyło ci się to sami co u mnie:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Sławek dzięki za link. Widzę że wielu nam już się to przytrafiło. W każdym razie podjąłem decyzję o wymianie fotela na nowy. pzdr.

Opublikowano

koledzy a ja wam proponuje wsadzić sobie takie foteliki z b7 te materiałowe s-line bardzo zaje.... sie w tym siedzi i ogólnie sa wygodne strasznie :thumbup1: a jak sie dobrze poszuka to i za 700zł sie wyrwie

---------- Post added at 13:10 ---------- Previous post was at 13:09 ----------

http://allegro.pl/audi-a4-b7-sedan-fotele-fotel-komplet-s-line-i2234924613.html

Opublikowano

Kolego audiKSP ja mam taki fotel tylko że bez grzania

Opublikowano

casavio dzięki. Tak się przyzwyczaiłem, że w zimę grzanie jajek to dla mnie podstawa ;)

Opublikowano
koledzy a ja wam proponuje wsadzić sobie takie foteliki z b7 te materiałowe s-line bardzo zaje.... sie w tym siedzi i ogólnie sa wygodne strasznie :thumbup1: a jak sie dobrze poszuka to i za 700zł sie wyrwie

---------- Post added at 13:10 ---------- Previous post was at 13:09 ----------

http://allegro.pl/audi-a4-b7-sedan-fotele-fotel-komplet-s-line-i2234924613.html

Masz rację może i za 700 można znaleźć ale nie wiem jaki Ty masz gust bo dla mnie to śmietniki może po wypraniu wyglądały by inaczej ale ogólnie to kibel:kwasny:
Opublikowano
koledzy a ja wam proponuje wsadzić sobie takie foteliki z b7 te materiałowe s-line bardzo zaje.... sie w tym siedzi i ogólnie sa wygodne strasznie :thumbup1: a jak sie dobrze poszuka to i za 700zł sie wyrwie

---------- Post added at 13:10 ---------- Previous post was at 13:09 ----------

http://allegro.pl/audi-a4-b7-sedan-fotele-fotel-komplet-s-line-i2234924613.html

Masz rację może i za 700 można znaleźć ale nie wiem jaki Ty masz gust bo dla mnie to śmietniki może po wypraniu wyglądały by inaczej ale ogólnie to kibel:kwasny:

kolego zapraszam do mnie do tematu zobaczysz je czyste i fajnie wygladaja i sa bardzo wygodne:thumbup1:

Opublikowano
koledzy a ja wam proponuje wsadzić sobie takie foteliki z b7 te materiałowe s-line bardzo zaje.... sie w tym siedzi i ogólnie sa wygodne strasznie :thumbup1: a jak sie dobrze poszuka to i za 700zł sie wyrwie

---------- Post added at 13:10 ---------- Previous post was at 13:09 ----------

http://allegro.pl/audi-a4-b7-sedan-fotele-fotel-komplet-s-line-i2234924613.html

Masz rację może i za 700 można znaleźć ale nie wiem jaki Ty masz gust bo dla mnie to śmietniki może po wypraniu wyglądały by inaczej ale ogólnie to kibel:kwasny:

kolego zapraszam do mnie do tematu zobaczysz je czyste i fajnie wygladaja i sa bardzo wygodne:thumbup1:

No to w takim razie zwracam honor:hi: jeżeli mówisz że się da ładnie wyprać to wtedy jak najbardziej brać:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.