Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tymczasem dziwki, konserwy i muzyka bez przerwy. Ahoj

No jasne lepiej kasę rozwalić zamiast auto do ładu doprowadzić:facepalm::facepalm::facepalm:

taak dziwki, konserwy, muzyka i szczur w pokoju:decayed:

Niemka:eusathink:

Achtung Baby, mein trabant ist fantastich:grin:

Opublikowano

nie niemka ale dobre skojarzenie:polew:

ponoć prawdziwy szczur (dziki- nie domowy):grin:

Opublikowano
  • Autor

Ej ej PUMA miałeś nie gadać o szczurze :decayed: Niestety ździchu (szczur) chyba skończył swój żywot bo coś jebie w kuchni :grin: Nie chodzi także o to że kasę rozpierdzialam a nie wkładam w auto, nie wiem jak wy, ale ja każdego grosza nie wkładam w samochód, będąc tutaj wszystko mam ograniczone. Na razie będę jeździł a za 3 tygodnie jak wrócę do PL zostawię auto u mechanika i się okażę. Nie chce nic gadać bo każdy ma prawo sprzedać auto i nikt nie powinien mu narzucać co ma robić :wink:

Opublikowano

pewnie że tak, Twój cyrk Twoje małpy:wink:

Opublikowano
:naughty::naughty:
Opublikowano

a pumie wybacz bo jak wypija gada za dwóch:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
a pumie wybacz bo jak wypija gada za dwóch:decayed:

:polew:

---------- Post dopisany 10-10-2012 at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2012 at 00:34 ----------

Trzeba by coś odświeżyć. Autko sprawuje się jak na razie bez zarzutu, stukanie ustało jakiś miesiąc temu, cicho jak makiem zasiał. Za 3 dni wracam do PL to podjadę do mechanika żeby zobaczyć co się tam dzieje. Sprawdzę ciśnienie oleju jak kierownik PUCEK podpowiadał. Przy okazji zmiana płynów i przygotowanie do zimy. Do tego przewiduję wymianę przedniego zawieszenia i lewy przegub stuka. Przydały by się nowe papcie zimowe bo aktualnie całe lato przejeździłem na zimówkach :facepalm: Na zimę przewiduję spore rezanie wnętrza, a na wiosnę przyjdzie reszta. Tymczasem aktualne zdjęcie :whistling:

67222772h.jpg

27675330.jpg

16175685.jpg

Do tego ostatnio miałem kreseczkę z kolegą z pracy, jechał nową audi A3 2.0 TDI 170 KM i powiem że siedział na zderzaku ale wyprzedzić nie umiał. Na drugi dzień stwierdził że te 1.8T na pewno nie jest w serii :grin: Nie ma to jak niemiecka benzyna :naughty:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor
:naughty:

Co jest Tomasz :naughty:

Opublikowano
:naughty:

Co jest Tomasz :naughty:

jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:

Co jest Tomasz :naughty:

jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed:

Co to jest heimat? :polew:

Opublikowano
:naughty:

Co jest Tomasz :naughty:

jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed:

Co to jest heimat? :polew:

to jest to za czym tęsknisz jak Cię ktoś od kogoś wezwie a nie wiesz o czym oni gadają:decayed:

Opublikowano

Do tego ostatnio miałem kreseczkę z kolegą z pracy, jechał nową audi A3 2.0 TDI 170 KM i powiem że siedział na zderzaku ale wyprzedzić nie umiał. Na drugi dzień stwierdził że te 1.8T na pewno nie jest w serii :grin: Nie ma to jak niemiecka benzyna :naughty:

to chyba ten Twój kolega to d*pa, a nie kierowca.. :grin: nie dość, że A3 miało więcej mocy to i moment wyższy więc gdyby chciał to by Cię zrobił.. no chyba, że rzeczywiście masz coś podłubane :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:

Co jest Tomasz :naughty:

jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed:

Co to jest heimat? :polew:

to jest to za czym tęsknisz jak Cię ktoś od kogoś wezwie a nie wiesz o czym oni gadają:decayed:

:grin:

Do tego ostatnio miałem kreseczkę z kolegą z pracy, jechał nową audi A3 2.0 TDI 170 KM i powiem że siedział na zderzaku ale wyprzedzić nie umiał. Na drugi dzień stwierdził że te 1.8T na pewno nie jest w serii :grin: Nie ma to jak niemiecka benzyna :naughty:

to chyba ten Twój kolega to d*pa, a nie kierowca.. :grin: nie dość, że A3 miało więcej mocy to i moment wyższy więc gdyby chciał to by Cię zrobił.. no chyba, że rzeczywiście masz coś podłubane :whistling:

Ruszyliśmy z ronda, on był za mną. Siedział nie wiele na zderzaku ale z tego co mi mówił to miał ciągle pedał w podłodze :decayed:

Opublikowano
:naughty:

Co jest Tomasz :naughty:

jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed:

Co to jest heimat? :polew:

to jest to za czym tęsknisz jak Cię ktoś od kogoś wezwie a nie wiesz o czym oni gadają:decayed:

:grin:

Do tego ostatnio miałem kreseczkę z kolegą z pracy, jechał nową audi A3 2.0 TDI 170 KM i powiem że siedział na zderzaku ale wyprzedzić nie umiał. Na drugi dzień stwierdził że te 1.8T na pewno nie jest w serii :grin: Nie ma to jak niemiecka benzyna :naughty:

to chyba ten Twój kolega to d*pa, a nie kierowca.. :grin: nie dość, że A3 miało więcej mocy to i moment wyższy więc gdyby chciał to by Cię zrobił.. no chyba, że rzeczywiście masz coś podłubane :whistling:

Ruszyliśmy z ronda, on był za mną. Siedział nie wiele na zderzaku ale z tego co mi mówił to miał ciągle pedał w podłodze :decayed:

chyba pedał sprzęgła :decayed: może rzeczywiście masz tam coś dłubnięte :wink:

Opublikowano
:naughty:

Co jest Tomasz :naughty:

jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed:

Co to jest heimat? :polew:

to jest to za czym tęsknisz jak Cię ktoś od kogoś wezwie a nie wiesz o czym oni gadają:decayed:

:grin:

Do tego ostatnio miałem kreseczkę z kolegą z pracy, jechał nową audi A3 2.0 TDI 170 KM i powiem że siedział na zderzaku ale wyprzedzić nie umiał. Na drugi dzień stwierdził że te 1.8T na pewno nie jest w serii :grin: Nie ma to jak niemiecka benzyna :naughty:

to chyba ten Twój kolega to d*pa, a nie kierowca.. :grin: nie dość, że A3 miało więcej mocy to i moment wyższy więc gdyby chciał to by Cię zrobił.. no chyba, że rzeczywiście masz coś podłubane :whistling:

Ruszyliśmy z ronda, on był za mną. Siedział nie wiele na zderzaku ale z tego co mi mówił to miał ciągle pedał w podłodze :decayed:

to coś słabo jechał... tymbardziej ze A3 jest lżejsze

Opublikowano

A3 8P Sportback 2.0 TDI waży 1410kg, A4 B5 Avant 1.8T waży 1270kg, wg danych A3 do 100km/h jest szybsze o 0,2s.

Opublikowano
  • Autor
A3 8P Sportback 2.0 TDI waży 1410kg, A4 B5 Avant 1.8T waży 1270kg, wg danych A3 do 100km/h jest szybsze o 0,2s.

Tylko że ruszaliśmy z ronda i ja szybciej ruszyłem bo byłem pierwszy :banan:

Opublikowano
A3 8P Sportback 2.0 TDI waży 1410kg, A4 B5 Avant 1.8T waży 1270kg, wg danych A3 do 100km/h jest szybsze o 0,2s.

Tylko że ruszaliśmy z ronda i ja szybciej ruszyłem bo byłem pierwszy :banan:

W takim razie to nie była kreska :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
A3 8P Sportback 2.0 TDI waży 1410kg, A4 B5 Avant 1.8T waży 1270kg, wg danych A3 do 100km/h jest szybsze o 0,2s.

Tylko że ruszaliśmy z ronda i ja szybciej ruszyłem bo byłem pierwszy :banan:

W takim razie to nie była kreska :whistling::decayed:

Musiałem mieć jakieś szanse :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.