[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

WhyMe?

Jak masz instalację z polifta to zgarniam od razu. Zobacz dokładnie i daj znać :wink:

Tylko od radia czy całość? Mam całą instalację tylko nie wiem co tam będzie potrzebne. Na pewno od radia mam luzem, ale do tego chyba jeszcze było coś potrzebne co zostało w wiązce, a nie chce mi się tego wyplatać :decayed: Jak coś to Ci mogę kompletną wiązkę dać, a sobie weźmiesz to co będzie potrzebne. Ale właśnie zważając na to, że ty masz tą elektrykę popierdzieloną to mimo wszystko dałbym to do elektryka, bo tak jak mówię nie jest drogi, a już coś na ten temat wie, bo poprawiał mojego :whistling:

Muszę wymienić kompletną wiązkę audio. Stara się spaliła pod podłączeniu jakiegoś gównianego radia :facepalm:. Masz jakiegoś magika co wymieni mi kompletną instalację w przyzwoitych pieniądzach?

Wymieni wiązkę i 2din też ogarnie. Magik to znowu taki nie jest, ale spoko to ogarnie :wink:

To jak możesz dowiedź się ile sobie życzy za taką zabawę i daj mi znać :hi:

To jak możesz dowiedź się ile sobie życzy za taką zabawę i daj mi znać :hi:

Jutro/pojutrze jadę to się dowiem :wink:

FMIC na podkładzie. Aktualnie zabawa trwa dalej, do piątku będzie skończone to wrzucę zdjęcia.

Duds coś wiadomo już?

Auto zawożę jutro, bo gość jest w Warszawie. Pamiętam także spoko :wink:

no i pięknie fajnie że autko zostało u ciebie no i nowe mody na plus, a jaką moc chcesz uzyskać :wink:

Na razie tylko program. A na sezon się zobaczy, chciałbym K04 :kox:

widzę że mocy głodny jesteś :wink:

:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

Kolejny mod wpadł wczoraj, a mianowicie białe zegarki :banan:

---------- Post dopisany 14-11-2012 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 12:55 ----------

FMIC ukończony. Co prawda ciężko było go upchać ale jakoś dało radę. Jedyny problem to że boczne kratki nie wejdą. Do tego wpadły białe migacze i podświetlanie tylnej tablicy diodami SMD. A po weekendzie rezam środek :kox:

pb140003.jpg

pb140005m.jpg

pb140007.jpg

pb140009h.jpg

Z podziękowaniami dla FMIC.pl :wink:

pb140012.jpg

a co do kratek, próbowałeś je od wewnątrz podciąć? U mnie są podciete i jakoś się zmieściły na styk

TO lepiej klubowe oznaczenie wrzuć :wink:

Miałem kupione tylko matka do pieca wrzuciła bo nie wiedziała co to jest :facepalm:

Próbowałem i ni hui ja się da je wrzucić. Już środkowa się trzyma na opaskach bo też ciężko jej było wejść :decayed:

TO lepiej klubowe oznaczenie wrzuć :wink:

Połowa foruma wrzuciła końcówki wydechu, a Ty miałeś problemy. Z kratkami pewnie też się zbytnio nie postarałeś :decayed:

TO lepiej klubowe oznaczenie wrzuć :wink:

Końcówki już wracają do mnie :decayed::decayed:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.