Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
Od esy jest inna, mniej wypukla, zgrabniejsza

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna.

Opublikowano
Od esy jest inna, mniej wypukla, zgrabniejsza

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna.

Co wy za bzdury opowiadacie:facepalm: Jakie masz logo na kierownicy?

Opublikowano

Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna.

zmyj te litry PLAKa i będzie jak bozia przykazuje:wink:

Opublikowano

przedliftowa nie wyglada:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
Od esy jest inna, mniej wypukla, zgrabniejsza

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna.

Co wy za bzdury opowiadacie:facepalm: Jakie masz logo na kierownicy?

Emblemat S-line.

Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna.

zmyj te litry PLAKa i będzie jak bozia przykazuje:wink:

To stare zdjęcia z allegro :wink:

Opublikowano

Emblemat S-line.

Żaden s-line, nie było czegoś takiego w b5 :wink: Normalna przedliftowa kiera od eSy :wink:

Opublikowano
Od esy jest inna, mniej wypukla, zgrabniejsza

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

:facepalm: u Mefju siedzi przedlifotwa kiera z S4 po prostu :grin:

Opublikowano
Od esy jest inna, mniej wypukla, zgrabniejsza

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna.

Co wy za bzdury opowiadacie:facepalm: Jakie masz logo na kierownicy?

Emblemat S-line.

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Od esy jest inna, mniej wypukla, zgrabniejsza

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna.

Co wy za bzdury opowiadacie:facepalm: Jakie masz logo na kierownicy?

Emblemat S-line.

:polew::polew::polew::polew:

taki masz emblemat?

images?q=tbn:ANd9GcQXNyJrkCDgJw4_C7Jg6TEDukNGGRqI89QmcyFSVdl1F0GxEZKTcKgZ3982Vw

unikat masz jakiś :decayed:

Opublikowano

w tym temacie zawsze jest wesoło:polew:

Opublikowano

wrzucaj liftową:decayed:

imag0696s.jpg

Opublikowano
  • Autor

To może być z jakieś A8 bądź A6. Taki znaczek mam:

2910052884

Opublikowano

Jeszcze troszkę się musisz nauczyć. Nawet w poliftowej kierze z eSy jest taki emblemat. W kierownicach takie coś szło, nie było w każdej z osobna S4, S6, S8. Taki znaczek i h*j, ja Ci przecież mówiłem, jak u mnie byłeś, że masz z eSy kiermane.

Opublikowano

Takie były kiery trójramenne w B5:

- mały wieloklin

http://s1.postimage.org/l6mz6y5n3/IMG_7495.jpg

- duży wieloklin

http://img706.imageshack.us/img706/4981/dsc05298t.jpg

dsc05297l.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

jak będziesz chciał zmienić kiere na tą poliftową to licz się, że nie będzie pasować plug&play

Opublikowano
  • Autor

Ta kierownica nie jest zła. Tą obyszję tylko Raga już nawet na fejsie nie odpisuje :facepalm:

Opublikowano

bo już chyba ma Ciebie dosyc :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
bo już chyba ma Ciebie dosyc :polew::polew::polew::polew:

Jakoś ja nie mam problemu się z nim skontaktować, więc raczej na to wychodzi:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

kwestia gustu ale mi bardziej podoba się ta przedliftowa :)

...Raga... daj mu wytrzeźwieć:wink:

Opublikowano
  • Autor

Pisałem z nim i dogadałem się co i jak. Powiedział że ma dużo roboty i będę musiał poczekać. Napisałe do niego parę dni temu czy mogę zaraz po sylwestrze wysłać już graty do obszycia i nie dostałem żadnej odpowiedzi. No ja się prosił nie będę :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.