Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie:wink:

10mm nie dostaniesz na allegro.

Jedyne 10mm jakie pasują do a4 i tylko na przód to są H&R i FK może jest więcej firm ale ja z takimi się spotkałem.

Opublikowano

H&R bankowo bo jak zamawiałem 12mm to zastanawiałem się nad 10mm :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Czy gdzie teraz dostane takie dystanse? :doh:

Opublikowano

Ja ci pisałem gdzie na Fejsie:wink:

Opublikowano
  • Autor
Ja ci pisałem gdzie na Fejsie:wink:

Okej :decayed:

Opublikowano

Mefju, kupisz 10mm na allegro, ale bez kołnierza. Chcesz wsadzać 10mm na przód i glebić? Powodzenia życzę... :whistling: Wyjdzie ET33, będzie tarło :wink:

Opublikowano
  • Autor
Mefju, kupisz 10mm na allegro, ale bez kołnierza. Chcesz wsadzać 10mm na przód i glebić? Powodzenia życzę... :whistling: Wyjdzie ET33, będzie tarło :wink:

Rozmawiałem z Kowim który doradził aby na przód dać 10mm a na tył 15mm. A jak by wsadzić 5mm na przód? :eusathink:

Opublikowano

U mnie przycierało w zakrętach bez żadnych dystansów.. Pojeździj najpierw bez, a potem jak coś kupisz. Na tył 10-15mm może być, ale ja i tak jeździłem bez. Zdjęcia w moim temacie masz to sobie zobacz :wink:

Opublikowano
  • Autor

Damy radę jakoś. Dzięki Przemek za śruby :decayed:

Po za tym dzisiaj kupiłem aku do auta. Bosch S4 72 Ah i działa jak malina. Do tego zabrałem się za te tylne prawe koło co jest lekko pochylone, jutro będę wiedział czy to tuleje na belce czy belka do wymiany.

Opublikowano

Kto Ci tam tak pod górke w temacie na sportaudi robi?:wink: komuś się nudzi zdrowo:grin:

Opublikowano
  • Autor
Kto Ci tam tak pod górke w temacie na sportaudi robi?:wink: komuś się nudzi zdrowo:grin:

To ty nie wiesz jaki tutaj był pocisk na samym początku :decayed:, grunt to przyjąć wszystko na klatę :oczko:

Opublikowano

Sorry że w twoim temacie ale zapytam pany ET 48 mam obecnie i jaki dystans na przód i tył dać żeby ładnie wygladało na glebie oponki 215/40 lub 205/40

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Kto Ci tam tak pod górke w temacie na sportaudi robi?:wink: komuś się nudzi zdrowo:grin:

To ty nie wiesz jaki tutaj był pocisk na samym początku :decayed:, grunt to przyjąć wszystko na klatę :oczko:

ważne żeby posłuchać rad i do przodu :)

Opublikowano
Sorry że w twoim temacie ale zapytam pany ET 48 mam obecnie i jaki dystans na przód i tył dać żeby ładnie wygladało na glebie oponki 215/40 lub 205/40

ja przy ET 48 8J miałem przód 13 i tył 15mm, tylko nie wiem jak chcesz bardzo nisko zejsc czy nie trzeba nadkoli klepać. U mnie przy 62,5cm przód i 63,5 tył dawało rade :wink:

Opublikowano

Zależy ile cali jeszcze, ale jak osiem, to na tył przy takiej oponie wal 17mm, a przód 10-15mm max wg mnie. U mnie przy ET43 na glebie czasami przytarło.

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

Sorry że w twoim temacie ale zapytam pany ET 48 mam obecnie i jaki dystans na przód i tył dać żeby ładnie wygladało na glebie oponki 215/40 lub 205/40

ja przy ET 48 8J miałem przód 13 i tył 15mm, tylko nie wiem jak chcesz bardzo nisko zejsc czy nie trzeba nadkoli klepać. U mnie przy 62,5cm przód i 63,5 tył dawało rade :wink:

Teraz rozumiem, że gwint będzie? :decayed: Bo tak to zrobi Ci się koza :whistling: Mogę Ci pokazać foto 18" na zawiasie -30 :decayed:

Opublikowano
Zależy ile cali jeszcze, ale jak osiem, to na tył przy takiej oponie wal 17mm, a przód 10-15mm max wg mnie. U mnie przy ET43 na glebie czasami przytarło.

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

Sorry że w twoim temacie ale zapytam pany ET 48 mam obecnie i jaki dystans na przód i tył dać żeby ładnie wygladało na glebie oponki 215/40 lub 205/40

ja przy ET 48 8J miałem przód 13 i tył 15mm, tylko nie wiem jak chcesz bardzo nisko zejsc czy nie trzeba nadkoli klepać. U mnie przy 62,5cm przód i 63,5 tył dawało rade :wink:

Teraz rozumiem, że gwint będzie? :decayed: Bo tak to zrobi Ci się koza :whistling: Mogę Ci pokazać foto 18" na zawiasie -30 :decayed:

dawaj :wink: ten sezon musze przelatac tak jak jest :kwasny:

Opublikowano

ok pany to dam tak jak piszecie 13 i 15 mm powinno być dobrze felgi oczywiście 8 cali a gleba jak gleba nisko ma być na gwincie radimm masz fotkę jak lezało u ciebie przy 62,5cm przód i 63,5

Opublikowano
  • Autor
ok pany to dam tak jak piszecie 13 i 15 mm powinno być dobrze felgi oczywiście 8 cali a gleba jak gleba nisko ma być na gwincie radimm masz fotkę jak lezało u ciebie przy 62,5cm przód i 63,5

Też bym chciał zobaczyć zdjęcie jakieś. Na razie ja wrzucę bez dystansu a później się pomyśli :wink:

Opublikowano
NAJPIERW GLEBA I KOŁO ! :decayed:

własnie:decayed:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

fajnie femic wygląda, ładnie się zgrywa z kolorem:thumbup1:

Opublikowano

Mefju, duzo miales rzezby z montarzem IC? masz moze gdzies spis wszystkich kolanek i pierdół?

a do jakich felg szukasz tych dystansów? ja tez szukam ale do seryjnych 16" i nie wiem jakie brac...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.