Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro będę zakładał opony i zaraz przymiarka będzie. Jak się nie uda upchać to felgi do żyda i jakieś ładnie 18tki kupię. Ale wydaje mi się że da radę wejść :naughty: Do tego odboje z golfa kupię aby tył tak nie trząsł na wybojach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę zakładał opony i zaraz przymiarka będzie. Jak się nie uda upchać to felgi do żyda i jakieś ładnie 18tki kupię. Ale wydaje mi się że da radę wejść :naughty: Do tego odboje z golfa kupię aby tył tak nie trząsł na wybojach :decayed:

d*pa d*pa d*pa, spasuj to 10 cali a nie do żyda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę zakładał opony i zaraz przymiarka będzie. Jak się nie uda upchać to felgi do żyda i jakieś ładnie 18tki kupię. Ale wydaje mi się że da radę wejść :naughty: Do tego odboje z golfa kupię aby tył tak nie trząsł na wybojach :decayed:

d*pa d*pa d*pa, spasuj to 10 cali a nie do żyda :decayed:

Wydaje mi się że wejdzie ale będzie bardzo szeroko i tłusto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc.. Opony 225 na felgach. Wygląda to dobrze wręcz tłusto :naughty: Założyłem na próbę tylko z dystansem zmieniającym rozstaw i tarło. Dodałem 5mm dystans i dalej tarło, dodałem drugi dystans 5mm czyli razem 10mm i nie tarło już. Czyli jest dobrze. Teraz tylko zakupię 2x dystans po 10mm i czekamy na pogodę aby założyć całość na auto i skręcić gwintem. Do tego odboje na tył aby tyłek był twardy. Parę fot 225 na 10J :wink:

51535848.jpg

72104726zb.jpg

49743896.jpg

88464016.jpg

Jakieś sugestie uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyną sugestią jest AIR:decayed: bez tego będzie się mega cięzko jeździć

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

no ale coś za coś, wygląd koxiora :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tą wulkanizację:decayed:

Kiedyś mi krzywe felgi bez słowa na auto wrzucili:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to zostały mi dystanse 10mm po a4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się zastanawiam czy dać 10mm dystans czy dla bezpieczeństwa 13mm, będę miał pewność że na pewno nie przytrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest KOCUR :decayed: daj lajtowe 10mm na każdą stronę, roluj nadkola i kładź sukę (chociaż jaki dystans dowiesz się przy kręceniu gwintem) Osobiście wstrzeliłbym na to 215/35 :decayed: ktoś pisał ostatnio na Battalionie że dwa takie Falkeny może załatwić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest KOCUR :decayed: daj lajtowe 10mm na każdą stronę, roluj nadkola i kładź sukę (chociaż jaki dystans dowiesz się przy kręceniu gwintem) Osobiście wstrzeliłbym na to 215/35 :decayed: ktoś pisał ostatnio na Battalionie że dwa takie Falkeny może załatwić :wink:

Kaju pisał :decayed: 225 wygląda dobrze, bo 215 to przesada by była. A dystanse już kupiłem 10mm od Dudsowicza :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj przy wjeżdżaniu na krawężniki :wink:

Jest dobrze tylko panie, kręć tym gwintem w dół :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na foto jak auto już będzie na wszystkich 4 kołach i z odpowiednio skręconym gwintem:whistling:

ps: tak wygląda 215/35 na 10J

2vjx81z.jpg

24xe060.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma wuja żeby to poszło na glebę:whistling:

chyba że z jakim negatywem:wink:

Dlaczego miałbym nie zejść? Sprecyzuj trochę jak możesz bo troszku zielony jestem w tym całym cyrku :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma wuja żeby to poszło na glebę:whistling:

chyba że z jakim negatywem:wink:

Dlaczego miałbym nie zejść? Sprecyzuj trochę jak możesz bo troszku zielony jestem w tym całym cyrku :whistling:

nie zejdziesz nisko na szerszej feldze niż nadkole, bo będziesz tarł , chyba, że jakieś odboje konkretne założysz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o odbojach z golfa III. Wszystko się okaże jak przyjdzie pogoda i oficjalnie będę zakładał wszystko na auto :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...