Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie przejdź z teorii w praktykę

Opublikowano

10j i 235 w nadkolo nie rolowanym to możesz posadzić ale kloca :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ja wam mówię że posadzę :kox: Jedyny Kajtek daje mi jakąś nadzieję :decayed:

Opublikowano

bez rolowania nadkoli...no no no...trzymam kciuki za złamanie nie ugiętych praw fizyki:whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nadkola będą rolkowane na 100% :wink:

Opublikowano

dość sporo będziesz musiał je "rozciągnąć":whistling:...ale nie powiem jestem ciekaw jak Ci to wyjdzie:wink:

Opublikowano
Nadkola będą rolkowane na 100% :wink:

Pytam z czystej ciekawości czy masz malowane tylne nadkola nie boisz się, że ci może szpachla popękać jak przesadzisz z naciągiem nie lepiej by było od razu auto do lakiernika zawieźć i zrobić te nadkola pod koła?

Opublikowano

on na pewno będzie musiał powłokę lakierniczą na nadkolach poprawić to jest nieuniknione:wink:

Opublikowano
  • Autor
Nadkola będą rolkowane na 100% :wink:

Pytam z czystej ciekawości czy masz malowane tylne nadkola nie boisz się, że ci może szpachla popękać jak przesadzisz z naciągiem nie lepiej by było od razu auto do lakiernika zawieźć i zrobić te nadkola pod koła?

Dobre pytanie. Ciężko mi stwierdzić ale na pewno przed takim zabiegiem postaram się dowiedzieć coś więcej. Sysiek pamiętam o tym że ty też chcesz maszynkę, mam znajomego na śląsku koło Mikołowa. Jak mi się uda to mi przyślę maszynkę i od razu ty skorzystasz. Na razie czekam na jego odpowiedź i dam ci znać :wink:

Opublikowano

Ja na razie jeżdżę i testuje i jest ok, ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzić czy tył przy komplecie pasażerów przytrze jak coś to się odezwę:wink:

Opublikowano

...kolega swego czasu rolował nadkola i musiał poprawić lakier, bo najzwyklej mu po prostu popękał i troszku nie estetycznie wyglądało :wink:

Opublikowano

roluj nadkola i opuszczaj, kup więcej odboji (odboi? nie wiem jak to napisać :decayed: ) to tył na odbojach posadzisz i nie będzie tarło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Egon widziałem to :nabijasie:

roluj nadkola i opuszczaj, kup więcej odboji (odboi? nie wiem jak to napisać :decayed: ) to tył na odbojach posadzisz i nie będzie tarło :decayed:

I tak zrobię :good:

Opublikowano

:polew::polew::polew:

...choćby na grubie...bez przysłowiowego "młota" to nie robota:kox:

Opublikowano

U mnie przy 18" 8,5J ET45 + dystans 5mm i oponie 235/40 jest na równo, więc nie masz co się czarować, że za chooja nie wejdzie :decayed:

Opublikowano
U mnie przy 18" 8,5J ET45 + dystans 5mm i oponie 235/40 jest na równo, więc nie masz co się czarować, że za chooja nie wejdzie :decayed:

I h*j, pozamiatał system dziękuję dobranoc :decayed:

Opublikowano
...kolega swego czasu rolował nadkola i musiał poprawić lakier, bo najzwyklej mu po prostu popękał i troszku nie estetycznie wyglądało :wink:

Sorry ale jak ktos nie umie rolowac to tak sie to konczy :facepalm:

Pare osob z forum rolowalo i jest gitara zobacz chociazby gracjana jak zagiol bude bez sladu, ja wypchnolem z tylu 1cm moze troche wiecej i tez jakos lakier nie popekal jak dobrze sie za to zabierzesz to niema problemu

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

WhyMe oni cie tak tyraja bo ci kola zazdroszcza :polew:

popatrzcie na avanta zielonego z fela od x5

DZIEKUJE :banan:

Opublikowano

Jak ktoś myśli że maszynką naciągnie błotniki to się myli, tzn zrobi ale będzie do malowania... Maszynka bez problemu ogarnie zagięcie rantu, bez uszkodzeń lakieru ale nie naciągnie lakieru na 2cm :grin:

Opublikowano
Jak ktoś myśli że maszynką naciągnie błotniki to się myli, tzn zrobi ale będzie do malowania... Maszynka bez problemu ogarnie zagięcie rantu, bez uszkodzeń lakieru ale nie naciągnie lakieru na 2cm :grin:

Gracjan nie chodzi o naciagnie lakieru o 2cm ale mozna wyrolowac tak jak ja wyrolowalem i juz masz 1 do 1,5 cm

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Poprostu blotnik bedzie sie konczyl tak \

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.