Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak ktoś myśli że maszynką naciągnie błotniki to się myli, tzn zrobi ale będzie do malowania... Maszynka bez problemu ogarnie zagięcie rantu, bez uszkodzeń lakieru ale nie naciągnie lakieru na 2cm :grin:

Gracjan nie chodzi o naciagnie lakieru o 2cm ale mozna wyrolowac tak jak ja wyrolowalem i juz masz 1 do 1,5 cm

Trzeba to robić powoli i z głową, mocno grzać... U mnie nic nie pękło a też straszyli i gadali że sie nie uda... :wink:

Opublikowano
Jak ktoś myśli że maszynką naciągnie błotniki to się myli, tzn zrobi ale będzie do malowania... Maszynka bez problemu ogarnie zagięcie rantu, bez uszkodzeń lakieru ale nie naciągnie lakieru na 2cm :grin:

Gracjan nie chodzi o naciagnie lakieru o 2cm ale mozna wyrolowac tak jak ja wyrolowalem i juz masz 1 do 1,5 cm

Trzeba to robić powoli i z głową, mocno grzać... U mnie nic nie pękło a też straszyli i gadali że sie nie uda... :wink:

To prawda, Strasza ci zazwyczaj co nigdy nie robili hehe:polew:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Ja u siebie duzo czasu poswiecilem i zero sladu, podstawa tak jak mowisz grzanie

no i mm po mm i do przodu....

pozdro

Opublikowano
Jak ktoś myśli że maszynką naciągnie błotniki to się myli, tzn zrobi ale będzie do malowania... Maszynka bez problemu ogarnie zagięcie rantu, bez uszkodzeń lakieru ale nie naciągnie lakieru na 2cm :grin:

Gracjan nie chodzi o naciagnie lakieru o 2cm ale mozna wyrolowac tak jak ja wyrolowalem i juz masz 1 do 1,5 cm

Trzeba to robić powoli i z głową, mocno grzać... U mnie nic nie pękło a też straszyli i gadali że sie nie uda... :wink:

To prawda, Strasza ci zazwyczaj co nigdy nie robili hehe:polew:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Ja u siebie duzo czasu poswiecilem i zero sladu, podstawa tak jak mowisz grzanie

no i mm po mm i do przodu....

pozdro

Zgadzam się w 100% :hi:

Opublikowano

OK koniec OT

WhyMe ty nie dygaj bo nie jestes sam z takimi felami,

luknij do tematy cymek28 on tez laduje 10J na tyl

pozdro trzymam kciuki

Opublikowano
OK koniec OT

WhyMe ty nie dygaj bo nie jestes sam z takimi felami,

luknij do tematy cymek28 on tez laduje 10J na tyl

pozdro trzymam kciuki

+1 :wink:

Opublikowano

Ale będzie koło i jeban.....y :shock3:

Opublikowano
Junior za ciebie tez trzymam, czekam caly czas na przymiarke :wink:

spoko, wiozę jutro koła do piaskowania i malowania proszkowego, także może jakoś w przyszłym tygodniu wstrzelę opony i przymierzę :wink:

Opublikowano
  • Autor
OK koniec OT

WhyMe ty nie dygaj bo nie jestes sam z takimi felami,

luknij do tematy cymek28 on tez laduje 10J na tyl

pozdro trzymam kciuki

:good::oczko:

Opublikowano

wszystko sie zmieści nie pękajcie:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma innej opcji :naughty:

Opublikowano

jaki tam masz gwint?

Opublikowano
  • Autor

Fk g28

Opublikowano
Fk g28

miękki, trzeba odboi na tył naładować i na odbojach posadzić :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jest miękki i bez odbojów się nie obejdzie. Tak się teraz zastanawiam bo mam parę rzeczy do pomalowania przy aucie. Do tego nie wiem czy przy rolkowaniu nie popęka nadkole dlatego myślałem nad dipem. Całe auto pomalować za jednym razem i wsio. Jest jeszcze trochę czasu dlatego się muszę zastanowić..

Opublikowano

Łajmi, masz 1000 pomysłów na minutę... Weź rób po kolei wszystko :wink: Ogarnij nadkola, spasuj koła... pęknie lakier to pęknie i będziesz myślał co dalej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dip nie głupi pomysł. Na razie nadkola i felgi spasuję jak mówisz a później będę myślał co dalej :wink:

Opublikowano

skoro masz aż tak dużo elementów to lepiej pomaluj całe auto oprócz dachu i masz malinkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
skoro masz aż tak dużo elementów to lepiej pomaluj całe auto oprócz dachu i masz malinkę :decayed:

Genau. Mati widziałeś auto na żywo i sam możesz powiedzieć że lakier w nie najlepszym stanie jest :thumbdown:

Opublikowano
...kolega swego czasu rolował nadkola i musiał poprawić lakier, bo najzwyklej mu po prostu popękał i troszku nie estetycznie wyglądało :wink:

trzeba się na tym trochę znać to nie popęka, ja pierwszy raz rolowałem nadkola w 2006 roku i bez pęknięcia

Jest miękki i bez odbojów się nie obejdzie. Tak się teraz zastanawiam bo mam parę rzeczy do pomalowania przy aucie. Do tego nie wiem czy przy rolkowaniu nie popęka nadkole dlatego myślałem nad dipem. Całe auto pomalować za jednym razem i wsio. Jest jeszcze trochę czasu dlatego się muszę zastanowić..

a wiesz że pod dip'a lakier musi być w bardzo dobrym stanie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.