Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś myśli że maszynką naciągnie błotniki to się myli, tzn zrobi ale będzie do malowania... Maszynka bez problemu ogarnie zagięcie rantu, bez uszkodzeń lakieru ale nie naciągnie lakieru na 2cm :grin:

Gracjan nie chodzi o naciagnie lakieru o 2cm ale mozna wyrolowac tak jak ja wyrolowalem i juz masz 1 do 1,5 cm

Trzeba to robić powoli i z głową, mocno grzać... U mnie nic nie pękło a też straszyli i gadali że sie nie uda... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś myśli że maszynką naciągnie błotniki to się myli, tzn zrobi ale będzie do malowania... Maszynka bez problemu ogarnie zagięcie rantu, bez uszkodzeń lakieru ale nie naciągnie lakieru na 2cm :grin:

Gracjan nie chodzi o naciagnie lakieru o 2cm ale mozna wyrolowac tak jak ja wyrolowalem i juz masz 1 do 1,5 cm

Trzeba to robić powoli i z głową, mocno grzać... U mnie nic nie pękło a też straszyli i gadali że sie nie uda... :wink:

To prawda, Strasza ci zazwyczaj co nigdy nie robili hehe:polew:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Ja u siebie duzo czasu poswiecilem i zero sladu, podstawa tak jak mowisz grzanie

no i mm po mm i do przodu....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś myśli że maszynką naciągnie błotniki to się myli, tzn zrobi ale będzie do malowania... Maszynka bez problemu ogarnie zagięcie rantu, bez uszkodzeń lakieru ale nie naciągnie lakieru na 2cm :grin:

Gracjan nie chodzi o naciagnie lakieru o 2cm ale mozna wyrolowac tak jak ja wyrolowalem i juz masz 1 do 1,5 cm

Trzeba to robić powoli i z głową, mocno grzać... U mnie nic nie pękło a też straszyli i gadali że sie nie uda... :wink:

To prawda, Strasza ci zazwyczaj co nigdy nie robili hehe:polew:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

Ja u siebie duzo czasu poswiecilem i zero sladu, podstawa tak jak mowisz grzanie

no i mm po mm i do przodu....

pozdro

Zgadzam się w 100% :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK koniec OT

WhyMe ty nie dygaj bo nie jestes sam z takimi felami,

luknij do tematy cymek28 on tez laduje 10J na tyl

pozdro trzymam kciuki

:good::oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest miękki i bez odbojów się nie obejdzie. Tak się teraz zastanawiam bo mam parę rzeczy do pomalowania przy aucie. Do tego nie wiem czy przy rolkowaniu nie popęka nadkole dlatego myślałem nad dipem. Całe auto pomalować za jednym razem i wsio. Jest jeszcze trochę czasu dlatego się muszę zastanowić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łajmi, masz 1000 pomysłów na minutę... Weź rób po kolei wszystko :wink: Ogarnij nadkola, spasuj koła... pęknie lakier to pęknie i będziesz myślał co dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dip nie głupi pomysł. Na razie nadkola i felgi spasuję jak mówisz a później będę myślał co dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz aż tak dużo elementów to lepiej pomaluj całe auto oprócz dachu i masz malinkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz aż tak dużo elementów to lepiej pomaluj całe auto oprócz dachu i masz malinkę :decayed:

Genau. Mati widziałeś auto na żywo i sam możesz powiedzieć że lakier w nie najlepszym stanie jest :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kolega swego czasu rolował nadkola i musiał poprawić lakier, bo najzwyklej mu po prostu popękał i troszku nie estetycznie wyglądało :wink:

trzeba się na tym trochę znać to nie popęka, ja pierwszy raz rolowałem nadkola w 2006 roku i bez pęknięcia

Jest miękki i bez odbojów się nie obejdzie. Tak się teraz zastanawiam bo mam parę rzeczy do pomalowania przy aucie. Do tego nie wiem czy przy rolkowaniu nie popęka nadkole dlatego myślałem nad dipem. Całe auto pomalować za jednym razem i wsio. Jest jeszcze trochę czasu dlatego się muszę zastanowić..

a wiesz że pod dip'a lakier musi być w bardzo dobrym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...