Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z czujnikiem pedału hamulca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie od tygodnia mruga mi kontrolka od świec żarowych po podłączeniu komputera pokazuje się błąd czujnika pedału hamulca ale światła stop działają bez zarzutu a zaczęło się to dziać po podłączeniu przyczepki i jeździe z nią w deszczu jednak przed jazda sprawdzałem światła stopu to były w przyczepce jednak nie wiem czy były jak zaczęła mrugać kontrolka czy może to mieć coś z tym związek ? Bo czujnik wydaje mi się ze jest ok rozbierałem go i czyściłem

Opublikowano

jeśli nie masz pewności to przełóż czujnik od kolegi z forum, i będziesz na pewno wiedział czy kupować nowy w ASO, mi błędu nie wywalało ale ze stopami miałem choinkę - działały jak chciały.

Opublikowano
  • Autor

no chyba spróbuje wymienić ten czujnik ale wieżyc mi się nie chce ze to on tam w środku są tylko blaszki które się stykają i przewodzą prąd w wyniku naciśnięcia pedału

Opublikowano

Wymień czujnik. Masa licznika zamykana jest przez właśnie czujnik stopu. Ja mordowałem się z tym przez miesiąc. Wyskakiwały świece, ESP i ABS.

Wymieniając czujnik musisz:

1. Demontować stary poprzez przekręcenie w lewo o 45 stopni i wyciągnięcie

Nowy montujesz :

1. Naciskasz pedał

2. Wsadzasz nowy

3.Puszczasz pedał

4. Przekręcasz w prawo 0 45 stopni do kliknięcia.

5. Podłączasz kostkę

Opublikowano

troche nie tak do konca Kolego

w momencie zakładania czujnika hamulec musi byc na maxa podniesiony a nie nacisniety

Opublikowano

dokładnie jak pisze tomek na tysiąc%

Opublikowano

Czytajcie ze zrozumieniem przecież BossMan dokładnie tak to opisał --- przekręcić czujnik przy puszczonym pedale hamulca

Opublikowano

nie "puszczasz pedał"

tylko "trzymasz go max na górze"

tego nie napisał a tak jest prawidłowo

Opublikowano

cyt. BossMAN

pkt. 1. naciskasz pedal

pkt. 2. wsadzasz nowy

nie wsadzi czujnika przy nacisnietym pedale :facepalm:

casavio - a ty piszesz tutaj o zaczepieniu czujnika o 45stopni - to ty czytaj ze zrozumieniem :facepalm: zanim cos napiszesz

Opublikowano
nie "puszczasz pedał"

tylko "trzymasz go max na górze"

tego nie napisał a tak jest prawidłowo

:thumbup1: dokładnie - reszta to już sama pójdzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i czujnik zmieniony a błąd co wyskakiwał to wyskakuje dalej co jest z tym cholerstwem macie jakieś propozycje ?

może jakąś adaptacje zrobić ale jak :)

Opublikowano

podpioles vaga - skasowales blad - jest cos jeszcze na ukladzie ABS czy nie?

a na silniku sa jakies bledy?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wyskakuje tylko błąd czujnika stopu/hamulca błąd sporadyczny i nie można go wykasować mruga tylko kontrolka świec żarowych jeszcze spróbuje wymienić żarówki może to pomoże

---------- Post dopisany 26-04-2012 at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2012 at 21:41 ----------

no i problem rozwiązany okazało sie ze był przepalony bezpiecznik przy komputerze i zaśnieżała kostka komputera

Opublikowano

fajno ze po sprawie i dla potomnych zostawione info

szkoda ze wczesniej nie udalo sie nam podpowiedziec abys zerknal na bezpiecznik :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

przy komputerze tym w czarnej skrzynce w komorze silnika?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.