Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lcd w zagłówku kilka pytań


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W związku z tym że mój mały brzdąc już podrósł na tyle żeby oglądać bajki w czasie jazdy planuje montaż lcd w zagłówku. Oglądałem na forum fotostory i nie będę miał problemu z takim montażem. Musiał bym jednak kupić odtwarzacz dvd i monitor. Pierwsze pytanie czy do RNSa da się podpiąć taki ekran lcd i czy napęd dvd odtworzy mi film z płytki? Minusem takiego rozwiązania jest to że napęd będę miał zajęty a co za tym idzie brak nawigacji. Druga propozycja to taki zagłówek z lcd i własnym napędem, odpadnie opcja kupowania dvd. http://allegro.pl/okazja-monitor-w-zaglowku-lcd-7-xbs-dvd-usb-mp4-i2217727204.html Nie znam się na parametrach może ktoś podpowie czy taki sprzęt wart jest tej ceny? Uprzedzę już piszących że zagłówek nie będzie pasował kolorystycznie do tapicerki mam w planie go obszyć takim samym materiałem z jakiego są zrobione siedzenia. Starego zagłówka wolałbym nie niszczyć bo podczas sprzedaży auta wyjmę ten zagłówek włożę oryginalny i po problemie.

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

http://allegro.pl/show_item.php?item=2217727171&msg=Obserwujesz+aukcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=68945115512738b1601bef683b7441d98c4b031b0dacff8bd2d8f4e849d8f130 jeszcze taki znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zamontowac w pierwszej kolejnosci dvd - polecam Phonocara (sam mam) :wink:

fotka011c.jpg

nastepnie dvd podlaczasz pod rns`e poprzez odpowiedni modul i jesli chcesz w czasie jazdy puszczac mlodemu bajki musisz miec TV FREE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a kiedys sprzedalem 4 zaglowki skora czarne za psie pieniadze :facepalm:

a tak bylby nowy modzik

.Pablo - dobry pomysl z tym dvd gdzie wszystko jest w zaglowku - nie trzeba zapychac i tak malego schowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Pablo - dobry pomysl z tym dvd gdzie wszystko jest w zaglowku - nie trzeba zapychac i tak malego schowka

W schowku mam już zmieniarkę cd, cb radio jak włożył bym jeszcze dvd to nie miał bym gdzie piwa chłodzić w czasie jazdy (klimatyzowany schowek) ;P hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem te lodowke w poprzednim B7

w/g mnie ten mod to przyrost formy nad trescia - brak miejsca - no chyba ze potrzebujesz jak prowadzisz zimnego browara :decayed:

ja tam wole lodowke w bagazniku :decayed:

jak ogarniesz podlaczenie do rns, montaz w zaglowku daj znac tutaj czy w warsztacie - jestem ciekaw jak to ci wyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem te lodowke w poprzednim B7

w/g mnie ten mod to przyrost formy nad trescia - brak miejsca - no chyba ze potrzebujesz jak prowadzisz zimnego browara :decayed:

ja tam wole lodowke w bagazniku :decayed:

Nie mówię o lodówie tylko klimatyzowanym schowku.

Zagłówek będzie miał wszystko czyli podłączam tylko + i- w fotelu pasażera do rnsa nie podłączam nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no tak - skoro wszystko w jednym to nie trzeba do rnsa :facepalm::wink:

z tym schowkiem to wstawiles sobie tylko te rurke wraz z pokretlem - masz moze nr z etki tego gdzies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym schowkiem to wstawiles sobie tylko te rurke wraz z pokretlem - masz moze nr z etki tego gdzies

Numeru z etki nie mam i tak wsadziłem tylko rurę z zaworem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...