Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rany to co sie tam dzialo, bo ja zaraz zaczne sie zastanawiac znowu nad tym wyjazdem! :)

Opublikowano

dokladnie zdeniu moze kiedys go zobaczysz jako ze nalezysz do GWA :diabel: Prezes jak to zobaczyl to 3 dni nic nie pisal na forum i chcial zmienic klub na BMW :053:

Opublikowano

Lukas pomyliło Ci się...

miało być..

HUGO SYRENKA KLAB :a4fan:

Opublikowano

no ladnie! :)

Opublikowano
  • Autor

Ale dajecie czadu :053:

Filmik oglądałem i powiem , że było wesoło :diabelek:

A co zlotu , to widze , że pojawia sie coraz więcej chętnych :one:

Opublikowano
A co zlotu , to widze , że pojawia sie coraz więcej chętnych

trzeba myslec nad lokalem bo jak tak dalej pojdzie to bedziemy potrzebowali 100 miejscowek :diabelek:

Opublikowano
  • Autor
A co zlotu , to widze , że pojawia sie coraz więcej chętnych

trzeba myslec nad lokalem bo jak tak dalej pojdzie to bedziemy potrzebowali 100 miejscowek :diabelek:

Zgadza się.Musimy coś szukać bo miejsc nam zbraknie :P

Opublikowano

a czas ucieka i pora panie i panowie juz powoli wplacac calos kasy zeby nie bylo problemow tydzien przed wyjazdem ;)

Opublikowano

dobrze godocie hej! :)

Opublikowano
  • Autor
a czas ucieka i pora panie i panowie juz powoli wplacac calos kasy zeby nie bylo problemow tydzien przed wyjazdem ;)

Dokładnie.proponuje ustalić termin wpłat do końca stycznie , czyli na miesiąc przed zlotem

Opublikowano

caly koszt to 150 zł zeby bylo wszystko jasne?

Opublikowano
  • Autor
caly koszt to 150 zł zeby bylo wszystko jasne?

Zależy na ile jedziesz.Doba z wyżywieniem to 50zł

Opublikowano

wyjazd jest na 3 dni tak? a teraz jeszcze pytanie bo to jest koszt w tym pensjonacie gdzie bylo zalatwiane na poczatku a skad masz pewnosc ze w innych zmiescisz sie w tej kwocie?

Opublikowano
Zdeniu chyba nie wiesz co mówisz..po obglądnięciu filmu, zrezygnowałbyś z wyjazdu..sprzedał wóz..i wyjechał z kraju..

hehe my ledwo to przeżyliśmy..

no nie przesadzaj - nie znasz mnie :622:

tym bardziej chce to zobaczyć

zdeniu moze kiedys go zobaczysz jako ze nalezysz do GWA :diabel:

nie mam czasu (kiedyś) ;)

Opublikowano
  • Autor
wyjazd jest na 3 dni tak? a teraz jeszcze pytanie bo to jest koszt w tym pensjonacie gdzie bylo zalatwiane na poczatku a skad masz pewnosc ze w innych zmiescisz sie w tej kwocie?

Wyjazd wstępnie ustalony na 2-3-4 marca , ale ja na przykład jade sobie już 1 marca.Kilka osób też pisało , że wybiera się wcześniej.Co do kasy to nie wpłacajcie jeszcze , bo w poniedziałek będe kombinował jakiś większy lokal , żeby wszyscy się w nim zmieścili :mikolaj:

Opublikowano

Hugo, kombinuj , kombinuj

ino co by mnogo żeńskiego personelu było :619:

PS. tylko jeszcze na pierwszej stronie zapodaj termin wpłaty reszty i będzie gites :564:

Opublikowano
  • Autor
Hugo, kombinuj , kombinuj

Już zapodałem informacje człowiekowi z gór i czekam na info od niego :one:

Opublikowano

Co Wy tacy napaleni na te dziewczyny jestescie, tegi kwiatu pol swiatu i tam tez! :)

teraz trzeba tylko szybko wplacac zaliczke zeby bylo wiadomo ile ludzi jedzie na 100% ! :)

ja to miniejszym uczynie w poniedzialek! :)

Opublikowano

i tak liczba bedzie rosla i pewnie siegnie 70 osob :a4fan: w tym jakas 1/3 to beda zonki kochanki to mysle ze jakos sie wymieszamy (wszsytko w klubie zostanie) :one:

Opublikowano

chyba wszyscy z listy już wpłacili zaliczki

a co do

Co Wy tacy napaleni na te dziewczyny jestescie

to tu same dziki niewyżyte :622:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.