Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja biore maske od malucha :lol:

hahahaaa

jednak maluchy się do czegoś przydają :twisted:

Opublikowano

rany juz sie doczekac nie moge, ale ciesze sie ze bedzie wiecej sprzetu komputerowego bo ja mam zdolnosci i zawsze sie owy sprzet przy mnie zawiesza na dobre :D

Opublikowano

A tak poważnie , bierze ktoś deskę bądz narty :question: w sumie nie wiem czy to na miejscu pytasnie :biggrin:

Opublikowano
  • Autor
A tak poważnie , bierze ktoś deskę bądz narty :question: w sumie nie wiem czy to na miejscu pytasnie :biggrin:

Marcin proponuje zadać to pytanie za 20 dni :lol:

Opublikowano

Najwyżej jazda po trawie , jak nie będzie śniegu lub lepiej wogóle jak będzie się w głowie kręciło. :rolleyes:

Opublikowano

jak będzie jeszcze śnieg to ja biorę deske :)

pierwszy raz jeździłem w tamtym roku i słabo mi to wychodzi ale co tam

Opublikowano

Jeśli będzie śnieg, to w mojej furce zalegnie przynajmniej jedna decha :wink:

Opublikowano

Tylko tam nie jeździjcie na kacu bo jak będą stali z alkomatem to wam mandat sprzedadzą i zakaz prowadzenia nart przez 3 lata :rotfl::rotfl:

Opublikowano

Ja nartki zwyczajowo wypożyczam.

A jak kacor będzie odpowiedni to i po trawie zjadę ... czy jakoś tak :twisted:

Opublikowano
A jak kacor będzie odpowiedni to i po trawie zjadę ... czy jakoś tak

o 3 nad ranem i po % to nawet nie bedziesz czul po czym pomykasz :rotfl:

Opublikowano
A do jazdy z górki po śniegu też coś bierzecie??

ja dzisiaj zakupiłem w kerfurze "jabłuszka" :biggrin:

Opublikowano
Jeśli będzie śnieg

nie martw sie sniegu jest do bólu i nie zabraknie :twisted:

Opublikowano

też wrzucam buty a narty to sie wypożyczy byle było na czym jezdzić :wink:

Opublikowano

Ale ten czas się wlecze jak się na coś czeka :exclaim:

Opublikowano

ja zabieram leżak :rotfl:

Opublikowano

HUGOOOO!!!

A my mamy jakiś plan nan Wisłę?

Mam na myśli piątkowy wieczór i sobotę.

Czy łazimy jak bezpańskie psy i każdy na własną rękę (lub w podgrupach) organizuje sobie czas?

Mamy zorganizowany jakiś lokal, żeby się wieczorami pointegrować?

Trzeba coś pomóc może? Się zabrać za coś?

Opublikowano

no racja wit.s, cos trzaby zorganizowac

Opublikowano
my mamy jakiś plan nan Wisłę?

Mam na myśli piątkowy wieczór i sobotę.

Czy łazimy jak bezpańskie psy i każdy na własną rękę (lub w podgrupach) organizuje sobie czas?

Mamy zorganizowany jakiś lokal, żeby się wieczorami pointegrować?

tez sie mialem o to zapytac :)

Opublikowano
Mamy zorganizowany jakiś lokal, żeby się wieczorami pointegrować?

W hotelu jest sala bankietowa.

A przy okazji hotel proponował wieczór góralski?

Opublikowano

oooooooo to niema żadnego planu ????

:audi::a4fan::quattro:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.