Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Macie racje...a nie bedzie problemu ze na miejscu bez wczesniejszej rezerwacji wziasc sobie pokoik...bo w samochodzie nie bedemogl sie wygodnie rozlozyc...hehe :P

Będzie problem na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez prosze bardzo ale tobie proponuje lepsza droge przez bydgoszcz,toruń i łodz

beztytuujx1.jpg

:one:

[ Dodano: 12-01-2007, 14:20 ]

o i dla mnie: Mńsk Mazowiecki -> Wisła

z minska to prawie jak z warszawy wiec nie ma sensu :one: popatrz na kilka postow wyzej :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

spoko, bo byłem ciekawy ile dokładnie kilometrów by wyszło, sama trasa faktycznie nie trudna... do Warszawy powinienem trafić (ciężko przeoczyć/ominąć więc dam radę) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

to jak w końcu jest z tym przyjazdem dzień wcześniej?? Może i ja bym się skusił. Ile osób przyjedzie wcześniej? Znalazł by się pokój dla dwóch osoób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak w końcu jest z tym przyjazdem dzień wcześniej?? Może i ja bym się skusił. Ile osób przyjedzie wcześniej? Znalazł by się pokój dla dwóch osoób ?

Z tego co wiem to z Wawy jedzie kilka osób , Zdeniu też śmiga wcześniej , ja też będe wcześniej.Teraz musze wiedzieć ile będzie ludzi jechało wcześniej i znajede jakiś lokal dla nas :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
to jak w końcu jest z tym przyjazdem dzień wcześniej?? Może i ja bym się skusił. Ile osób przyjedzie wcześniej? Znalazł by się pokój dla dwóch osoób ?

Z tego co wiem to z Wawy jedzie kilka osób , Zdeniu też śmiga wcześniej , ja też będe wcześniej.Teraz musze wiedzieć ile będzie ludzi jechało wcześniej i znajede jakiś lokal dla nas :one:

ok, to ja się wstępnie deklaruję. Na 100% powiem jak zobaczę jak mi to pasi i jaka będzie cena noclegu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to z Wawy jedzie kilka osób , Zdeniu też śmiga wcześniej , ja też będe wcześniej.

ja bede najwczesniej bo juz jestem :P :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo,

rób na pierwszej stronie listę kto będzie wcześniej i po sprawie

:

Zrobione :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób na pierwszej stronie listę kto będzie wcześniej i po sprawie

widze ze sama ELITA :diabel: :one: :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak obiecałem mała pomoc w trafieniu do celu :

do Wisły przez Skoczów i Ustroń prowadzi praktycznie jedna główna droga i prawdopodobnie 95% osób jeżeli nie wszyscy nią pojedziecie.Jest to droga nr 941 którą jadąc cały czas z pierwszeństwem (czyli przed siebie dojejżdża się do Wisły ).

Czyli mijacie po drodze Skoczów,Ustroń, wjejżdżając do Wisły macie po swojej lewej stronie (nie da się go niezauważyć ) HOTEL GOŁęBIOWSKI, jadąc dalej na wprost po jakimś 1km macie po swojej prawej stronie SKOCZNIE NARCIARSKĄ

39db43687dbdd100m.jpg

jedziecie jeszcze jakieś 100-150metrów na wprost i skręcacie w lewo w drogę jednokierunkową( za szyldem ALMIRA )

bd6be6a60651fb84m.jpg 78bcb12dc864558dm.jpg

następnie jedziecie na wprost jakieś 500-700 metrów ( przejejżdżając tym samym od zawsze płynącą Wisłę ;) ) i dojejżdżacie do rozjazdu na którym jedziecie w lewo b70d25c9eb39310cm.jpg od tego miejsca pniecie się cały czas po górę przed siebie ( około 1,5km ) gdzie na samym szczycie jako ostatni Hotel na tej drodze czeka na WAS KROKUS a4321cebe9780d1fm.jpg szerokiej drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykroscia stwierdzam :/ , ze raczej nie bede wiec jesli ktos chce to odstapie swoja miejscowke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...