Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem właśnie dokumenty z potwiedzeniem rezerwacji.Zaraz postaram się cyknąć fotki i je tu wrzucić :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie dokumenty z potwiedzeniem rezerwacji.Zaraz postaram się cyknąć fotki i je tu wrzucić :one:

wierzymy na słowo :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za jakość , ale robione na szybko telefonem ;)

a553be5beb4c3a3dm.jpg

e141827ef451fb87m.jpg

2d6b53a50bb1b088m.jpg

Dodam tylko , że dostaliśmy 14zł rabatu od osoby za każdy dzień pobytu.Więc jeżeli pojedzie 70 osób to rabat wyniesie 1960zł :one: :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1960zł
to na co przeznaczymy te zaoszczedzona kaske :?: :diabelek:

Ale ja tej kaski nie mam.Ja zbieram pieniądze już po rabacie.Napisałem tylko ile zaoszczędziliśmy :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Hugo mam pytanie-czy może już wiesz ile musze doliczyć sobie kasy do przelewu za moją córcie [ma niecałe 5 lat] bo chętnie wysłałbym już kaske :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Hugo mam pytanie-czy może już wiesz ile musze doliczyć sobie kasy do przelewu za moją córcie [ma niecałe 5 lat] bo chętnie wysłałbym już kaske :?:

Hej

Miałem dzisiaj straszny młyn , ale jutro rano zadzwonie i od razu dam znać :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Miałem dzisiaj straszny młyn , ale jutro rano zadzwonie i od razu dam znać :one:

Spoko no problem tylko żeby miejsc nie brakło :)

Już nie moge się doczekać :P ogromne podziękowania Hugo i miron78 :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się namówić moją kobietę.

No to extra.Dopisałem Was do listy :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot się szykuje

Nie spot a ZLOT rob :P na jednym sie pije piwko a na drugim 3 dni sie pije i pamieta tylko kaca :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tak trochę się spóźnię i dojadę do Wisły np. 5 marca, to jeszcze kogoś zastanę? :zly: , czy już tylko pobojowisko? ( żartowałem :diabel2: )

a tak poważnie to słyszałem, że na czas zlotu podobno Adam Małysz ma się wyprowadzić z Wisły :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tak trochę się spóźnię i dojadę do Wisły np. 5 marca, to jeszcze kogoś zastanę? :zly: , czy już tylko pobojowisko? ( żartowałem :diabel2: )

a tak poważnie to słyszałem, że na czas zlotu podobno Adam Małysz ma się wyprowadzić z Wisły :?:

Tak tak , Adasia nie będzie w Wiśle.Wystraszył się jak się dowiedział , że przyjeźdzamy i będziemy skakać na skoczni :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Adaś ma chyba naprawdę coś na sumieniu, mam na myśli konkurs czterech skoczni sprzed kilku lat, kiedy to wygrał konkurs- nagrodą główną była wtedy najnowsza a4 ( z racji sponsoringu przez audi ) i nasz mistrz ponoć ją nie wziął, wybrał opcje: money. jeżeli się mylę to poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...