Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Urwany kabel wychodzący od poduszki


nedved05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupilem kierownice s line z poduszka, poliftowa na duzy wieloklin do a4 b5 i zauwazylem ze urwany jest kabel wychodzacy z poduszki i zeszlifowany w taki sposob ze jedynym sposobem na wyjecie bedzie chyba tylko rozwiercenie. Szukalem podobnego kabla i nie moge nic znalezc. Boje sie tez ingerowac do poduszki zeby nie wystrzelila przy podlaczeniu do akumulatora. Prosze o jakies rady czy informacje czy w ogole ten kabel jest wymienny. Moze ktos posiada taki kabel w szufladzie :)

Pozdrawiam

http://imageshack.us/photo/my-images/816/p1040947a.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczaj poduchę poliftową na allegro w dobrej cenie i nie ryzykuj z kabelkologią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to jakies rozwiazanie ale naprawiajac tą poduche bede do przodu o 250 zl :) zepsutej poduchy z uczciwosci nie sprzedam w przeciwienstwie do typa ktory mi ja wyslal mimo ze na zdjeciu kiera byla przedliftowa i to w zupelnie innym stanie. Moze jednak znajdzie sie jakies rozwiazanie ?;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kabel jest urwany tuż przy wyjści to cięzko będzie cos zaradzić, pomijając, że tego typu operacje robisz na własne ryzyko to poduszki ot tak sobie nie rozbierzesz żeby się dostać do zapalnika i tam lutować (idiotyzm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie ma dojścia do przewodów aby ja zlutować-połączyć to nie ma sensu grzebanie, bo czy dla 250 zł warto ryzykować niesprawną poduszką, lub jej nie kontrolowanym wypaleniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak dobrze poszukasz to znajdziesz za 100 zł poduszkę poliftową :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, mi też.. chodziło mi o poliftową trzyramienną z tymi małymi dziurkami wkoło znaczka :wink:

Jak poszukasz to ogarniesz za ~ 100 zł.. jak kiedyś szukałem to trafiłem parę w tej kwocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... przedlift ma duże kropki, polift ma małe kropki i jest ich dużo .. to nie jest kratka.

Tak jak pisałem poszukaj dobrze a znajdziesz.. ja znalazłem za 100 zł i nawet dzwoniłem do Krychy i pytałem się czy dobra cena :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...