Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przelot w TDI opinie dyskusje efekty


yamahayzfr13

Rekomendowane odpowiedzi

oni maja ceny troche jak z kosmosu mysle ze obeznany tlumikarz by to zrobil za duzo mniej
na pewno można taniej ale oni mają już pewną markę wyrobioną w środowisku tuningowców i robią mega drogie i różne auta więc są pewni, w cenie dają również mechaniczną przepustnicę tak jakby, działa ona na zasadzie siły odśrodkowej, super ficzer. Za Millteka (pytałem) do B7 na 2 tłumikach bez przepustnicy 4,000 zł brutto z montażem.

byla prmoo na allegro miltek kosztowal 2300zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środkowy wydech jest zastąpiony rurą o takiej samej średnicy jak oryginalna a końcowy o średnicy 2,5 cala na końcu wspawana podwójna chromowa końcówka firmy buzzer

ja mam u siebie zrobiony pełny przelot już, tutaj był wycięty tylko tylni wydech 1293360_684415501586793_639084095_n_zps1f4382e3.mp4 Video by marcin9962 | Photobucket

tutaj już są wycięte oba 1245071_626335084090236_1774399480_n_zps56ec3975.mp4 Video by marcin9962 | Photobucket

tutaj pod czas jazdy jak się zachowuję na pełnym przelocie 20131123_142214_zps25fc070b.mp4 Video by marcin9962 | Photobucket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co?szkoda kasy

:grin: :grin: :grin:

nie wiem co takie smieszne? ale wydech w MG pewnie 2000 zł... gdzie spokojnie mozna to ogarnac za 600 zł:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne, że szkoda kasy.. chociaż wiadomo, że to zawsze pojęcia względne, za mniejszy czas do setki wg mnie warto dać 2,500 zł (tyle u nich kosztuje do 2.0 TDI bez quattro).

Nie wiem co można zrobić za 600 zł, w MG dają mechaniczną przepustnicę i wszystko jest dokładnie robione, do tego stary wydech bierzesz i gonisz za parę stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, nie ma lepszej firmy w Polsce, zobacz ich portfolio na YT, lepszego nie ma.

Ps. Ludzie nie doceniają czyściutkiego i lekkiego 2.0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech w TDI nic nie daje gdy nie masz BIG turba ,wywalajcie kase wasza sprawa :decayed: pewnie rury sprowadzaja z saturna wiec swoje kosztuja
Dokładnie, ale w BRD jest największa z 2.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, nie ma lepszej firmy w Polsce, zobacz ich portfolio na YT, lepszego nie ma.

Ps. Ludzie nie doceniają czyściutkiego i lekkiego 2.0 ;)

Daj filmik jak masz z nagranym dzwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...