Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przelot w TDI opinie dyskusje efekty


yamahayzfr13

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie cofka pojawiła sie dopiero po załozeniu BRD, na AWX tez miałem przelot i nic sie nie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie masz typowej "cofki" ,mi to brzmi jak "surge" ktory slychac z okolic filtra powietrza

Taki dzwiek pojawia sie jak sztanga jest ustawiona tak ze otwiera kierownice na max do samego konca i w pozycji max jest troszke luzna,wystarczy min naciagnac(skrocic) i efekt zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to przelotowy wydech daje coś mocy czy tylko robi hałas?

U mnie brd zaczela lepiej wstawać ale to odczucie na niewystrojonym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magic nagral bys sam tlumik podczas gazowania samochodu :naughty:

no nagra sie cos kiedys:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic ale pierwszy filmik avant z podwojnym wydechem troche brzmi jak bedznynka:D co fakt to fakt z klekota raczej nie uzyszkasz niezlego dzwieku ale jest na to rada:D a mianowice mina Kolesi w swoich warczacych furkach z silniczkami 1.4 Turbo,Kopresor i Nitro, ech nie wiem co oni tam maja jeszcze ale ta mina jak ich wyprzedzam rodzinnym kombi jest nie do opoisania :D POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, czy ktoś może mi wytłumaczyć jak pastuch krowie na czym polega efekt cofki? gdy już mam tą rurę od początku do końca to przy odpuszczaniu gazu spaliny cofają się spowrotem? :kox: wytłumaczyłem mechanikowi że chcę przelot z samej rury a on powiedział że nie warto bo będzie palił więcej i będzie słabszy... wtf ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cofke to nie na kazdym turbo uzyskasz, na AWX np nie bardzo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, czy ktoś może mi wytłumaczyć jak pastuch krowie na czym polega efekt cofki? gdy już mam tą rurę od początku do końca to przy odpuszczaniu gazu spaliny cofają się spowrotem? :kox: wytłumaczyłem mechanikowi że chcę przelot z samej rury a on powiedział że nie warto bo będzie palił więcej i będzie słabszy... wtf ? :decayed:

ja u mnie we wsi czestochowa usłyszałem,, ile panu pali 6? to teraz bedzie palił 12 jak zrobi pan wydech'':decayed:

cofke fajnie słychac na BRD Caha i pochodnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...