Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI


OLI_B5

Rekomendowane odpowiedzi

To wpadaj poganiamy się troche:decayed:

wskoczy kolejny wciągnięty na listę :grin:

Heh, ja też będę na Nysie :naughty:

Co do docisku.. Oto mój docisk :grin: Pewno żeś przypiłował go nieźle, a docisk miał słabszy dzień. Sprawdź stan sprzęgła, bo u mnie tak się stało, przez końcówkę sprzęgła, a raczej już brak tarcz.

20130205564.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś mi się wydaję ,że dojazd na Vaga do Nysy to będzie pojedynek miedzy Q a FWD:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś mi się wydaję ,że dojazd na Vaga do Nysy to będzie pojedynek miedzy Q a FWD:grin:

wtedy będzie kulturka, będziemy lecieć stadem i nie będzie wygłupów, tym bardziej na glebbbie

hehe jakoś sam w to nie wierzę :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to dajesz inspirację nowym klanowiczom do modów:hi: sam mam a4 1,8T 150KM od nie całych dwóch miechów i długawą listę modów:decayed: z Pajęczna do Czewki nie tak daleko więc muszę się wybrać do was na jakiegoś spota:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie wciągam , a wyścigi sa nielegalne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki super samochodu, mam do ciebie parę pytań bo jaram się swapem jak gimnazjalista papierosami.

Ile muszę dać za silnik 1.8T z pełny osprzętem, czy dużo musiałeś zmieniać po swapie z 1.6 (miałeś może AHL?) Komputer i całe okablowanie to podstawa ale co dalej nie mam pojęcia, mógłbyś mi tak krótko opisać co trzeba zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletny silnik ok 3tys, skrzynia z łapami , półoski z przegubami , linka gazu , wszystkie płyny i filtry , spawasz wydech, większosc przewodów chłodzenia itd trzeba jakoś połączyc bo sa inne więc dużo opasek sie przyda , łaczysz wiązki , ogarniasz immo i hula , no i oczywiscie większe heble, ja miałem ADP , robiąc samemu trzeba liczyć 4-5k:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenie ściętej głowy ;p

Zostaje mi dozbierać kasy sprzedać 1.6 i kupić fabryczne 1.8T :(

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No także tego wczoraj wpadło sprzęgło sachsa od AWX'a , cięzko sie przyzwyczaić do nowego sprzęgła :decayed:

f1a0e5980d828.jpg

764914352f355.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób zdjecie numerów bo bedziesz miał urwanie głowy w przyszłości o te numery:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli ładnie sie klei nowe sprzeglo? dużo twardsze jest na pedale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie delikatnie jezdze żeby sie ułozyło ale klei się ładnie a pedał wsumie miękki jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 kreski i sie przyzwyczaisz :D mnie teraz czeka wywalenie 2masu i wstawienie sztywnego i sprzeglo z g60... mysle ze szybko sie przyzwyczaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze do a4 tego nei wlozysz, szukaj jednomasa z TDI 1z A4 lub 80 tki lub benzynowej setki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G60 ma 28 zębów, szukaj tak jak pioteros pisze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednomas z 1z a sprzeglo pasuje z g60 :wink: bo znajomy wkladal, w ibizie 1.9 afn mial 190 kucy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzeczne silniki ( chyba wszystkie ) maja 28 ząbow to nie wiem jak on to spasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...