Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1.6 ma 280mm i 1.8 bez turbo też? bo nawet nie wiem jakie mam u siebie u ADR-e ale chyba 280 :decayed:

280/22 lub 288 / 15 mm

Opublikowano

ładnie to jedzie

az wstyd na kreske sie pisac z toba teraz :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
ładnie to jedzie

az wstyd na kreske sie pisac z toba teraz :grin:

e tam:whistling:

---------- Post dopisany 05-06-2013 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2013 at 23:03 ----------

Dzisiaj zmodziłem boczki pod elektryke :kox:

Wyciałem boczek

44f66d24103407c8.jpg

Dopasowałem

70cff6c7b37de679.jpg

Obiłem skórą

598fe7921abf9b34.jpg

Przymierzyłem

bcb7ecc9b0c5f957.jpg

W między czasie pomalowałem boczek na czarno

4da681d783fb6a14.jpg

Poskładałem

b6514e342c773d12.jpg

I hopsa

66ab959143f26fe3.jpg

Jutro reszta..

Opublikowano

Nie widać fotek :whistling::wink:

Opublikowano

Pomalowałeś boczek na czarno? Czym? Zwykłym sprejem?

Opublikowano

A gdzie takie cuda sprzedają, pierwsze słyszę.

Opublikowano

Nie latwiej bylo kupic caly boczek w skorse Eu..?

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ile tego schodzi na pomalowanie sztuki?

Opublikowano
  • Autor
Nie latwiej bylo kupic caly boczek w skorse Eu..?

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Nie bo cięzko dostać

Ile tego schodzi na pomalowanie sztuki?

Zależy jak grubo chcesz pomalować , ja wykorzystałem cała puszke malując z 5 warstw i zostało mi na kilka plastików z wnętrza

Opublikowano

no ladnie sie tu dzieje:kox:

wkoncu mozesz szyby z tylu uchylic normalnie a nie reke lamac jak korby szukales :wink:

gratki moda i oby tak dalej:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Srodek dzisiaj wkoncu złozony w 100% . Jest czarno i przytulnie:jerk:

Wyprany dywan i pomalowane boczki i wszystkie listwy srodka

Zostało zmienić konsole na liftową , licznik , sufit na czarny i siedzenia i raczej tyle w środku

img1477di.jpgimg1477di.jpg

img1980po.jpg

img2001mc.jpg

Opublikowano

Mam tanio konsolę kompletną z tunelem z lifta, ale 1din :decayed: 180 zł za wszystko do montażu to chyba niedużo :decayed: Kolor czarny :naughty: Jak chcesz foty to wal na PW, bo mam na kompie :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dwójka nie weszła ale i tak nie było źle:decayed:

---------- Post dopisany 23-08-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2013 at 10:18 ----------

takie o

Opublikowano

ile do setki masz?

Opublikowano

ten golf VI z filmiku ma 170KM?

Opublikowano

kreski się skonczą, jak 18 na 225 załozy :decayed:

Opublikowano
kreski się skonczą, jak 18 na 225 załozy :decayed:

o to to to :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
ile do setki masz?

Jakimś programem na smartfonie wychodziło 6.2 , realnie pewnie z 7

ten golf VI z filmiku ma 170KM?

taa

kreski się skonczą, jak 18 na 225 załozy :decayed:

Dlatego w tym roku delektuje się jazdą na stalówkach:decayed:

---------- Post dopisany 14-11-2013 at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 01:25 ----------

dawno nic nie było więc kilka fot :wink:

b27cd805ff0de603.jpg

084c61b25eca0258.jpg

3a9972d71de09327.jpg

c14226522c1ce408.jpg

i czarny sufit :decayed:

68a6e4a763c46ba5.jpg

c6627ed0459583f1.jpg

f819ed39556c0a3e.jpg

Zastanawiam sie nad oklejeniem dachu na czarny połysk:eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.