Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI


OLI_B5

Rekomendowane odpowiedzi

nic się nie działo.. w 1.8t to norma

http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2011/04/hot_turbo.jpg

u Ciebie często tak wyglada:decayed:

A winny temu jest tylko i wylacznie katalizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie działo.. w 1.8t to norma

http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2011/04/hot_turbo.jpg

u Ciebie często tak wyglada:decayed:

A winny temu jest tylko i wylacznie katalizator.

Raczej cięzka noga :grin::grin:

czyli że każde jest popękane czy jak bo w sumie chcę wyciągać swoje i się zastanawiam co włożyć do mojego AEB

Nie każde ale większość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w takim razie się zobaczy, będę niebawem wyrzucał kata więc się zajrzy przy okazji. Wiesz może czy po wywaleniu kata i wstawieniu sondy w strumienicę czy też w zwykłą rurkę (nie wiem co lepiej dać) trzeba w programie grzebać cosik czy nic się nie dzieje i nie łapie błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie działo.. w 1.8t to norma

http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2011/04/hot_turbo.jpg

u Ciebie często tak wyglada:decayed:

A winny temu jest tylko i wylacznie katalizator.

Raczej cięzka noga :grin::grin:

czyli że każde jest popękane czy jak bo w sumie chcę wyciągać swoje i się zastanawiam co włożyć do mojego AEB

Nie każde ale większość

Tylko i wylacznie kat. Wyrzuc kata i zrob przelot a nie ma prawa swiecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dp 2.75 z kwasu , wydech 2.5 i jak świeciło tak świeci :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sięgnąłem pamięcią do wozidła kolegi passata z takim samym motorem i kiedy wyciał kata na serii nawet 200 nie mógł osiągnąć. Moje sprawdzałem z katem kręci się na każdym biegu do odcinki więc nic na razie nie będę wyrzucał jednak i pojeżdżę trochę. Poza tym planuje założyć boost manual control i wtedy wypuszczę w turbo jakiej około 1 bara i zobaczymy jak będzie gadać na takim ciśnieniu i wtedy się zhamuje. PS - wie ktoś może o jakiejś hamowni okolice Lublina co hamują quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle słaby że jak sie ustawi maksymalny boost dla turba to przy seryjnych wtryskach i tak go trzeba zmniejszyć bo będą petlic, głównie o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Co to za radioodtwarzacz masz zamontowany jakiś pioneer? ładnie się zgrywa z ori podświetleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o pekanie gorącej części turba to winę ponosi wadliwa mieszanka żeliwa po rozgrzaniu i szybkim ostygnięciu pęka a jak ktoś ma podtlenek LPG i kata to już w ogóle. Moje pękło w 8 miejscach i przy odbudowie gościu powiedział właśnie że to wadliwe żeliwo i że jakaś firma produkuje udoskonaloną mieszankę na gorącą częsść którą zamontowałem i jak na razie jest ok (odpukać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest jakas teoria na coś ale ok. Pęka bo pęka i tyle dostaje w d...pę to i pęka. Jak rozbiorę będzie widać jak jest pekniete to wstwie większe i tyle po problemie. To i tak najmniej awaryjne auto jakie miałem poza tym jeżeli ktoś jak ja jeździł renault scenicem 1.9dci a później Vel Satisem 2,2dci wie o czym mówię he he... pozdro

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

odnośnie odtwaqrzacza to mam osobiście SONY Explouda i tez mega się zgrywa podświetlenie, także polecam

---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

w Media Markt jest taki byłem ostsatnio jakiś za niecałe 200złych właśnie sony i całkiem przyjemnie zasuwa także trzeba się wybrać i zamontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Co to za radioodtwarzacz masz zamontowany jakiś pioneer? ładnie się zgrywa z ori podświetleniem.

lg lcs500ur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie coś z gamy kenwood u mnie też się idealnie zgrywa z ori czerwonym :) nasłuchałem sie o twoim a4 od kolego co kupiłem skóre (dobryszyce) i nie mylił się że modzisz, autko na + :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam , nic się nie dzieje... wszystko idzie na paliwo :decayed: co się odłozy grosz to albo trzeba tankować auto albo siebie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lg lcs500ur daje rade przy fabrycznych głośnikach ?

szału nie ma :wink:

Folia czarny połysk..

14a1dedf179f1c1c.jpg

2301e1533511036f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...