Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[C5 AWT] po modzie w ECU Projekt


domialex

Rekomendowane odpowiedzi

Ach czepiasz sie to byl tylko przyklad. No ale mozesz na 3 jechac do 140 :decayed:

---------- Post dopisany 03-02-2014 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 22:24 ----------

no to jest i od 2 do 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie:

Normalnie jezdze na 95 i po zatankowaniu do pelna pokazuje mi ze mam zasieg zawsze ok 800. Robie pozniej faktycznie jakies 750. Wczoraj dla sprobowania wlalem 100-tke i praktycznie zaraz po odpaleniu pokazal mi ponad 1000. Macie jakies wytlumaczenie na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz program pod 95 ze jezszisz na 95? Mało sie spotyka tunerow co robia softy celowo na Pb95.

Czy nie jest przypadkiem tak, ze komputer wylicza sobie zasieg w oparciu o to jak dynamicznie jedziesz? Moze jechales inaczej niz przewaznie i stad ten wynik.

PS: jak zmieniles wtryski bez strojenia to na bank Ci sie rozjadzie to co pokazuje na FIS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program mialem robiony faktycznie na 95 bo przeoczylem ten fakt. Wtryski seria. Jezdzic tez nie jezdzilem inaczej niz zwykle. A tak jak mowie zasieg pojawil sie zaraz po odpaleniu. Nie ruszylem ani metra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiles sobie logi 3 i 20? Jak masz wszedzie zera to nie ma co lać innego paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

ostatni log ktory robilem. Tez na 95

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 17:57 ----------

No i sprawa sie zalatwila. Przejechalem 200 km i sumarycznie zasieg zmalal do 800. Czyli norma. Szkoda bo moglo byc tak fajnie.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cuda to ja nie wierzę :P mi pokazuje średnio 6,8/7,2 a na 60/64 litrach robię max 600/650 km, fakt że upalam się czasami :P jak będę miał z 50 lat to jak mój Tatuś w 3.0 D będzie mi palić 6,5 litra :P Póki co + 4 do fanu xD

Inny temat Szok że Twoje ma 150 km na 3 biegu ładnie, kiedyś podróżowałem Paskiem B4 2.0 16V na 3 szedł do 140 ^^ ( bez turbiny :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...