Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam D5000 i się chyba zapisze na akademie Nikona bo robie zwykłe fotki.. automat i jazda a chyba to nie o to chodzi... :gwizdanie:

Miałem coś napisac ale:

“Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kase, a mistrz martwi się o światło.”

Ja sie nie martwie o sprzęt tylko o moje umiejetności... :gwizdanie: chetnie bym posłuchał wskazówek kogoś kto sie tym profesjonalnie zajmuje... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam D5000 i się chyba zapisze na akademie Nikona bo robie zwykłe fotki.. automat i jazda a chyba to nie o to chodzi... :gwizdanie:

Miałem coś napisac ale:

“Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kase, a mistrz martwi się o światło.”

Ja sie nie martwie o sprzęt tylko o moje umiejetności... :gwizdanie: chetnie bym posłuchał wskazówek kogoś kto sie tym profesjonalnie zajmuje... :gwizdanie:

Na pewno taki "kurs" to bardzo dobra sprawa. Do tego jak dojdą jakieś praktyki w plenerze z profesjonalistą. Z drugiej strony, w internecie jest cala masa wiadomości i często dość przystępnie napisana.

ps. Z ciekawości, orientuje sie ktoś czy istnieje coś takiego jak ta akademia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam D5000 i się chyba zapisze na akademie Nikona bo robie zwykłe fotki.. automat i jazda a chyba to nie o to chodzi... :gwizdanie:

Miałem coś napisac ale:

“Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kase, a mistrz martwi się o światło.”

Ja sie nie martwie o sprzęt tylko o moje umiejetności... :gwizdanie: chetnie bym posłuchał wskazówek kogoś kto sie tym profesjonalnie zajmuje... :gwizdanie:

Na pewno taki "kurs" to bardzo dobra sprawa. Do tego jak dojdą jakieś praktyki w plenerze z profesjonalistą. Z drugiej strony, w internecie jest cala masa wiadomości i często dość przystępnie napisana.

ps. Z ciekawości, orientuje sie ktoś czy istnieje coś takiego jak ta akademia???

http://www.akademianikona.pl/kursy/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe niezłe :good: W photoshopie coś majstrowane było przy nich?? Jakby na 1 i 3 autko było wyostrzane ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktuś ... bądź litościwy i WYŁĄCZ TĄ DATĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Całą resztę błędów pominę, bo to zabawa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... i to wszystko kitem. :oklaski: :oklaski:

dobry kit nie jest zły,w D90 miałem 18-105 Nikkor i to jest bardzo dobry obiektyw po za mocowaniem- plastikowy bagnet :thumbdown: z drugiej strony to lustrzanka amatorska i nie często ktoś odkręca obiektyw :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... i to wszystko kitem. :oklaski: :oklaski:

dobry kt nie jest zły,w D90 miałem 18-105 Nikkor i to jest bardzo dobry obiektyw po za mocowaniem plastikowy bagnet :thumbdown:

Właśnie się zastanawiam nad kupnem tego obiektywu :mysli: Miałem zmienić D5000 na D300s ale bardzo by to zabolalo moje konto :) a zmiana obiektywu to już stosunkowo małe koszta. Szybszy 18-105 do tego 18-55??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wyostrzane, tak jak z karty przegrałem, tak wrzuciłem.

Bardzo mi się cieszę, że się podobają, bo to w sumie pierwsze zdjęcia, które umieściłem z necie :) Totalny ze mnie amator, za to kocham robić zdjęcia rajdówkom :evil: Sprzęt niestety z najniższej półki, ale na inny w tej chwili nie mogę sobie pozwolić.

dsc0299n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0312qh.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0385e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...