Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem


Rekomendowane odpowiedzi

Taktuś dobrze prawi :good: Sztuka to dobrze zrobić zdjęcie aparatem a nie być biegłym w fotoszopie :gwizdanie: Szczególnie w amatorskiej zabawie gdzie nie robimy zdjęć na okładki i nie musimy poprawiać rąk, nóg, talii itp... :gwizdanie:

STOP fotografom-grafikom !!! :kox:

Ale matryce cyfrowe nie zawsze dają piękne rezultaty od razu po wyjściu z aparatu więc małe poprawki są zawsze wskazane. Możesz idealnie ustawić aparat, a on nie do końca zrobi to, co planowałeś.

Poza tym bądźmy szczerzy - dla amatorów niektóre poprawki to góra 1 minuta roboty więc nie jest to wygórowany czas np. na wykadrowanie. Ja to 1 zdjęcie co poprawiłem robiłem jakieś 3 minuty, a wygląda nieco inaczej.

Przeginaniu PS mówimy NIE, ale poprawnej, ze smakiem i estetycznej obróbce mówimy TAK :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No estetycznie jej cycki powiększyć :polew:

A co nie wygląda estetyczniej ? :naughty: :naughty: :naughty:

Nikt nie mówi żeby zrobić balony, ale delikatne UFORMOWANIE biustu to wg mnie czysta estetyka :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi żeby zrobić balony, ale delikatne UFORMOWANIE biustu to wg mnie czysta estetyka :kox: :kox: :kox:

A jak to sie ma do robienia zdjęć ? Tego typu retusz moim zdaniem wykracza już poza kanony sztuki fotografowania :rolleyes:

Kadrowanie to co innego i trwa chwile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to sie ma do robienia zdjęć ? Tego typu retusz moim zdaniem wykracza już poza kanony sztuki fotografowania :rolleyes:

Kadrowanie to co innego i trwa chwile :)

Jarek, proszę Cię obudź się - na jakim świecie Ty żyjesz ? Myślisz, że te fotki z TOP NAJLEPSZYCH LASEK to wszystko tylko kadrowanie i lekki retusz ? Ślinisz się na laski, a podejrzewam, że niektóre foty są tak obrobione, że jakby Ci pokazać PRZED i PO to byś powiedział, że to 2 różne osoby.

Takie są realia i nie ma co pierd... tylko robić fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Łukasz, bo trochę... Sam się obudź jak nie potrafisz zrozumieć o co mi chodzi...

Wyobraź sobie że nie mam w zwyczaju ślinić się do lasek na fotach ( nie mierz wszystkich swoją miarą ! ) bo doskonale wiem ile to ma wspólnego z rzeczywistością - tak nie zaskoczyłeś mnie tym że PRZED i PO jest zupełnie inaczej... A to co mnie się podoba nie musi być trendy i mieć wiele wspólnego z realiami...

Nie przeglądam wątku z TOP laskami, wolę ten z fejsowiczkami - tam szybciej naturalną kobietę można zobaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Łukasz, bo trochę...

Co trochę ?

Wyobraź sobie że nie mam w zwyczaju ślinić się do lasek na fotach ( nie mierz wszystkich swoją miarą ! )

Mam Ci przypomnieć kilka sytuacji Twojego ślinienia się ? Proszę Cię nie bądź hipokrytą i również bardzo Ciebie proszę nie wyskakuj mi tu z tekstami o miarach, bo g... wiesz jaka jest "moja miara" więc trochę opanuj się z takimi wypowiedziami w stosunku do mnie, bo nie wydaje mi się żebym ja ukierunkowywał swoje wypowiedzi w kierunku osobistym, z dozą obrażania Ciebie. Poza tym chyba Ty masz problem ze zrozumieniem tego, co chciałem przekazać - Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje, a jak nie potrafisz zrozumieć przenośni w słowie "ślinisz się" to już Twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hart-worx.com/?section=gallery&gallery=5&nude=1

na tej stronce można fajnie zobaczyć jak powstają 'idealne' kobiety :) magia PSa.. czy się komuś podoba czy nie, przesadne dążenie do perfekcji fotografii cyfrowej....w takim to niestety idzie kierunku... lepiej tak, niż poprawki w realu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.JPG

A mi się podoba tylko to zdjęcie - tylko musiałoby być lekko zmodyfikowane, np. coś takiego (na szybko):

95915616.jpg

w oryginale zdjęcie jest bardziej naturalne,czasami nie warto robić korekt na siłę,kadrowanie owszem wyszło :good: po za tym tonalnie lepszy jest oryginał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktuś dobrze prawi :good: Sztuka to dobrze zrobić zdjęcie aparatem a nie być biegłym w fotoszopie :gwizdanie: Szczególnie w amatorskiej zabawie gdzie nie robimy zdjęć na okładki i nie musimy poprawiać rąk, nóg, talii itp... :gwizdanie:

STOP fotografom-grafikom !!! :kox:

bardzo dobrze napisane :good:

Takie są realia i nie ma co pierd... tylko robić fotki.

ale co z tego że takie są realnia, ale takie realia może nam się nie podobają i mówimy temu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynałem przygodę z fotografią aparatami analogowymi praktica,pentax itp ,zero ingerencji w fotkę i to mi zostało do dziś :gwizdanie: zawodowcy twierdzą że kiedyś trzeba było umieć zrobić dobre zdjęcie...dziś wystarczy dobrze obsługiwać PS i jemu podobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=velbon+sherpa

Do wyboru, do koloru. Zależy co bardziej Ci odpowiada. Wysoki, niski itp. Ja mam 803r i głowica jest super, wszystko stabilne - foci sie sympatycznie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co z tego że takie są realnia, ale takie realia może nam się nie podobają i mówimy temu nie.

Oczywiście nie muszą się podobać - mi też niektóre rzeczy z tych realiów się nie podobają, ale przeszedłem nad tym do porządku dziennego. Poza tym moje stwierdzenie, że nie ma co pierd... tylko robić fotki zawierało pewien przekaz, który należało zinterpretować tak, że zamiast brandzlować się nad tym, na co nie mamy wpływu i co nam się podoba, a co nie jedyne co warto robić to brać aparat do ręki i robić zdjęcia, które będą nam się podobały i będą niosły odpowiedni przekaz autora - to tak w kwestii wyjaśnienia, bo widzę, że skróty myślowe nie są dobrze interpretowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/manfrotto-055xprob-498rc2-promocja-poznan-raty-i2035107074.html ja mam taki w stodole kupiłem nówkę za 450zeta,statyw bardzo stabilny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/manfrotto-055xprob-498rc2-promocja-poznan-raty-i2035107074.html ja mam taki w stodole kupiłem nówkę za 450zeta,statyw bardzo stabilny

Polecam - też mam ten statyw tylko z inną głowicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Velbona DF-60 (http://allegro.pl/velbon-df-60-najwiekszy-162-cm-japonska-jakosc-i2024137583.html) i nie powiem ale puki co jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Velbona DF-60 (http://allegro.pl/velbon-df-60-najwiekszy-162-cm-japonska-jakosc-i2024137583.html) i nie powiem ale puki co jestem zadowolony :)

coś ten popis nie adekwatny do wypowiedzi

Piszę poprawnie po polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/manfrotto-055xprob-498rc2-promocja-poznan-raty-i2035107074.html ja mam taki w stodole kupiłem nówkę za 450zeta,statyw bardzo stabilny

Takim się właśnie miałem okazję bawić. Bardzo fajny statyw, cięższy od mojego - jakościowo baaardzo podobnie.

Za dobrą kasę go kupiłeś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...