Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go?

Pentacon dużo tańszy a rozdzielczość optyczna podejrzewam że na podobnym poziomie.

ktoś mnie podkupił w tamtym przypadku, ale niebawem kupie :good: no chyba ze znasz jakaś alternatywe jeszcze w dobrej cenie :mysli:

[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:50_________________________________________________
miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go?

ktoś mnie podkupił w tamtym przypadku, ale niebawem kupie :good: no chyba ze znasz jakaś alternatywe jeszcze w dobrej cenie :mysli:

Pentacon dużo tańszy a rozdzielczość optyczna podejrzewam że na podobnym poziomie.

Opublikowano
miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go?

ktoś mnie podkupił w tamtym przypadku, ale niebawem kupie :good: no chyba ze znasz jakaś alternatywe jeszcze w dobrej cenie :mysli:

pentacon multi coating,miałem w prakticach i to naprawdę stare dpbre szkło http://allegro.pl/pentacon-multi-coating-auto-1-8-50-mm-m42-i2091298103.html
Opublikowano

wydaje mi sie że zbyt mydli otoczenie

DSC_9355.jpg

Opublikowano

wydaje mi sie że zbyt mydli otoczenie

DSC_9355.jpg

niektórzy chcieli by taki bokeh w szkłach dedykowanych do cyfrówek... :gwizdanie:

Opublikowano

prawie każde szkło będzie Ci mydlić na najjaśniejszej dziurze :)

Opublikowano

Panowie, mam laickie pytanie,jak uzyskac taki efekt jak np na tym zdjeciu?? (Chodzi mi o ta "wypuklosc" lub jakkolwiek to nazwac)

397081_306834386030584_182668451780512_903872_980787590_n.jpg

Lub tutaj:

raceism33.jpg

Zawsze mnie to zastanawialo?? :decayed:

Opublikowano

Obiektyw szerokokątny :wink4:

Opublikowano

Jest jeszcze szkiełko coś a`la rybie oko,

technika stosowana w pornolach, np. ptak na pierwszym planie wydaje się dużo większy niż w rzeczywistości

:wink4::polew:

Opublikowano

w tych dwóch przykładach, ewidentnie jakiś Fisheye np. samyang 8mm... szeroki kąt, a raczej ultra szeroki kąt, różni się od fisheye`a tym, że nie zakrzywia tak boków obrazka, a równie sporo mieści w kadrze...zależy jaki efekt chcemy uzyskać...

Opublikowano

Jest jeszcze szkiełko coś a`la rybie oko,

technika stosowana w pornolach, np. ptak na pierwszym planie wydaje się dużo większy niż w rzeczywistości

:wink4::polew:

:polew: :polew: Widze, ze wiesz co nieco o tym fachu :polew:

Opublikowano

typowy fisheye 8mm, w niektórych przypadkach mozesz uzyc konwerterów :wink4:

ja u siebie mam taki konwerter

36355024.jpg

fajna sprawa na imprezy masowe typu zlot A4 :naughty:

Opublikowano

Tutaj maly secik rybką i nie tylko

To co gadamy o aspektach technicznych czy o tym co na zdjęciach. :gwizdanie:

img6730r.jpg

img6791w.jpg

img6965hk.jpg

Opublikowano

Panowie, mam laickie pytanie,jak uzyskac taki efekt jak np na tym zdjeciu?? (Chodzi mi o ta "wypuklosc" lub jakkolwiek to nazwac)

397081_306834386030584_182668451780512_903872_980787590_n.jpg

:good: :good:

Opublikowano

Niekoniecznie musi być Fisheye ogniskowa 16MM obiektyw Nikkor 14-24mm

DAN_6757.jpg

[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:30_________________________________________________żeby lepiej zaokrąglić polecam 16MM radziecki Zenitar rybie oko,kąt widzenia 180stopni,niedawno go nabyłem :good:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:34_________________________________________________http://allegro.pl/mc-zenitar-16-2-8-fish-eye-filtry-idealny-i2106541064.html

Opublikowano

Niekoniecznie musi być Fisheye ogniskowa 16MM obiektyw Nikkor 14-24mm

DAN_6757.jpg

[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:30_________________________________________________żeby lepiej zaokrąglić polecam 16MM radziecki Zenitar rybie oko,kąt widzenia 180stopni,niedawno go nabyłem :good:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:34_________________________________________________http://allegro.pl/mc-zenitar-16-2-8-fish-eye-filtry-idealny-i2106541064.html

moja fotka u góry też jest robiona 16mm/2,8 ale jest konwerter jeszcze, dodaje zakrzywienia po boku :good:
Opublikowano

Niekoniecznie musi być Fisheye ogniskowa 16MM obiektyw Nikkor 14-24mm

DAN_6757.jpg

[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:30_________________________________________________żeby lepiej zaokrąglić polecam 16MM radziecki Zenitar rybie oko,kąt widzenia 180stopni,niedawno go nabyłem :good:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:34_________________________________________________http://allegro.pl/mc-zenitar-16-2-8-fish-eye-filtry-idealny-i2106541064.html

moja fotka u góry też jest robiona 16mm/2,8 ale jest konwerter jeszcze, dodaje zakrzywienia po boku :good:

widzę,pytanko masz pełną klatkę FF?
Opublikowano

Niekoniecznie musi być Fisheye ogniskowa 16MM obiektyw Nikkor 14-24mm

DAN_6757.jpg

[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:30_________________________________________________żeby lepiej zaokrąglić polecam 16MM radziecki Zenitar rybie oko,kąt widzenia 180stopni,niedawno go nabyłem :good:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:34_________________________________________________http://allegro.pl/mc-zenitar-16-2-8-fish-eye-filtry-idealny-i2106541064.html

moja fotka u góry też jest robiona 16mm/2,8 ale jest konwerter jeszcze, dodaje zakrzywienia po boku :good:

widzę,pytanko masz pełną klatkę FF?

chyba nie, nawet nie wiem, ale jak nex7 nie ma to mój tymbardziej
Opublikowano

Niekoniecznie musi być Fisheye ogniskowa 16MM obiektyw Nikkor 14-24mm

DAN_6757.jpg

[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:30_________________________________________________żeby lepiej zaokrąglić polecam 16MM radziecki Zenitar rybie oko,kąt widzenia 180stopni,niedawno go nabyłem :good:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:34_________________________________________________http://allegro.pl/mc-zenitar-16-2-8-fish-eye-filtry-idealny-i2106541064.html

moja fotka u góry też jest robiona 16mm/2,8 ale jest konwerter jeszcze, dodaje zakrzywienia po boku :good:

widzę,pytanko masz pełną klatkę FF?

chyba nie, nawet nie wiem, ale jak nex7 nie ma to mój tymbardziej

nex 5 jak i nex 7 ma APS-C CMOS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.