Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Akcja klimatyzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
devastation :grin:- 3 na kratceto na wymienniku bylo by ok -10:grin:co ty zes tam za sprezarke wsadzil?:grin:czlowieku poczytaj troche o chlodnictwie przy tak niskim odparowaniu musial bys miec grzalke do ottajania parownika bo by sie zakul lodem:doh:

i co z tego ze by sie zakul..... to nie urzadzenie przemyslowe ktore ma wentylator za za parownikiem, budowa jest zupelnie inna w a4 masz wentylator z boku kanalu i nawet przy zabitym parowniku bedzie przeplyw powietrza, i wtedy z kratek moze leciec minusowa temperatura..... coprawda parownik nie powinnien sie zabijac lodem, ale jak Tomik zajmuje sie tym to napewno wie co jest tego przyczyna

Opublikowano

foto termometru z nawiewu citroena berlingo po dzisiejszej diagnostyce:

03038f8019c1cab3med.jpg

auto już miało swoje lata wiec nie ma czego wymagac

taka temperatura wyskoczyła po 3 minutach pracy, po dzisieciu było 0 stopni

Opublikowano

jak najbardziej jest to mozliwe. u mnie po serwisie klimy z wymiana dyszy rozpreznej po wlaczeniu klimy lecialo z kratek powietrze o temp 1,5 stopnia cels.:hi:

Opublikowano
  • Autor

to zrob jednoczesnie zdjecie zewnetrznej temperatury i wewnatrz samochodu.

jak na dworze jest 14 stopni to czemu i -14 z kratek nie ma leciec:grin:

poza tym nie ma co debatowac na ten temat. Temperatury sa zroznicowane poprzez wiele czynnikow w poszczegolnych jednostkach.

wazne ze klima dziala :wink::wink:

Opublikowano

Mam pytanie trochę z innej beczki; czy muszę jechać na serwis klimy? auto mam od dwóch lat i ani razu nie byłem na serwisie. Klimy używałem raz na tydzień w zimę a teraz praktycznie cały czas na auto. Chłodzi jak należy. Odgrzybiałem raz sam. Nie ma żadnych niepokojących objawów.

Co radzicie?

Opublikowano

klimatyzacje nalezy serwisowac co dwa lata

Opublikowano

Na czym dokładnie taki serwis polega, czy jakieś części są wymieniane i mniej więcej jakie koszta?

Opublikowano

najważniejsza jest wymiana dławika

warto wymienic tez osuszacz no i nabicie

koszt całości 200-400zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.