Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strasznie trzęsie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj kiedyś ktoś pisał ze wymienił sprzęgło i dwumas i tak samo mu "pukało" sprzęgło ... więc to musi być normalne :)

Opublikowano

normalna rzecz... mało kto zwraca uwage ale tak jest... u mnie również czuc puls pedału sprzegła jak delikatnie docisne pedał...

Opublikowano
  • Autor

wszystko ok ale zobacze w trasie i opisze pozdrawiam

---------- Post dopisany 24-07-2012 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2012 at 16:28 ----------

niestety po trasie okazało się ze puka tak samo sprawdziłem jeszcze raz dokręcenie śrub sa dobrze dokręcone to pukanie jest nie do zniesienia

---------- Post dopisany 28-07-2012 at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2012 at 21:29 ----------

ma ktoś jakiś pomysł

Opublikowano

nagraj filmik tego pukania

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

słaba jakość ale łukik strasznie się trzęsie a plecionka wymieniona a jak ruszam to tłumik zawsze pukniej ak wejde do kanału i nim ruszam we wszystkie strony to nic nie puka jakiśrezonans jak ruszam jest corazgorzeja wszystko wymienione na nowe zostały tylko poduszki skrzyni biegów po podniesieniu tej niby poduszki co jest na rurzee intercoolera silnik sie nei podnosi ale pukanie sie nasila

---------- Post dopisany 03-08-2012 at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2012 at 20:49 ----------

zadnych pomysłów nikt nie ma

---------- Post dopisany 09-08-2012 at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2012 at 15:32 ----------

ale cienkie jest to forum nikt nie pomaga a móje audi napewno nie jest odosobnionym przypadkiem z ta przepadłością

Opublikowano

[/color]ale cienkie jest to forum nikt nie pomaga a móje audi napewno nie jest odosobnionym przypadkiem z ta przepadłością

kolego cieńki to ty jesteś w uszach że wymieniasz sam wszystko po kolei myślisz że tu siedzą same wróżki i widzą w kuli co puka w Twoim aucie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

silnik mocno się trzęsie jak dodam lekko gazu to wibracje ustają gumy silnika ok wszystkie poduszki silnika i skrzyni wymienione

Opublikowano

Miałem to samo wymiana plecionki tłumika drgań pomogła i objawy zniknęły.Koszt 80 zł z robocizną.

Opublikowano
  • Autor

Kolego plecionke wymieniłem na nową i nic nie dało.

Opublikowano

Na jakie poduszki wymieniłeś? Często się zdarza że zamienniki są kiepskiej jakości i są tak twarde że przenoszą więcej drgań na karoserię.

Opublikowano
  • Autor

hans pries w IC i jedna skrzyni LEMFORDER

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

dziś zauwarzyłem że jak mam 3200 obrotów to tłumik strasznie puka chyba wpada w rezonans

Opublikowano

No niestety hans pries to straszna k...a (jakość). Napisz w jaki sposób była spawana plecionka, chodzi o to czy przyłapana była na zamontowanym wydechu bo może pospawana jest z dużymi naprężeniami. Jeżeli masz jeszcze oryginalne poduszki i nie są rozklekotane to spróbuj je podmienić.

Opublikowano
  • Autor

gość w IC polecał tą firme. Jedna poduszka była rozwalona ta która była pod plecionką. A co do wymiany plecionki to wiem że wyciągneli ją spawali na stole i wkręcili.

Zauwarzyłem jeszcze że na osłonie przeguba jest naklejona jakaś guma i tłumik puka o tą właśnie gume i osłone przeguba. Odkręciłem tłumik od turbiny zsunełem ze śrub kierownica nadal drżała. Nie mam już siły, ale naprawie to mam jeszcze jedno pytanie. Czy poduszke która była zamontowana po lewej moge założyć na prawą strone bo ta była jeszcze w miare sprawna (chce sprawdzić czy to drżenie od poduszki).

---------- Post dopisany 20-09-2012 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 17:11 ----------

dziś jak jechałem to zaczęła mi drżeć cała deska rozdzielcza

Opublikowano

Miałem tak samo. HANS PRAIS to jest nieporozumienie. Musisz niestety je wymienić. Lemforder powinien być ale już chyba nie produkuję więc pozostaje CORTECO. U TOM z forum masz dobre ceny na to. Te poduszki są twardsze na 100000 % od oryginału i mówie to z własnego doświadczenia. Też mi te zaproponowali , założyłem i masakra. Powiedzieli że się ułożą ale nic takiego nie miało miejsca. Wymieniłem na Corteco i o niebo lepiej.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ok zmienie najpierw na starą która była po lewej stronie jak bedzie lepiej to kupie nowe dzieki napewno opisze jak zrobie pozdrawiam może sie ktoś jeszcze wypowiedzieć na temat firmy tych poduszek czy to naprawde taka tandeta

---------- Post dopisany 16-10-2012 at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2012 at 16:57 ----------

nie mam czasu zmienic a jest coraz gorzej cała tapicerka sie telepie ale ten hans preis to jest gów..

Opublikowano

Jest jest tylko że sprzedawcy mają na nim bardzo dobrą marżę. I nie pytajcie ludzie w IC aby wam coś polecili.......macie od tego forum.

Opublikowano
  • Autor

zmieniłem na oryginalną i nadal sie trzęsie kierownica i cała tapicerka wpada w rezonans może jeszcze tą poduszke skrzyni wymienić na nową

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

mam kupić LEMFÖRDER czy febi

Opublikowano

Kolego podepnij VAGa i zobacz jaka jest dawka paliwa w grupie 001 na wolnych obrotach, a najlepiej zrób komplet logów być może wina tkwi w samym silniku.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ok dzis postaram sie to zrobic i dodac jak to mi sie zaczeło dziać to byłem u pompiarza podłączył kompa i jechalismy jakies 10km powiedział ze wszystko ok i skasował 50zł

---------- Post dopisany 31-10-2012 at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2012 at 09:19 ----------

nie znam sie na tych programach ale daje zrzuty ekanu w ostatnim jest błąd który dało sie usunąć

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

log1.jpg

log2.jpg

log3.jpg

log4.jpg

log5.jpg

log6.jpg

log7.jpg

log8.jpg

blad.jpg

Opublikowano
  • Autor

co znaczy statycznie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.