Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łożyska koła tylnego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Czy przy wymianie tarczi klocków tylnich trzeba też wymienić łożyska koła?

Pozdrawiam

Opublikowano

zawsze, to tego "fajerke" od ABS-u

Opublikowano

Nie, ale będziesz miał z głowy.

Jak nie szumi Ci nic, to zostaw i wymień łożyska jak zacznie się coś dziać.

Opublikowano

wyobrazasz sobie przebijanie starych biezni w nowe taRCZE? bez przesady...

Opublikowano
  • Autor

no jak narazie nie słychac nic tym bardziej zadnych szumów a więc zostawie je jak coś sie bedzie działo to wymienię .

Opublikowano

:facepalm:

nie wycieraj tyłka szkłem bo sie pokaleczysz

Opublikowano
:facepalm:

nie wycieraj tyłka szkłem bo sie pokaleczysz

przepraszam za :spam: ale lepiej bym tego nie określił

Opublikowano
no jak narazie nie słychac nic tym bardziej zadnych szumów a więc zostawie je jak coś sie bedzie działo to wymienię .

sprzedaj audi, kup fiata :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Dobra dobra zapytać się tylko chciałem wymienie i łożyska

Opublikowano

Na pewno przy okazji wymiany tarcz warto łożyska sprawdzić a lepiej wymienić - miałem wymieniane tarcze i zostawione stare łożyska w listopadzie. Skończyło się na wymianie obu łożysk parę dni temu (z efektami i jazdą ze zgrzytającym i hamującym kołem do warsztatu ;-)) a przy okazji czopa piasty bo się wszystko rozsypało. Jakbym wiedział o tym co się może stać, to bym wymienił - w sumie i tak musieli łożyska przekładać to po co to robić 2 razy. 2 łożyska to pewnie z 200 zł. I święty spokój.

Opublikowano

A jak sprawa wyglada z pierscieniami od abs-u, bo ostatnimi dniami motam sie z wymiana kompletu tylu jesli chodzi o hamulce. Mechanik zamowil tarcze chyba febi i niestety ale pierscienie od absu nie siedza stabilnie. Wzielem tarcze TRW i juz tutaj siedza stabilnie. Jak z trwaloscia owych pierscieni ? Wymienia sie zawsze ? Mechanik powiedzial ze stare pierscienie moga peknac przy przekladaniu, true or false ?

Opublikowano

[/color]

łożyska SKF ok 70 zł na stronę

dzięki kolego za info. Z tego co się domyślam firma SKF to dobra firma.Pzdr.

Opublikowano

Fag

Opublikowano

skf to przecietna +1 wiec jakos pojezdzi. wszystko zalerzy tez od mechaniora co zakladac ci bedzie te lozyska. swoja droga ja zmienialem tarcze i zostawilem stare lozyska bo gosciu przed sprzedarza zalorzyl nowe lozyska a stare tarcze zostawil. jakos juz kupe czasu jezdze i km tez nie malo robie i jest wporzadku. trzeba dobrze rowno wprasowac lozyska dosyc lekko to idzie. pierscienie abs tak jak wyciagane tak zalorzone z powrotem. wygladaja na dosyc delikatne ustrojstwa ;p

Opublikowano

Fag I SKF sa prawie takie same jak chodzi o wytrzymalosc tyle ze Fag-Niemiecki , SKF-Włoski

Opublikowano

SKF moze byc nawet polski, wszystko zalezy z jakiej fabryki wyjedzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.